Izrael – Norsko 4:1 (kon.) | Slovinsko – Rusko 0:1 (kon.) | Andorra – Estonsko 0:2 (kon.)
Řecko – Švédsko 5:1 (kon.) | Irsko – Faerské ostrovy 5:2 (kon.) | Bulharsko – Dánsko 2:3 (kon.)
Černá Hora – Německo 1:1 (kon.) | S. Makedonie – Ázerbájdžán 1:0 (kon.) | Srbsko – Belgie 2:2 (kon.)
Moldavsko – San Marino 2:0 (kon.) | Malta – Polsko 1:5 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 0:2 (kon.)
Řecko
5:1 (3:1)
Švédsko
Pátek 15.11.2013, 16:00 • FC Katerini, Katerini • Kvalifikace ME U21

79
    Naposledy střídají i domácí, kteří posílají na hřiště Siopise. Ze hry putuje opačným směrem Bouchalakis.

78
    Švédsko využívá poslední možnost střídání. Pro Silverholta utkání končí, ba naopak na posledních pár minut si zahraje Konate.

68
    Řecko podruhé střídá. Čerstvá krev Vellios vbíhá na trávník. Opačným směrem jde Diamantakos, pro kterého dnešní zápas skončil.

61
    Domácí poprvé střídají. Ze hry odchází Gianniotas a na trávník vbíhá Karelis.

46
    O poločase vystřídali hosté podruhé v dnešním utkání. Hřiště opouští Hallberg. Na trávníku se představí Quaison.

43
    Hosté na červenou kartu reagují střídáním. Ze hřiště odchází Thern, kterého nahrazuje Strömberg.

Alan Šrámek

Branky: 4. Diamantakos, 19. Mavrias, 44. Potouridis, 47. Kolovos, 88. Karelis – 38. Hrgota

Karty:   72. Vellios (GRE), 87. Kitsiou (GRE) – 35. Ishak (SWE), 45+3. Lewicki (SWE), 81. Hrgota (SWE)   41. Carlgren (SWE)

Řecko: Dioudis, Triantafyllopoulos, Potouridis (C), Bouchalakis, Bougaidis – Kitsiou, Kolovos, Lagos – Mavrias, Diamantakos, Gianniotas
    Náhradníci: Giannapoulos, Kouro, Risvanis, Goutas, Siopis, Vellios, Karelis

Švédsko: Carlgren – Holmen, Milošević Johansson, Silverholt – Hallberg, Claesson, Lewicki, Thern – Hrgota, Ishak
    Náhradníci: Strömberg, Baffo, Konate, Kroon, Quaison, Guidetti, Nyman

Rozhodčí: Buquet – Debart, Gringore (všichni Francie)