Pittsburgh – Florida 1:5 (kon.) | Detroit – St. Louis 1:4 (kon.) | Arizona – Toronto 2:4 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:2 (kon.)
Nashville Predators
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Dallas Stars
Úterý 21.01.2014, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Z utkání Nashvillu proti Dallasu je to tak vše. Přeji vám krásné úterý a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (04:51:04)

Československá stopa v utkání:

Do utkání nezasáhnul žádný český nebo slovenský hráč.

Dnešní utkání sledovalo 16190 diváků.

Nashville Predators tak hladce poráží Dallas Stars na svém ledě 4:1. Když ještě v poslední třetině pečetil výhru domácích svým gólem Fisher. Predators se tedy díky dnešnímu vítězství posouvají v tabulce před svého soupeře. Naopak Stars pokračují ve své bídné formě v roce 2014, ve kterém mají již bilanci 1-9-1.

Vítězný gól utkání: Shea Weber.

60:00

59:40
    Stars zakládají ještě svou poslední útočnou akci.

59:20
    Až teprve teď vyhazují Predators puk do středního pásma.

59:09
    Predators jsou již kompletní, ale Stars stále drží puk ve své útočné třetině.

58:18
    Chiasson to vyzkoušel z pravé strany, ale jeho střela je sražena do rohu kluziště.

57:51
    Nystrom získal odražený puk a vyhazuje jej až k Lehtonenovi.

57:25
    Tentokráte se Stars nepovedl přechod do útočné třetiny a je tu offside hostí.

57:15
    Predators vyhrávaí buly a následně vyhazují puk pryč ze svého obranného pásma.

57:03
    Jamie Benn se prokličkoval až do útočného pásma, kde se dostal ke střele, kterou však chytá Hutton. David Legwand (NSH) však přidržel hostujícího kapitána, a je ta vyloučen na dvě minuty.

56:46
    Domácí se při přechodu útočné modré provinili postavením mimo hru. Následuje komerční pauza.

56:17
    Roussel se sice dostal s pukem do útočné třetiny Stars, ale asi po třech sekundách jej domácí obrana o kotouč připravila.

55:37
    Legwand po vyhraném buly zavezl puk do středního pásma, odkud jen nahazuje puk do útočné třetiny, ale ani jeden z jeho spoluhráčů se již za pukem nežene.

55:23
    Následuje zakázané uvolnění Nashvillu.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Spaling (Josi, Legwand), 18. Weber (Nystrom, Bourque), 40. Josi (Gaustad, Nystrom), 44. Fisher (Wilson, Hornqvist) – 5. Eakin (Peverley, Whitney)

Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Weber (C), Josi, R. Ellis, Jones, Ekholm, Klein – Wilson, Fisher, Hornqvist – Spaling, Legwand, Smith – Clune, Gaustad, Stalberg – Nystrom, Cullen, Bourque.
    Dallas Stars: Lehtonen (D. Ellis) – Goligoski, Dillon, Connauton, Daley, Rome, Gonchar – Roussel, Seguin, Peverley – Benn (C), Eakin, Chiasson – Cole, Fiddler, Gatbutt – Jeffrey, Horcoff, Whitney.

Rozhodčí: Martell, McCauley – Galloway, Cvik.

Diváci: 16190