Spišská N. Ves – Prešov 6:4 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 6:4 (kon.)
Bardejov – Senica 7:1 (kon.) | Prievidza – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.)
HK Gladiators Trnava
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Neděle 10.11.2013, 17:00 • ZŠ Trnava • 1. liga (SR)

59:30
    Vylúčenie Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie.

52:43
    Trnava dala gól!
    Trnava sa nenápadne dostala do pásma Jurákom, ktorý vyšperkoval prihrávku na úplne zabudnutého MARTINA KOVAĽA, ktorý zoči-voči Mikolášovi konečne uspel a zvyšuje na 4:0.
    Asistencia: Roman Jurák.

49:55
    Mikoláš nezachytil strelu na jeho bránu, Jurák sa snažil doraziť, ale nedokázal dvihnúť puk ponad jeho lapačku, uspel až MÁRIO POTOČEK.
    Asistencie: Roman Jurák a Martin Kovaľ.

46:44
    Vylúčenie Trnava – Dominik Kubica – dve minúty za podrazenie.

45:44
    Vylúčenie Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie. Hostia žiadajú aj trestné, ale Valach bol sotva v strednom pásme.

43:22
    Kovaľ z prvej trestuhodne minul priestor brány! Traja Trnavčania sa postupne posúvali na bránu Mikoláša, ale neuspeli.

41:33
    Vzájomné vylúčenie – Trnava – Dominik Kubica – dve minúty za krosček a Považská Bystrica – Miroslav Ižvolt – dve minúty za seknutie.

41:02
    Vylúčenie Trnava – Michal Dudáš – dve minúty za hákovanie.

40:32
    Vylúčenie Považská Bystrica – Jaroslav Filo – dve minúty za hákovanie.

V závere druhej tretiny ešte vylúčenie, ktoré je nadiktované počas prestávky – obe devätnástky, čiže Martin Čunderlík a Michal Ftorek, obaja desať minút nešportové správanie.

38:53
    Baran do pásma, prenechal puk za sebou Hlinkovi, ktorý naznačil strelu a posunul späť Baranovi, ten krížom popred bránu TOMÁŠOVI HLUCHOVI, ktorý už len triafal odkrytú bránu, Mikoláš už bol absolútne vyšachovaný.
    Asistencie: Martin Baran a Miroslav Hlinka.

38:20
    Hlinka s Dudášom do prečíslenia dvoch proti jednému, Hlinka chcel prihrávať, ale trafil Šudu, ktorý si medzi nich ľahol.

35:46
    Jurák sa stiahol na ľavý kruh a prihral cez os na Čunderlíka, ktorý naznačil strelu a potom puk postrčil na modrú MICHALOVI ŠIŠMIČOVI, ktorého delovka sa ocitla v bráne!
    Asistencie: Martin Čunderlík a Roman Jurák.

34:29
    Vylúčenie Považská Bystrica – Ján Zlocha – dve minúty za napadnutie.

29:34
    Považania v dvoch do prečíslenia v oslabení, Kostelanský vypálil Petrovičovi puk na miesto medzi ľavou rukou a telom, Petrovič drží.

28:33
    Vylúčenie Považská Bystrica – Ján Pardavý – dve minúty za seknutie. Po tomto zákroku hokejka Trnavčana vyletela na striedačku domácich.

26:30
    Vylúčenie Považská Bystrica – Silvester Prášek – dve minúty za držanie.

18:07
    Vylúčenie Trnava – Jakub Loydl – päť minút plus osobný trest do konca stretnutia za faul lakťom. Päťminútový trest odsedí Jaroslav Bachratý.

16:38
    Vzájomné vylúčenie, Považská Bystrica – Jaroslav Filo – dve minúty za hrubosť a Trnava – Kirill Domajev – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

15:55
    Schmidt s Jančovičom v tesnej blízkosti Mikoláša, ale ten ostáva neprekonaný! Jemná strela dvihnutá na vinkel, Mikoláš ramenom vytesnil puk na zadný mantinel.

13:28
    Vylúčenie Považská Bystrica – Lukáš Balušík – dve minúty za držanie.

10:41
    Vylúčenie Považská Bystrica – Juraj Šuda – dve minúty za seknutie.

06:23
    Vylúčenie Považská Bystrica – Michal Ftorek – dve minúty za držanie.

01:47
    Vylúčenie Považská Bystrica – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odsedí Ivan Líška.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 36. Šišmič (Čunderlík, Jurák), 39. Hluch (Hlinka, Baran), 50. Potoček (Jurák, Kovaľ), 53. Kovaľ (Jurák)

HK Gladiators Trnava: Petrovič – Poláček, Loydl, Marek Hronec, Hluch, Šišmič, U. Demo, Kubica – R. Jurák, M. Čunderlík, Kovaľ – Mi. Dudáš, Mir. Hlinka, M. Baran – Dal. Jančovič, D. Schmidt, Domajev – P. Hano, M. Potoček, D. Rosa – Bachratý ml.
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Filo, Šuda, S. Prášek, Balušík, Ftorek – S. Valach, Ja. Kostelanský, Koleda – Bustin, Zlocha ml., Pardavý ml. – Kudlej, Vokulič, I. Líška – Kršjak, Ižvolt.

Rozhodčí: Krist – Kuník, Nosek