Ostrava – Zlín 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 4:0 (kon.) | Sparta – Jablonec 2:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
4:0 (1:0)
FC SILON Táborsko
Neděle 16.02.2014, 14:00 • Městský stadion v Mladé Boleslavi • Přípravný zápas

88
    Ivana Ciferského nahradil na hřišti Jakub Hric.

84
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JAN CHRAMOSTA přidal čtvrtou branku po spolupráci Magery s Bořilem.

82
    Třetí branku domácích přidal hlavou JAN BOŘIL, snad nejmenší hráč na hřišti. Toma na míč nemohl dosáhnout, mířil přesně k tyči.

79
    Místo Jana Šimáka přišel na hřiště Václav Kotrba.

68
    Pavla Šultese vystřídal Josef Eliáš.

68
    V sestavě Mladé Boleslavi nahradil Jan Bořil Ondřeje Zahustela.

65
    Ze hry odešel Marián Štrbák a přišel Jiří Rabiňák.

65
    Táborsko poprvé vystřídalo. Místo Petra Javorka přišel Aleš Nešický.

62
    A ještě jedno střídání Mladé Boleslavi. V obraně nahradil Tomáše Janíčka Antonín Rosa.

61
    Boleslav podruhé vystřídala. Místo autor prvního gólu Jiřího Štajnera přišel do hry Lukáš Magera.

56
    Domácí zdvojnásobili své vedení. Na centr z pravé strany si naskočil JASMIN ŠČUK a hlavou poslal míč mimo dosah brankáře Tomy.

47
    V první velké šanci druhého poločasu byl Štajner, který hlavou z velké blízkosti nedokázal překonat brankáře Tomu!

46
    Mladá Boleslav o přestávce vystřídala. Do druhého poločasu nastoupí místo Martina Nešpora Jan Chramosta.

30
    Povedená rána Šimáka se snášela pod břevno, boleslavský gólman byl hodně z brány a stačil míč aspoň přizvednout na roh!

24
    Odražený míč se dostal poblíž pokutového puntíku na nohu JIŘÍHO ŠTAJNERA, který uklidil míč k levé tyči a ještě při tom dostal pěkně "naloženo".

22
    Parádní akce Mladé Boleslavi. Dosoudil dlouhým nákopem nalezl Zahustela, který získal míč v těžkém souboji a narazil na střelu Šultesovi. Jeho tvrdá rána prolétla těsně vedle pravé tyče.