Pittsburgh – Florida 1:5 (kon.) | Detroit – St. Louis 1:4 (kon.) | Arizona – Toronto 2:4 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:2 (kon.)
Nashville Predators
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Dallas Stars
Úterý 21.01.2014, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Z utkání Nashvillu proti Dallasu je to tak vše. Přeji vám krásné úterý a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (04:51:04)

Československá stopa v utkání:

Do utkání nezasáhnul žádný český nebo slovenský hráč.

Dnešní utkání sledovalo 16190 diváků.

Nashville Predators tak hladce poráží Dallas Stars na svém ledě 4:1. Když ještě v poslední třetině pečetil výhru domácích svým gólem Fisher. Predators se tedy díky dnešnímu vítězství posouvají v tabulce před svého soupeře. Naopak Stars pokračují ve své bídné formě v roce 2014, ve kterém mají již bilanci 1-9-1.

Vítězný gól utkání: Shea Weber.

60:00

59:40
    Stars zakládají ještě svou poslední útočnou akci.

59:20
    Až teprve teď vyhazují Predators puk do středního pásma.

59:09
    Predators jsou již kompletní, ale Stars stále drží puk ve své útočné třetině.

58:18
    Chiasson to vyzkoušel z pravé strany, ale jeho střela je sražena do rohu kluziště.

57:51
    Nystrom získal odražený puk a vyhazuje jej až k Lehtonenovi.

57:25
    Tentokráte se Stars nepovedl přechod do útočné třetiny a je tu offside hostí.

57:15
    Predators vyhrávaí buly a následně vyhazují puk pryč ze svého obranného pásma.

57:03
    Jamie Benn se prokličkoval až do útočného pásma, kde se dostal ke střele, kterou však chytá Hutton. David Legwand (NSH) však přidržel hostujícího kapitána, a je ta vyloučen na dvě minuty.

56:46
    Domácí se při přechodu útočné modré provinili postavením mimo hru. Následuje komerční pauza.

56:17
    Roussel se sice dostal s pukem do útočné třetiny Stars, ale asi po třech sekundách jej domácí obrana o kotouč připravila.

55:37
    Legwand po vyhraném buly zavezl puk do středního pásma, odkud jen nahazuje puk do útočné třetiny, ale ani jeden z jeho spoluhráčů se již za pukem nežene.

55:23
    Následuje zakázané uvolnění Nashvillu.

55:12
    Goligoski hledal svou křižnou přihrávkou na pravé straně stojícího Benna, ale ten svou pohotovou střelou minul bránu Preds.

55:05
    Seguin nabil na modrou Goligoskému, jenž vypálil na Huttona, a ten i přes blokujícího Benna ukrývá puk ve své výstroji.

54:18
    Whitney teď našel krásnou přihrávkou najíždějícího Gonchara, jenž svou dělovou těsně přestřeluje bránu Preds.

53:50
    Stars se stále snaží něco vymyslet dopředu, ale hosté zatím naráží na pozornou obranu Nashvillu.

53:22
    Eakin nahrál na středový kruh Garbuttovi, ale ten pouze nahazuje puk a odchází střídat.

52:34
    Kombinace mezi Bennem a Seguinem málem zafungovala, když se druhý jmenovaný dostal do zakončení z pravého kruhu, ale Hutton jeho pokus vyráží.

52:07
    Preds nakonec vyhazují puk přes všechny čáry i za cennu icingu.

51:55
    Peverley znovu nahodil puk do útočného pásma, kde hráči o kotouč bojují v rohu útočného třetiny Stars.

51:34
    Další nahozen hráčů Stars do útočného pásma, ale opět je u puku dříve domácí obrana.

51:08
    Chiasson se málem dostal před Huttona, ale Jones jej dobře zablokoval a puk končí v rohu.

50:23
    Na hráčích Predators je vidět, že hrají ve velké pohodě, když mají tří brankové vedení. Naopak Stars pokračují ve své novoroční krizi.

49:52
    Cole se chtěl prodrat přes dva hráče Nashvillu, ale ti si na něj počíhali a o puk nakonec i obrali.

49:00
    Clune dostal puk na modrou, kde vystřelil na Lehtonena, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.

48:20
    Stalberg si dával s Gaustadem přednost v zakončení, až nakonec domácí hráči přišli o puk, díky obráncům Stars.

47:40
    Nebezpečnou střelu Eakina z pravé strany kluziště, teď musel likvidovat Hutton, ale domácí brankář si dokázal poradit.

47:27
    Roussel dostal trochu více prostoru na levé straně, kde vypálil na Huttona, jenž jeho střelu kryje svou lapačkou.

47:00
    Benn protečoval přihrávku od Goligoského do útočného pásma, kde však puk sbírá Hutton a svou rozehrávkou jej posílá do středního pásma.

46:46
    Střela Setha Jonese od modré je vyražena Lehtonenem do ochranné sítě za bránou Stars.

46:31
    Kombinace domácího celku stále pokračuje, když se již na led dostala i další útočná formace Nashvillu.

45:59
    Bourque dlouho drží se svým spoluhráčem puk za bránou Stars.

45:11
    Nahození ze středního pásma, které mířilo na Huttona raději domácí brankář vyráží do ochranné sítě.

45:04
    Daleyse snažil přihrát před bránu Bennovi, ale kolem hostujícího kapitána byly dva obránci Nashvillu, a puk tak pouze proletěl na druhou stranu pásma.

44:34
    Goligoski dostal přihrávku na modrou, odkud vypálil směrem na Huttona, jenž raději ukrývá puk ve své lapačce.

43:46
    Nashville právě vstřelil branku!
    Wilson se dostal s pukem až za obranu Stars, kde následně svou zadovkou našel MIKA FISHERA, jenž svou střelou prostřelil Lehtonena. Asistence: Colin Wilson, Patrick Hornqvist.

43:06
    Dallas držel dlouho puk uvnitř svého útočného pásma, ale Josi jej nakonec ukořistil a poslal jej do středního pásma.

42:15
    Predatorsjeli dva na jednoho, když nakonec celou situaci vyřešil Jones svým zakončením, ale Lehtonen byl pozorný.

41:55
    Garbutt držel puk za bránou Nashvillu, odkud jej vyvezl Eakin, ale jeho střela neprošla přes bránícího hráče.

41:27
    Chiasson upadl při přejezdu do útočného pásma a Whitney následně zavezl puk do pásma, ale kvůli díky jeho spoluhráči je pískán offside

41:00
    Predators vlétli do útočného pásma a Fisher nakonec vystřelil z pravého kruhu, ale Lehtonen jeho střelu chytá.

40:34
    Legwand nahrál v útočném pásmu Smithovi, jenž se snažil zakončit zpoza brány.

40:09
    Úvodní buly poslední třetiny opět patřilo hostům, kteří se však rychle zbavili puku, ale domácí tým si ve středním pásmu nahrál rukou,a tak se bude vhazovat znovu.

40:01

Ve druhé třetině jsme příliš mnoho šanci neviděli, když více ze hry měli spíš domácí, kteří ve druhé části hráli přesilovou hru. Vyrovnat však mohl Eakin, který ale svou střelou trefil tyč domácí brány, a tak nakonec třicet sekund před koncem znovu udeřili domácí, když se prosadil Josi.

Střely na bránu: 20:17
    Vhazování: 30:18
    Zblokované střely: 10:10
    Hity: 16:10

40:00

39:29
    Zpoza brány se odrazil puk mezi kruhy, kde byl Gaustad jemuž utekl puk z hole, ale přímo na hokejku ROMANA JOSIHO, jenž svou střelou zápěstím navyšuje vedení Predators. Asistence: Paul Gaustad, Eric Nystrom.

39:19
    Bourque se snažil najít svou přihrávkou Nystroma, ale ten byl dobře hlídán hostující obranou.

38:58
    Predators následně dokázali dostat puk do středního pásma, kde se při dalším zakládání útoku dopustili Stars offsidu.

38:44
    Ihned po buly se do zakončení dral Benn, ale Hutton byl opět připravený.

38:42
    Whitney zavezl puk do útočné třetiny, kde se zastavil a počkal na najíždějícího Seguina, který ještě s pukem udělal kličku do středu hřiště a následně svou střelou ohrozil Huttona.

37:40
    Seguin se krásně dostatl až do útočného pásma, kde svou zadovkou hledal Cola, ale ten byl dobře pokrytý domácí obranou.

37:19
    Následuje postavení mimo hru Stars.

37:10
    Daley zajel s pukem až za bránu, odkud chtěl přihrát mezi kruhy, ale domácí obrana jeho pas zblokovala.

36:58
    Antoine Roussel (DAL) a Kevin Klein (NSH) dostávají trest na 5 minut za bitku.

36:58
    Eakin svou střelou z pravého kruhu trefuje tyč za Huttonem! Poté se do sebe pustili domácí Klein a hostující Roussel a navzámně si rozdali pár velice dobře mířených ran.

36:24
    Za bránou Predators však nakonec přišel o puk Peverley.

36:00
    Rome nahazoval puk na Huttona, ale jeho pokus končí za bránou domácích.

35:36
    Jamie Benn dostal puk na levou stranu, kde si najel až do levého kruhu, odkud však svou střelou trefil před sebou stojícího hráče.

35:05
    Hornqvist chtěl ohrozit Lehtonena z velmi velkého úhlu, ale jeho střela nemířila do brán Stars.

34:40
    Stars jsou již kompletní a Cole už se hnal do útočného pásma, ale Nashville jeho útok dokázal zastavit.

34:27
    To byla pěkná akce domácích! Jones naznačil střelu, ale raději přihrál Smithovi, jenž se prokličkoval do mezikruží, kde ještě hledal svým pasem na pravé straně Cullena, ale jeho následnou střelu likviduje Lehtonen.

33:58
    Jedna z přihrávek Predators byla sražena přímo na hůl Eakina, a puk tak končí až u Huttona.

39:24
    Jamie Benn sbírá cenné vteřiny, když drží puk na své hokejce.

32:44
    Hornqvist nahrával z pravé strany na střed Fisherovi, který svou okamžitou střelou ohrozil Lehtonena, ale ten jeho pokus vyráží.

32:31
    Antoine Roussel (DAL) je vyloučen na dvě minuty za držení, a Predators si tak zahrají první přesilovou hru ve druhé třetině.

32:07
    Nashville se nemůže dostat ze svého obranného pásma. Puk je však pouze držen spíše u mantinelů a Hutton se nemusí obávat žádného zakončení.

31:30
    Gaustad nahazuje puk do útočného pásma a Lehtonen musí znovu za svou bránu, aby mohl rozehrát.

31:13
    Ihned po buly vypálil Josi, ale puk končí v lapačce Lehtonena.

31:10
    Tak to byl hodně přísný icing. Dillon nahodil puk do útočného pásma, kde si pro něj také sám dojel, ale rozhodčí pískají zakázané uvolnění Stars.

30:37
    Puk opět skončil na jedné ze střídaček a vhazovat se bude ve středovém kruhu.

30:14
    Predators následné vhazování vyhráli a Gaustad dostal dostal puk do jízdy, ale domácí útočník pouze vystřelil puk na Lehtonena, ještě před přejezdem modré.

30:03
    Rome nahrál na levou stranu Peverleymu, který si potáhnul puk až do útočného pásma, kde svým bekhendovým zakončením donutil Huttona k zákroku lapačkou.

29:25
    Gaustad chtěl přihrát na modrou, ale tam nebyl ani jeden z domácích obránců a puk skončil až u Huttona.

29:11
    O kotouč však hosté přišli, a ten následně po pár odrazech skončil na střídačce domácího celku.

28:40
    Díky dobrému forčekingu se dostali Stars k puku ve svém útočném pásmu.

28:08
    Nystrom nahodil puk za bránu Stars, kde si pro něj sjel Lehtonen, který jej odkopnul na hůl Eakina.

27:49
    Offside hostů, po kterém následuje komerční pauza.

27:21
    Fisher teď krásnou přihrávkou našel na pravé straně najíždějícího Hornqivsta, jenž se prodral k zakončení, ale Lehtonen puk vyráží za svou bránu.

26:40
    Wilson nejdříve hledal svou zadovkou svého spoluhráče, ale poté se opět dostal k puku a díky pár povedeným kličkám se dostal až k Lehtonenovi, ale na toho si již svou střelou nepřišel.

26:05
    Stalberg zavezl puk až do rohu obranného pásma Stars, kde jej drží před dvěma hráči Dallasu.

25:46
    Peverley pouze protečoval puk do útočného pásma, kde jej sbírá domácí obrana.

25:30
    A další zakončení hostů, tentokráte z hole Whitneyho, ale Hutton jeho střelu ukrývá ve své výstroji.

25:17
    Smith svou rozehrávkou trefil Benna, který posunul puk pod sebe na Seguina, a ten svou střelou prověřil Huttona, jenž jeho střelu vyráží svým betonem.

24:45
    Útok Stars však skončil špatným přechodem přes modrou. Offside hostí.

24:20
    Predators se dostali do útočného pásma, ale Goligoski dokázal získat puk za svou bránou a ihned vyslal Seguina do útoku.

23:55
    Connauton svým dlouhým pasem hledal Eakina, ale puk proletěl až na hůl Jonese v obranném pásmu Preds.

23:41
    Eakin ve středu kluziště chtěl posunout puk do jízdy Chiassonovi, ale jeho pas zblokovala domácí obrana na střídačku hostí.

23:31
    Weber nahrál svému parťákovy Josimu, ale ten svým zakončením trefuje Roussela, od kterého se odráží puk do hlediště.

22:56
    Tak teď si domácí obrana otevřela střelnici. Na Lehtonena mířila jedna střela za druhou od modré z hole Jonese a Ellise.

22:20
    Garbutt se dostal s pukem až do útočného pásma, kde ihned po přejetí modré střílí, ale jeho pokus míří hodně mimo bránu Preds.

22:08
    O práci ve druhé třetina má už také postaráno Lehtonen, jenž musel zasahovat po dvou střelách domácích. Josiho zakončení od modré končí v lapačce hostujícího brankáře.

21:53
    Útok Nashvillu je zastaven postavením mimo hru domácích.

21:27
    Stars teď hodně potrápili domácí obranu, když svým agresivním forčekingem málem získali puk na své hokejky.

21:00
    Je tu první střela druhé třetiny, kterou vyslal na Huttona Daley, ale domácí brankář bez problému puk chytá svou lapačkou.

20:45
    Ryan Ellis ze středového kruhu jen nahazuje puk do útočného pásma Predators.

20:11
    Úvodní vhazování druhé třetiny patřilo hostům, kterým ale vydržel puk na holích jen pár sekund než o něj přišli špatnou rozehrávkou.

20:01

Je za námi první část velmi zajímavého duelu, ve které se nejdříve do vedení dostali hostující Stars, když se v přesilové hře trefil Eakin. Nashville však postupně přidával na obrátkách a díky gólům od Spalinga a Webera nakonec Predators otočili vývoj první třetiny.

Střely na bránu: 9:11
    Vhazování: 16:5
    Zblokované střely: 5:6
    Hity: 9:4

20:00

19:30
    Domácí hráči potřebují vystřídat a domácí kapitán pouze nahazuje puk do útočného pásma Nashvillu a odchází střídat.

19:05
    Weber špatně rozehrál a puk končí až branou Lehtonena, a tak je domácím odpískán icing.

18:47
    Connauton nahodil puk do útočného pásma, kde se nakonec dostal až Daleymu, který svou střelou minul bránu domácích.

18:12
    Nashville je očividně vedoucím gólem povzbuzen a Stars mají ve své obranném pásmu velké problémy s napadajícími hráči domácích.

17:16
    Bourque nahrával zpoza brány a jeho pas ještě tečoval na modrou Nystrom, kde byl domácí kapitán SHEA WEBER, který svou dobře umístěnou střelou posílá domácí do vedení. Asistence: Eric Nystrom, Gabriel Bourque.

16:45
    Ihned po skončení přesilové hry se do velmi dobré pozice mezi kruhy dostal Chiasson, ale Hutton jeho střel vyráží.

16:20
    Ryan Ellis svou střelou zápěstím z pravého kruhu trefuje tyč za Lehtonenem!

16:00
    R. Ellis při své tvrdé střele zlomil svou hůl.

15:48
    Predators teď rozjeli velký kolotoč přihrávek.

15:20
    Stars vyhazují puk přes všechny čáry.

14:50
    Weber se odhodlal ke střele, která mířila mimo bránu Stars, ale od zadního mantinelu se odrazila na hůl Legwanda, který střílel z velkého úhlu, ale Lehtonen byl na svou tyč nalepený.

14:40
    Nashville dokázal vyhrát vhazování a následuje kombinace domácích.

14:21
    Predators budou hrát svou první přesilovou hru, protože je na dvě minuty vyloučen Cody Eakin (DAL) za hákování.

14:17
    Weber dostal nabito na modrou, kde svou ráznou střelou trefil jednoho z obránců Dallasu.

13:40
    Preds se dostali s pukem do útočného pásma, ale opět putoval puk pouze v rohu kluziště, kde jej znovu sbírá hostující obrana.

13:23
    Tak čtvrtá útočná formace Stars dnes svému soupeři dělá velké problémy. Po střele Roma od modré tečoval ještě puk Jeffrey, ale Hutton jej dokázal nakonec uchovat ve své výstroji.

12:59
    Whitney nahrával pod sebe Horcoffovi, jenž svou střelou trefil bránícího hráče Preds.

12:25
    Stars už mohli být opět ve vedení! Gonchar vystřelil od modré, ale jeho střelu ještě tečoval Seguin na pravou tyč Huttonovy brány.

11:35
    Legwand svým krásným pasem našel najíždějícího Josiho, kterého střelu ještě dokázal Lehtonen vyrazit pouze však na hůl NICKA SPALINGA, který už neměl problém doklepnout puk do prázdné brány. Asistence: Roman Josi, David Legwand.

10:59
    Daley se pokoušel nahodit puk před Huttona, ale ten byl nakonec sražen některým z hráčů, kteří stáli před domácím brankářem.

10:41
    Ryan Ellis byl pod velkým tlakem napadajících hráčů a domácí hráč raději posílá puk přes všechny čáry. Icing domácích.

10:25
    Chiasson nahrál za bránu Garbuttovi, jenž se pokusil zpoza brány překvapit Huttona, ale domácí brankář si prostor u své levé tyče dokázal pohlídat.

10:11
    Komerční přestávka.

10:11
    Clune si vypíchnul puk v rohu útočného pásma a následně zajel za Lehtonenovu bránu, odkud se snažil přihrát Gaustadovi před bránu, jenž však nadvakrát nepřekonal hostujícího strážce klece.

09:09
    Spaling si nahodil puk do útočného pásma, ale Lehtonen byl pozorný a puk raději odpálil do střední třetiny.

08:35
    Benn dostal přesnou přihrávku na levou stranu, kde byl blokovaný domácí obranou, ale přesto dokázal zakončit a Hutton jeho střelu bez problému vyráží.

08:10
    Jones nahodil puk ze svého obranného pásma až do útočného, kde jej nakonec před Hornqvistem sebral jeden z hostujících hráčů, a tak je pískán icing.

08:00
    Chiasson už se cpal do útočného pásma, ale Jones mu vypíchnul puk z hole, a ten následně končí až na holi Roma.

07:20
    Rome dokázal svou přihrávkou najít na pravé straně najíždějícího Fiddlera, který po přejezdu útočné modré vystřelil, ale jeho střela minula bránu Preds.

07:10
    Je tu další offsidové postavení domácích hráčů a následuje komerční pauza.

07:05
    Na druhé straně se k několika zakončením dostala čtvrtá formace Stars, ale pokusy Horcoffa a Jeffreyho byly sraženy domácí obranou.

06:38
    Nashville se opět dokázal dostat do útočného pásma, ale jejich útok neměl příliš dlouhé trvání.

05:58
    Josi hledal svou dlouhou přihrávkou přes celé kluziště Smitha, ale ten si přebral puk až za útočnou modrou, a tak je Predators odpískán offside.

05:50
    Nashville dokázal vyhrát následné buly, ale domácí hráči si spíše jen přihrávali po rozích až nakonec o puk přišli.

05:30
    Stars špatně rozhehráli, a je tu zakázané uvolnění hostů.

04:45
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars využívají přesilovou hru! Whitney najel s pukem do útočného pásma, kde jej předal na levé křídlo Peverleymu, a ten svou křižnou přihrávkou našel CODYHO EAKINA, který svou střelou do pravého horního rohu brány otevírá skóre dnešního střetnutí. Asistence: Rich Peverley, Ray Whitney.

04:15
    Další útok Stars však končí běhém pár sekund, protože domácí hráči se dokázali zmocnit kotouče a vyhodit jej přes všechny čáry.

03:50
    Gonchar dostal špatnou přihrávku na modrou a hostujícímu obránci utíká puk až do středního pásma.

03:27
    Stars nahazují puk do útočného pásma a začíná kombinace hostů.

03:06
    David Legwand (NSH) je tak následně vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

03:06
    Domácí kapitán Weber dostal na pravém křídle až příliš prostoru a svou dělovkou prostřelil Lehtonena, který byl ale faulován Legwandem , a gól tak neplatí.

02:56
    Tak a teď si připisuje i svůj první zákrok v utkání Lehtonen, který chytá střelu Hornqvista z pravé strany kluziště.

02:25
    Klein nahodil puk do útočného pásma, kde si pro něj za bránu sjel Lehtonen, ale Fisher hostujícího brankáře zaskočil svým rychlým dojezdem, ale hostující strážce klece nakonec dokázal dostat puk svým výhozem do středního pásma.

02:21
    Tentokráte mohli jít Preds tři na dva, ale domácí hráči špatně vjeli do útočného pásma a Nashvillu je odpískán offside.

01:57
    Predators po vhazování dokázali dostat puk až do útočného pásma, ale Stalberg zde byl sám na tři hráče Stars, a tak jej obrana Dallasu o puk rychle obrala.

01:43
    Gonchar vystřelil od modré a Hutton jeho pokus vyrazil na Peverleyho hůl, který sou dorážkou donutil domácího brankáře k dalšímu zákroku.

01:25
    Smith se dokázal dostat do útočného pásma, ale obrana Stars jej rychle obrala o puk.

01:10
    Stars získali puk ve svém obranném pásmu a Jamie Benn se snažil rychle založit protiútok, ale při přejezdu modré za sebou špatně nechal puk, a tak je hostům pískán offside, protože kotouč následně do útočného pásma zavezl Eakin.

00:25
    Stars se dostal do útočného pásma, kde Cole hledal Garbutta, ale druhý jmenovaný již nečekal přihrávku.

00:06
    Úvodní vhazování vyhráli domácí, ale Weber svou rozehrávkou trefil před sebou stojícího protihráče a puk končí ve hledišti.

00:01

Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Weber (C), Josi, R. Ellis, Jones, Ekholm, Klein – Wilson, Fisher, Hornqvist – Spaling, Legwand, Smith – Clune, Gaustad, Stalberg – Nystrom, Cullen, Bourque.

Dallas Stars: Lehtonen (D. Ellis) – Goligoski, Dillon, Connauton, Daley, Rome, Gonchar – Roussel, Seguin, Peverley – Benn (C), Eakin, Chiasson – Cole, Fiddler, Gatbutt – Jeffrey, Horcoff, Whitney.

Na soupisce obou týmu je pouze jeden hráč z bývalého Československa, a to brankář Marek Mazanec, který však bude utkání opět sledovat z tribuny, protože dvojku bude dnes opět zastávat Hutton.

Vzájemná utkání:

V letošní sezóně se oba týmy spolu utkají hned v pěti případech, protože se jedná o týmy z jedné divize. Dvě utkání již byla odehrána v prosinci, kdy se v obou utkáních radovali hosté, když vyhrál nejdříve Nashville v American Airlanes Center a naopak v následné odvetě na ledě Predators, byl více šťastným týmem Dallas.

12.12 Dallas Stars – Nashville Predators 1:3
    27.12 Nashville Predators – Dallas Stars 1:4

Naopak tým z Nashvillu má odehráno o dvě utkání víc než jeho dnešní soupeř, ale na svém kontě mají Predators o jeden bod méně. V dresu Preds se v minulém utkání poprvé představila nová akvizice v brankovišti Devan Dubnyk, kterému se však jeho premiéra příliš nevydařila, protože od střelců Avalanche inkasoval kanadský brankář pět branek. Predators však utkání proti Coloradu dokázali málem vyrovnat, když si při power play vytvořili několik dobrých příležitosti, které ale nakonec neskončili pátým gólem v síti Avs.

Zranění hráči:

Pekka Rinne (bok), Kevin Klein a Victor Bartley (vyškrtnuti ze sestavy)

Tým z Texasu je po 48 odehraných utkáních se ziskem 50 bodů na desáté příčce západní konference. Stars zatím zažívají velice špatný vstup do roku 2014, ve kterém si v deseti utkáních připsali pouhé dvě vítězství, když dokázali zdolat pouze Los Angeles a Edmonton Oilers. Jinak si Dallas připsal 8 porážek, kdy pouze jedna byla v prodloužení, a to v posledním utkání, kdy podlehnuli Minnesotě.

Dan Ellis – 89,8%

Stephane Robidas (koleno), Jordie Benn a Valeri Nichuskin (vyškrtnuti pro zápas ze sestavy)

Vítejte u dalšího online přenosu z utkání kanadskoamerické NHL, ve které se proti sobě postaví celky Nashville Predators a Dallas Stars. Jedná se tak o mezidivizní souboj dvou týmů, kdy navíc obě mužstva stále bojují o postupové příčky do play off. Utkání začíná ve 02:10 SEČ.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Spaling (Josi, Legwand), 18. Weber (Nystrom, Bourque), 40. Josi (Gaustad, Nystrom), 44. Fisher (Wilson, Hornqvist) – 5. Eakin (Peverley, Whitney)

Rozhodčí: Martell, McCauley – Galloway, Cvik.

Diváci: 16190