Bulharsko – Slovinsko 1:5 (kon.) | Andorra – Dánsko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Lotyšsko 3:1 (kon.)
Rusko – Estonsko 1:0 (kon.) | Černá Hora – Irsko 0:0 (kon.) | Srbsko – Itálie 1:0 (kon.)
Bělorusko – Arménie 0:1 (kon.) | Polsko – Řecko 3:1 (kon.) | Moldavsko – Litva 3:0 (kon.)
Rumunsko – Německo 2:2 (kon.) | Švédsko – Malta 5:0 (kon.) | Anglie – San Marino 9:0 (kon.)
S. Makedonie – Norsko 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Kypr 1:0 (kon.)
Severní Irsko
1:0 (0:0)
Kypr
Úterý 19.11.2013, 20:30 • Mourneview Park, Lurgan, Severní Irsko • Kvalifikace ME U21

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:16:48)

Dnešní utkání je u konce. Z nejtěsnějšího možného vítězství se radují domácí, kteří si tak připisují vůbec své první body do kvalifikační tabulky! Hosté dnes nehráli špatně, rozhodně byli domácímu týmu minimálně vyrovnaným soupeřem, ale celé utkání rozhodla jediná branka Gormana z přímého kopu, pět minut před koncem.

90+1
    A již v první minutě nastaveného času dostává McGeehan žlutou kartu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, McGeehan fauluje Efhtimioua.

90
    Začala devadesátá minuta tohoto utkání, v němž domácí vedou tím nejtěsnějším možným rozdílem.

89
    Domácí se i po rozehraném rohové kopu dokázali držet před pokutovým územím a nakonec se do zakončení dostal Gorman, Loizou parádním zákrokem chytá!

88
    Obrana Kypru odvrací na roh, z pravé strany rozehraje Gorman.

87
    Efthimiou dostává za tento faul žlutou kartu a domácí Gorman rozehrají volný kop na polovině Kypru.

87
    Rychlý protiútok domácích zastavuje Efthimiou pouze za cenu faulu.

85
    Severní Irsko právě vstřelilo branku!
    A je to gól! JONNY GORMAN překonává Loizoua z volného kopu a domácí jdou do vedení.

85
    Velmi dobrá pozice pro domácí tým, míč si staví Gorman, který bude rozehrávat z prvé strany, z nějakých pětadvaceti metrů.

84
    Volný kop pro Severní Irsko po faulu Efthimioua na Brobbella.

83
    Míč však získávají hosté a kombinují na polovině Severního Irska.

82
    Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

81
    Efthimiou se dostává ke střele, ale jeho pokus je zablokován mimo.

80
    Je před námi posledních deset minut tohoto vyrovnaného utkání, stále se hraje bez branek.

79
    Domácí se dokázali ubránit a sami mohou zaútočit.

79
    Hosté vybojovali rohový kop.

78
    Laifis se dostává do zakončení, ale jeho střela je zablokována.

77
    A sudí Balijan trestí faul Christofidese žlutou kartou.

76
    Christofides fauluje na vlastní polovině, to byl ostrý faul.

75
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Lavery, přichází McCartan.

75
    Střídající Andreou se dostává do dobré pozice, ale jeho akci přerušuje odmávaný a odpískaný ofsajd.

73
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Sotiriou, přichází Andreou.

72
    Severní Irsko nepouští soupeře do příliš velkých šancí, dobrá obranná hra domácího týmu.

70
    Je před námi poslední dvacetiminutovka, stav stále bezbrankový.

69
    A nakonec i faulující Brobbell dostává žlutou kartu.

68
    Po faulu domácích na polovině Kypru budou hosté rozehrávat volný kop.

66
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Carson, přichází McGeehan.
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Millar, přichází Gorman.

65
    Hosté se dostávají do zakončení, Sotiriou pálí, ale míč letí vedle branky.

64
    Odkop od branky Kypru, hosté získávají míč na polovině soupeře.

62
    Artymatas se dostal do zakončení, ale Brennan jeho střelecký pokus chytá.

60
    Je za námi hodina hry, stav stále bezbrankový, který z týmů dá konečně gól?

58
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Froxylias, přichází Panagiotou.

56
    Carson fauluje na vlastní polovině a je to volný kop pro hosty. Rozehrává Artymatas.

54
    Volný kop pro hosty, po faulu Carsona rozehrává Efthimiou.

53
    Conlan pálí na branku soupeře, ale netrefuje branku.

52
    Rozehrává sám faulovaný Froxylias, ale celá akce Kypřanů končí odpískaným ofsajdem.

51
    Po faulu domácího Millara na Froxyliase rozehrají hosté volný kop na polovině soupeře.

50

49
    Ale míč získávají hosté, zatím sledujeme opatrný fotbal v úvodu druhého poločasu.

48
    Domácí kombinují na polovině Kypru.

46

46
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Stylianou, přichází Djamas.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:31 hodin.

Po prvním poločase je stav nerozhodný a i když si oba týmy nějaké ty šance dokázaly vytvořit, zatím ani jednomu se nepodařilo vstřelit branku. Věřme, že to nebude platit v poločase druhém a dočkáme se konečně nějakého gólu.

45
    Sendles White fauluje na polovině Kypru, hostující hráč je zraněna a sudí trestá tento zákrok žlutou kartou.

43
    Útočná akce Severního Irska končí odpískaným ofsajdem Millara.

41
    Sotiriou fauluje Conlana a domácí rozehrávají volný kop na polovině soupeře.

40
    Je za námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí drží míč na svých kopačkách.

39
    Brobbell rozehraje z pravé strany. Míč letí do pokutového území, ale celá akce končí odpískaným ofsajdem a v něm domácí Carson.

38
    Je z toho rohový kop pro domácí.

37
    Severní Irsko má míč ve své moci a samo může zaútočit.

35
    Froxylias rozehrává rohový kop, ale obrana Severního Irska se v pohodě ubránila.

34
    Zablokovaná střela, hosté mají k dispozici rohový kop z pravé strany.

32
    Volný kop Kypru z vlastní poloviny po faulu Millara.

31

30
    Je za námi první půl hodina hry, zatím jsme gól nezaznamenali, ale sledujeme poměrně vyrovnané utkání, dočkáme se gólu do konce prvního poločasu?

27
    Hosté kombinují na polovině soupeře, nakonec je z toho střela Sotirioua, ale míč končí vedle branky.

25
    Po faulu Brobbella na Moulazimise získávají míč hosté.

24
    Odkop od branky Kypru, míč letí na polovinu soupeře, ale míč mají v držení domácí.

22
    Lavery v ofsajdové pozici, útočná akce domácích končí.

21
    Z pravé strany rozehraje Brobbell.

20
    Rohový kop rozehrají Irové, je to vůbec první rohový kop dnešního utkání.

19
    Millar fauluje Moulazimise, hosté zůstávají na polovině Severního Irska.

18
    Kypřané kombinují na polovině soupeře, je z toho střela Roushiase, která ale byla zablokována, Brennan nemusel zasahovat.

16
    Kde však míč získávají domácí, kteří mohou zaútočit.

15
    Odkop od branky Kypru, Loizou vykopává až na polovinu soupeře.

14
    Nepřesná kombinace domácích, hosté získávají míč.

12
    Jenže Englezou je v ofsajdu a útočná akce končí.

11
    Po faulu Tempesta rozehrávají hosté volný kop na polovině soupeře.

11
    Kypřané vykopávají z vlastní poloviny a postupně přechází do útoku.

9
    Irové vhazují z levé strany, na polovině soupeře, ale míč získávají hosté.

8
    Kypřané drží míč a postupně rozehrávají.

6
    Útočnou snahu Kypru končí odpískaný ofsajd.

5
    Jenže po rozehrání volného kopu fauluje domácí C. Winchester Englezoua a hosté získávají míč.

4
    Christofides fauluje Laveryho, domácí získávají míč.

3
    Rozehrává Froxylias, ale míč končí na kopačkách domácích hráčů.

2
    Po faulu Brobbella mají hosté k dispozici volný kop.

1

Severní Irsko: Brennan – Conlan, Donnelly, Sendles-White, McCullough, Carson, Winchester, Tempest, Brobbel, Millar, Lavery
    Náhradníci: Thompson, Morgan, Gorman, McKeown, Glendinning, McCartan, McGeehan

Kypr: Loizou – Moulazimis, Christofidis, Efthimiou, Artymatas, Englezou, Laifis, Stylianou, Roushias, Froxilias, Soteriou
    Náhradníci: Panagiotou, Sinclair-Furlong, Djamas, Panayi, Andreou, Demetriou, Theodorou.

Vítejte u onlajn přenosu fotbalového utkání kvalifikace o postup na Mistrovství Evropy hráčů do jedenadvaceti let, hraném v roce 2015 v České republice, v němž se v rámci deváté kvalifikační skupiny utká domácí SEVERNÍ IRSKO s KYPREM.

Kvalifikace o postup na ME v České republice se zatím vůbec nedaří Severnímu Irsku. To je po pěti odehraných kvalifikačních bitvách až poslední v pětičlenné skupině, když zatím nezískal ani bod! Navíc tristní bilanci podtrhuje i nepříznivé skóre 1:11!

Lepší výchozí pozici mají mladí Kypřané, kteří jsou po pěti odehraných kvalifikačních zápasech na čtvrtém místě se ziskem šesti bodů. Na druhé místo, které pro nejlepší čtyři týmy na druhých místech ještě zajišťuje baráž, ztrácí Kypr tři body, ovšem Itálie, která je aktuálně druhá, má o zápas méně.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.