Muži - Skikros (rozjížďky) 1. V. Öehling Norberg (SWE) (kon.) | Muži - Skikros (osmifinále) (kon.)
Muži - Skikros (čtvrtfinále) (kon.) | Muži - Skikros (semifinále) (kon.)
Muži - Skikros (finále) Vítěz: J. F. Chapuis (FRA) (kon.) | Ženy - Half pipe (kvalifikace) 1. M. Martinodová (FRA) (kon.)
Ženy - Half pipe (finále) Vítěz: M. Bowmanová (USA) (kon.)
Muži - Skikros (finále)

Vítěz: J. F. Chapuis (FRA)

Čtvrtek 20.02.2014, 11:41 • Rosa Chutor Extreme Park • Zimní olympijské hry - Akrobatické lyžování
Sledujte:

Medailové pozice:

zlato: Jean Frederic Chapuis (FRA)
    stříbro: Arnaud Bovolenta (FRA)
    bronz: Jonathan Midol (FRA)

VF
    Chapuis se stává olympijským vítězem! Druhý nakonec dojel Bovolenta, který se držel po celý závod těsně za tímto vítězem. Třetí dojel poslední Francouz na startu Midol, který potvrdil dominanci své země na těchto olympijských hrách. Kanaďan Leman smutní, ve finálové jízdě upadl, mezi trojicí soupeřů z jednoho kraje se neprosadil a skončil "bramborový."

MF
    Korotkov udržel první místo a na domácích Hrách skončí na pátém místě. Eigler, který nedojel, si připsal osmé místo. Flisar vybojoval pro Slovinsko šesté místo, Niederer pro Švýcarsko sedmé.