Žilina – Martin 3:1 (kon.) | Skalica – Zvolen 3:4 (0:1 po s.n.) | Banská Bystrica – Nitra 4:1 (kon.)
Trenčín – Košice 1:3 (kon.) | Piešťany – Poprad 1:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
HK Skalica
3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0)
HKM Zvolen
sk Úterý 21.01.2014, 17:00 • HANT aréna Skalica • Tipos Extraliga (SR)

Je dobojované! Skalica nezvládla ani toto stretnutie a tak sa víťazmi tohto stretnutia stávajú Zvolenčania. Od nás je to pre dnešok všetko. Dovidenia. (19:27:00)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKm Zvolen.
    Gól strelil DALIBOR BORTŇÁK.

Za domácich Kutálek, ktorý má pred sebou veľmi ťažkú situáciu, ale ani on nedokázal nájsť recept na Šimka a tak Skalica prehráva aj v tomto stretnutí.

Za hostí sa chystá Brabenec, ale Romančík teraz sklepol betóny k sebe a tak chytá túto nepríjemnú strelu.

Za domácich Petr Trška, no jeho strela švihom letela priamo do betónov pohotového Šimka.

Za hostí ide Bortňák, ktorý sa pekne pohral s Romančíkom a tak sa stáva prvým strelcom v samostatných nájazdoch.

Za domácich Bruno Mráz, no triafa ľavú žrď Šimkovej brány.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani v predĺžení sme sa rozhodujúceho gólu nedočkali a tak dostávajú prednosť samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:43
    Domáca Skalica je v tomto predĺžení jednoznačne lepším súperom, Zvolen sa sústredí hlavne na obrannú činnosť.

64:25
    Obdržálek spoza kruhov vyslal delovku, ale v poslednej chvíli mu tam vložil hokejku Brabenec.

64:03
    Teraz menšia strkanica medzi hráčmi za bránou Mareka Šimka.

63:33
    Trška vysunul Preisingera, ktorý zahodil nemožné!!! V samostatnom nájazde triafa puk priamo do Šimkovej lapačky.

62:23
    Oddychový čas domácich.

62:23
    Školiak sa snažil nastreliť puk, no Šimko radšej chytá do svojej lapačky.

61:31
    Podkonický poslal veľmi nepríjemný puk pred Romančíka, no našťastie sa domáci stihli vrátiť.

60:33
    Zatiaľ aktívnejším mužstvom v predĺžení sú domáci. Obdržálek s Preisingerom mohli definitívne rozhodnúť tento dramatický zápas, no bol z toho len nechcený atak na Šimka.