SHK Hodonín – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 6:1 (kon.) | Klatovy – Bílina 5:4 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 6:4 (kon.)
Sokolov – Kobra 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Milevsko 5:2 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Řisuty 4:5 (po pr.) | Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Klášterec nO – Kolín 1:4 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
MSK Orlová
Sobota 21.12.2013, 17:00 • ZS TEZA • 2. liga skupina Východ

57:39
    Orlová právě vstřelila branku!
    Hosté snižují an rozdíl dvou branek. První gól hostí vstřelil JAKUB SZAJTER, který tak zkazil kotvanovi shotout. Asistence: Marek Matějíček, Alexandr Hegegy

53:27
    Vyloučen hostující Pavliš na 2 minuty za podražení a k tomu osobní trest do konce utkání. 5/4.

50:01
    Drtiči právě vstřelili branku!
    A je po zápase, 4 sekundy před vypršením prvního trestu orlové, navyšuje PETR POKORNÝ po závaru před ilášem, který dělal co mohl, ale přečíslení nemohl odolat. Asistence: Pavel Kříž, Matěj Charvát

49:48
    Vyloučen hostující Grepl na 2 minuty za podražení. 5/3.

48:05
    Vyloučen hostující Hoďa na 2 minuty za napadení.

44:56
    Diviš se dostal za Kotvanovi záda, ale v akrobatickém zakončení získal puk Kotvan pro sebe.

44:08
    Vyloučen hostující Blatoň a zároveň domácí Vrba na 2 minuty za hrubost. 4/4.

43:41
    Kuba zavezl puk k Ilášově bráně, přihrál zcela volnému Vrbovi, ten při odkryté bráně napálil jen do iláše!

40:48
    Vyloučen hostující Studený na 2 minuty za sekání.

36:50
    Jurásek výborně vybruslil za záda obránců a ocitl se v rychlosti sám před brnkářem! Zkusil si kličku a zavěsit za jeho záda, ale Iláš nepochopitelně chytá!

35:49
    Vrba před bránou si zastavil kotouč a vyslal pohlednou střelu, ale Iláš vyráží a domácí mohou hrozit dále!

32:30
    Pokorný od modré vypálil dělovku, puk se poodrážel od hostujícího obránce, odražený puk poštouchl ještě Charvát, ale ležící iláš stál kotouči v cestě!

30:21
    Vyloučen hostující Tomis na 2 minuty za podražení. 5/4.

29:40
    Pohledná akce! Špok projížděl kolem mantinelu za bránou, jeho pohotovou přihrávku si přebral MATĚJ CHARVÁT, vypálil od levé tyčky a kotouč proletěl Ilášovi pod pravým betonem za čáru! Asistence: Martin Špok.

26:52
    Vyloučen domácí Jurásek na 2 minuty za hákování.4/5.

24:47
    Kuba vypálil prudkou ránu z buly, Iláš se štěstím vyráží!

22:22
    Vyloučen domácí Skočovský na 4 minuty za vysokou hůl.

19:48
    Vyloučen hostující Galgonek an 2 minuty za hákování. 5/4.

18:28
    Kuba pálil z prostoru před bránou, iláš stačil střelu vytěsnit vyrážečkou nad bránu.

18:04
    Výtečně! V přesilové hře nejprve domácí zahrozili od modré, Iláš střelu pokryl a vyrazil, jenže puku se po přihrávkách dostal PETR PEŠ, který v pohodě válejícího Iláše konečně překonal! Asistence: Martin Miklík, Filip Velechovský

16:53
    Vyloučen hostující Studený na 2 minuty za krosček. 5/4.

16:50
    Peš před bránou, zakočuje, Iláš mu puk zalehl a Peš již z dorážek nedokázal najít pod brankářem kotouč.

13:13
    Štefanka pálil od modré, Kotvan se pokusil zastavit ránu, kotouč naštěstí projel kolem tyče do bezpečí.

13:11
    Vyloučen domácí Peš na 2 minuty za vysokou hůl. 4/5.

06:39
    Vyloučen domácí Kuba na 2 minuty . 4/5.

00:51
    První vyloučení. Na trestnou jde hostující Sznapka na 2 minuty za nedovolené bránění. 5/4.

Josef Bárta

Branky a nahrávky: 19. Peš (Miklík, Velechovský), 30. Charvát (Špok), 51. Pokorný (Kříž, Charvát) – 58. Szajter (Matějíček, Hegegy)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Barus) – Pokormý, Kulyk, Špok – Kříž -Charvát, Macharáček, Skočovský, peš – Jurásek – Velechovský, Koukal, Miklík, Vrba – Škorík – Kuba, Polesný, Směřička, Rudiger – Smetana R. – Smetana T.
    MSK Orlová: Iláš (Seifert) – Sznapka, Szajter, Pavliš, Badžo, Blatoň, Tomis, Studený – Grepl, Štefanka, Vydra, Galgonek, Mráz, Matějíček, Hoďa, Diviš, Hegegy

Rozhodčí: Humpolíček, Měkýš – Pospíšil