SHK Hodonín – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 6:1 (kon.) | Klatovy – Bílina 5:4 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 6:4 (kon.)
Sokolov – Kobra 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Milevsko 5:2 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Řisuty 4:5 (po pr.) | Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Klášterec nO – Kolín 1:4 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 21.12.2013, 17:00 • Stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem 25 bodů. Mají záporné skóre 60:115. V posledním zápase prohráli po bojovném výkonu venku na nájezdy s Břeclaví. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří trio bratrů Vargových – Miroslav Varga(13+6), David Varga(9+8) a Martin Varga(6+9).

Vsetín se nachází na místě sedmém se ziskem 36 bodů. Má záporné skóre 81:91. V posledním zápase prohrál na nájezdy doma s Novým Jičínem. Mezi nejproduktivnější hráče Vsetínu patří Daniel Vaněk(8+23), René Kajaba(17+9) a Martin Ambruz(10+12).

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák I. – Deutsch, Hartmann, Heča, Kvapil, Matušenko, Zábojník, Baroš, Prycl, Randýsek, Martiník, Varga Mir., Pavlas, Matula, Varga Mar., Slovák II., Škutchan, Varga D.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Žák, Vrba L., Vrba F., Báchor, Hurtík, Farda – Kajaba, Vaněk, Vítek – Mikšovský, Ševčík, Kubo – Kývala, Pokorný, Hruška P. – Podešva, Daněk, Janeba.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Svoboda) – Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Matušenko, Řezáč, Kubáč, Martiník, Prycl, Kundera, Škutchan R., Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Randýsek, Slovák 2, Pavlas, Škutchan A.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Hurtík, Vrba L., Vrba F., Tichý, Žák, Farda, Báchor, Kajaba, Vaněk, Mikšovksý, Kubo, Ševčík, Vítek, Kývala, Podešva, Hruška, Daněk, Janeba, Pokorný.

Rozhodčí: Czubaj – Ganger, Vengřín.

- 2
    Za malou chvíli nám začne dnešní utkání.

00:01

00:12
    Právě nám začalo dnešní derby. Úvodní buly vyhrál Valmez.

01:31
    Zatím se hraje vyrovnaný hokej. Obat týmy jsou zatím opatrné a vůbec nikam nespěchají.

01:46
    Na stadionu panuje výborná atmosféra. Hostů dnes přijelo docela dost a hlasitě fandí. Domácí kotel taky nezaostává a slušně fandí.

02:36
    Na Slováka nyní mířily dvě střely. Obě pohotově chytil.

03:57
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

05:01
    Michal Žák zkoušel štěstí střelou od modré. Tu vyrazil lapačkou Slovák. Nejistý zákrok.

05:40
    Hromada proti střele Martiníka pozorný.

06:05
    Podešva vypálil příklepem od modré. Slovák střelu vyrazil svým betonem.

07:06
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín jde v derby do vedení. Slovák neudržel střelu a DAVID VÍTEK už věděl, co s pukem. Asistence: Hurtík, Ševčík.

08:56
    Bobři se snaží vyrovnat, ale zatím se jim to nedaří.

09:37
    Martiníkovu střelu chytil Hromada svou lapačkou.

09:44
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři vyrovnávají. Heča střílel od modré. Hromada střelu jen vyrazil a ROMAN ŠKUTCHAN se svou střelou již nemýlil! Asistence: Heča.

11:00
    Tak nyní je to nahoru dolů. Oba týmy si nic zadarmo nedají.

11:59
    Tadeáš Kundera jel sám na Hromadu. Jeho bekendový blafák trefil tyčku!

12:24
    Matušenkovo nahození Hromada chytil. Vhazovat se bude po jeho levačce.

13:21
    Teč Martina Vargy těsně minula levou tyč vsetínské branky.

13:57
    Zakázané uvolnění Bobrů.

15:06
    První vyloučení zápasu. Heča vyfasoval dvě minuty za podražení.

15:49
    Nebezpečnou střelu Pavla Hurtíka Slovák se štěstím chytil.

17:16

17:24
    A bohužel další vyloučení. Vyloučeným je Lukáš Zábojník za hákování.

17:56
    Tak to byla rána. KAJABA vypálil od modré a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Hurtík, Vaněk.

18:17
    Další vyloučení Bobrů. Vyloučeným je Martin Kvapil na dvě minuty za zdržovaní hry.

18:57
    Slovák nyní úspěšný. Opravdu dobrý zákrok.

20:00

Máme za sebou první třetinu dnešního utkání. V ní byli úspěšnější Vsetínští a vedou 2:1.

20:01

20:02
    Právě nám začala druhá třetina dnešního zápasu.

20:14

21:23
    Další vyloučení Bobrů. Dvě minuty vyfasoval Roman Škutchan za hákování.

21:52
    Bobři se osvobozují.

22:18
    První vyloučení hostů. Vyloučeným je Filip Vrba za nedovolené bránění.

22:45
    Bobři opět vyrovnávají. Miroslav Varga střílel. Hromada jeho střelu pouze vyrazil a ONDŘEJ MARTINÍK dorážel již do prázdné branky. Asistence: Varga Miroslav.

22:45
    Vyloučení na straně Vsetína. Vyloučený je Petr Hruška za sekání.

23:37

24:02
    Bobři jsou nabuzení. A kombinují na útočné polovině.

24:32
    Vyloučený opět na straně Vsetína. Adam Mikšovský vyloučený za hákování.

25:09
    Bobři tlačí. Obrana Vsetína má hodně práce.

26:33

27:07

28:00
    David Varga dostal skvělý pas před branku. Jeho střela mířila těsně nad!

28:52
    Vyloučení na straně domácích. Martin Kvapil vyloučený na dvě minuty za hákování.

29:27
    Střelou mezi betony se prosadil DANIEL VANĚK. Asistence: Adam Mikšovský.

30:04
    Vyloučení na hostující straně. Vyloučeným je Michal Žák na dvě minuty za hákování.

31:19
    Bobrům se dnes přesilovky moc nedaří.

32:05

33:01
    Vyloučení u Bobrů. Martin Kvapil vyfasoval dvě minuty plus deset minut za zásah na hlavu.

33:33
    Jirka Slovák teď Bobry svým zákrokem hodně podržel!

34:49
    Další dobrý zákrok Slováka!

36:41
    Pokorný zkoušel pozornost Slováka. Ten jeho střelu chytil.

38:55
    Nyní uplně zbytečné seknutí do Slováka po písknutí. Obrana Bobrů tento zákrok plně pomstila.

40:00

Máme za sebou druhou třetinu. Po ní stále vedou Vsetínští 3:2. Hra je poměrně vyrovnaná.

40:01

40:01
    Třetí třetina nám právě začala.

41:05
    Pokorný svou střelou jen těsně minul branku.

42:06
    Ofsajd Bobrů.

43:18
    Bobři jsou našlápnuti a jsou u puku.

45:24
    Bobři nyní ve velké šanci. Brankou to však neskončilo.

45:40
    Domácí fanoušci i přes nepříznivé skóre hlasitě fandí.

46:55
    Martin Kývala jel sám na Slováka. Druhý zmiňovaný byl úspěšnější a puk chytil.

48:13
    Hra je poměrně vyrovnaná.

48:20
    Vyloučení na straně domácí. Vyloučeným je Ondřej Kubáč za zdržování hry.

50:04
    Hartmann teď předvedl skvělý obranný zákrok.

50:21

50:49
    Vysoká hůl u Bobrů.

50:58
    Zakázané uvolnění Vsetína. Bobři jsou u puku.