Pittsburgh – Florida 1:5 (kon.) | Detroit – St. Louis 1:4 (kon.) | Arizona – Toronto 2:4 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:2 (kon.)
San Jose Sharks
3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
Calgary Flames
Úterý 21.01.2014, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL

Ode mne je to již v tuto chvíli vše, přeji krásné úterní ráno! (07:04:12)

Ladislav Šmíd (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:08

Ve třetí třetině už jsme branku neviděli a tak domácí vítězí v poměru 3:2, když se o vítěznou trefu postaral v 35, minutě Joe Pavelski.

60:00

59:40
    Giordano pálí mimo domácí klec od modré čáry.

59:20
    Domácím se opět daří vyhodit, nyní alespoň do středního pásma.

59:02
    A je to tak, hosté opět v šesti.

59:00
    Ramo se na chvíli vrací do branky, dlouho tam ale asi nepobude.

59:00
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Hostům se nepovedlo udržet puk v pásmu, Giordano už hrál ve střední zóně, je tedy pískán offside.

58:52
    Domácím se daří vyhodit puk z pásma, pouze však za cenu zakázaného uvolnění.

58:24
    Ramo uhání na střídačku, hosté se šesti hráči v poli!

58:00
    Dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny, puk je daleko od domácí branky.

57:30
    Niemi chytá do lapačky tvrdou střelu Stejana z levého kruhu, buly před domácí brankou bude následovat.

56:50
    Čas se hostům rychle krátí, na vyrovnání mají pouze již něco málo přes tři minuty.

55:44
    Burns s Thorntonem v přečíslení dvou proti jednomu, to vyřešil střelou z levého kruhu prvně jmenovaný, kotouč však minul hostující klec.

55:33
    Butler střílel příklepem zpoza pravého kruhu pro vhazování, Niemi pokryl jeho střelecký pokus.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 13. Pavelski (Braun, Burns), 13. Wingels (Marleau, Stuart), 35. Pavelski (Thonrton, Demers) – 5. Hudler (Brodie, Giordano), 14. Westgarth (McGrattan, Russell)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Irwin, Boyle (A), Demers, Vlasic, Braun, Stuart – Burns, Thornton (C), Pavelski – Wingels, Marleau (A), Nieto – Kennedy, Desjardins, Kearns – Hayes, McCarthy, Sheppard.
    Calgary Flames: Ramo (Berra) – Giordano (C), Brodie, Butler, Šmíd, Russell, Wideman – Stempniak, Backlund (A), Hudler – Colborne, Monahan, Bouma – Byron, Stajan (A), Jones – McGrattan, Jones, Westgarth

Rozhodčí: Joannette, Morton – Kovachik, Henderson

Diváci: 17.562