Spišská N. Ves – Michalovce 3:6 (kon.) | Prievidza – Prešov 1:3 (kon.) | SR 18 – Lipt. Mikuláš 0:4 (kon.)
Topoľčany – Bardejov 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 1:4 (kon.) | Detva – Trnava 2:0 (kon.)
MšHK Prievidza
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
HC Prešov 07
sk Pátek 01.11.2013, 17:00 • Zimný štadión, Prievidza • 1. liga (SR)

56:32
    Prešov dal gól!
    Prešovčania však nenechali na seba dlho čakať a vyrovnanie nepripustili. Po peknej prihrávke od Knapa sa do zakončenia dostal BORIS KREMPASKÝ, ktorý sa tentokrát nemýlil. Asistenciu si pripisuje Viliam Knap.

54:44
    Prievidza dala gól!
    Domáci hokejisti sa v závere tretej tretiny pozviechali a vsietili kontaktný gól! Gólmana Martona dokázal prekonať aktívny DANIEL BEDNÁRIK. Bez asistencií.

47:17
    Prešovčania sa v tretej tretine dostávajú do dvojgólového vedenia! Po peknej prihrávke od Fuseka sa tentokrát gólovo presadil ROMAN KOHUTIAR. Asistencie si pripisujú hráči Jakub Fusek a Juraj Prokop.

32:25
    Hosťujúci Prešov sa tesne za časovou polovicou zápasu dostáva do vedenia! Po peknej prihrávke od Chalupu pálil JAKUB FUSEK, ktorý prekonal bezmocného gólmana Beláka. Asistencie si pripisujú hráči Samuel Chalupa a Juraj Prokop.

Branky a nahrávky: 55. Bednárik – 33. Fusek (Chalupa, Prokop), 48. Kohutiar (Fusek, Prokop), 57. Krempaský (Knap)

MšHK Prievidza: Belák – Imrich, Kolník, Celar, Popela, Ďuriš, Jaško, Majer, Daniška – Glemba, Kentoš – Bednárik, Mendel, Raček – Hús, Mihálik, Čopák – Pekarčík, Kováč, Rovner.
    HC Prešov 07: Marton – Malina, Tkáč, Slávik, Tartaľ, Ivančo, Ružička, Guntáš – Kohutiar, Sabol, Halás – Kivader, Prokop, Podsedlý – Tahotný, Knap, Krempaský – Fusek, Chalupa.

Rozhodčí: Milan Adamec – Ivan Kovalík, Roman Návratek