Žilina – Martin 3:1 (kon.) | Skalica – Zvolen 3:4 (0:1 po s.n.) | Banská Bystrica – Nitra 4:1 (kon.)
Trenčín – Košice 1:3 (kon.) | Piešťany – Poprad 1:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
HK Skalica
3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0)
HKM Zvolen
sk Úterý 21.01.2014, 17:00 • HANT aréna Skalica • Tipos Extraliga (SR)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKm Zvolen.
    Gól strelil DALIBOR BORTŇÁK.

Za hostí ide Bortňák, ktorý sa pekne pohral s Romančíkom a tak sa stáva prvým strelcom v samostatných nájazdoch.

63:33
    Trška vysunul Preisingera, ktorý zahodil nemožné!!! V samostatnom nájazde triafa puk priamo do Šimkovej lapačky.

59:24
    Skalica dala gól!
    Domácim opäť, ako v posledných zápasoch vyšlo záverečné power play!!! MIROSLAV PREISINGER vykupuje domáce mužstvo z ďalšej prehry v riadnom hracom čase!
    Asistoval mu Petr Obdržálek a Martin Vyrúbalík.

59:11
    Skalica už so šiestimi hráčmi!!!

58:06
    Síkela mohol zrejme definitívne rozhodnúť tento zápas, keď sa ocitol úplne osamotený pred Romančíkom, ale našťastie pre domácich sa mu v poslednej chvíli skĺzol puk z hokejky.

54:04
    Domáci tréner posiela do hry aj Filipa Krejčiříka.

49:14
    Michal Pichnarčík inkasuje od hlavného rozhodcu 2 minúty za zovretie puku rukou.

46:21
    Dnešné stretnutie sleduje 967 divákov, čo je zatiaľ najmenej v tejto sezónne, ale podľa výsledkov, aké predvádza domáce mužstvo v posledných kolách, tak sa nie je čomu čudovať.

43:20
    Zvolen dal gól!
    Hostia sa dostávajú aj po tretí krát do vedenia, no teraz zásluhou DALIBORA BORTŇÁKA, ktorý bekhendom prekonáva Romančíka. Asistovali mu Michal Chovan a Ján Mucha

38:00
    Vylúčenie Zvolen!
    Za podrazenie si ide sadnúť Kamil Brabenec.

33:22
    Domáci opäť vyrovnávajú!!! BRANISLAV JANKOVIČ dostal presnú nahrávku od Stielera a strelou pomedzi betóny prekonáva bezmocného Šimka! Asistoval mu David Stieler.

30:31
    Milan Čanky dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.
    Domáci majú veľkú šancu na vyrovnanie!

29:07
    Domáci teraz na dlhšiu dobu uzavreli Zvolenčanov v ich obrannom pásme, ale ani Barák, Lažo a Obdržálek nedokázali nájsť správny recept no pohotového Mareka Šimka!

22:39
    Hostia sa dostávajú opäť do vedenia, no tentoraz zásluhou MATEJA SÍKELU, ktorý delovkou prekonáva Romančíka.
    Asistovali mu Milan Jurík a Ľubor Zuzín.

18:27
    Skalica sa bez väčších problémov bráni a do ničoho vážnejšieho Zvolenčanov nepúšťajú!

16:59
    Miroslav Lažo inkasuje dve minúty za držanie hokejky a dve minúty za hrubosť.
    Pichnarčík inkasuje 10 minút za nešportové správanie.

13:21
    Vyrovnané!!!! Dnes sme mohli vidieť 2 presilové hry a v oboch gól. PETER TRŠKA sa pekne pohral s hosťujúcou obranou a strelou švihom prekonáva Šimka.
    Asistoval mu Miroslav Lažo.

12:47
    Tomáš Škvaridlo si ide sadnúť za seknutie.

08:35
    Chovan sa dostal do úniku, ale pohotový Staňo ho v poslednej chvíli odstavil od puku.

02:47
    MICHAL CHOVAN dostal puk na modrú čiaru a odtiaľ peknou strelou švihom prekonáva nič nevidiaceho Romančíka. Asistoval mu Kamil Brabenec.