Buffalo – Boston 5:4 (po pr.) | Montreal – Detroit 1:2 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:6 (kon.)

Litoměřice právě vstřelily branku!
    MARTIN NOVÁK vystřelil přesně nad nad pravý beton Vošvrdy a srovnal srovnal stav série na 2:2.

63:57
    Chabada z vrcholu levého kruhu rozezvučel tyč.

63:02
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za držení dostává Rostislav Marosz.

57:31
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za sekání dostává Zdeněk Doležal.

48:46
    Domácí si vytvořili enormní tlak, ze kterého pramenila střela Čermáka od modré čáry a následná dorážka Tomáše Doležala, který nedokázal zasunout kotouč do prázdné branky.

41:07
    Humphries pálil od modré čáry, kotouč se odrazil k Haškovi, který docílil branky rukou, tedy nepovoleným způsobem.

39:26
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za sekání dostává Richard Diviš.

37:15
    Olomouc právě vstřelila branku!
    DAVID OSTŘÍŽEK z prostoru mezi kruhy trefil volné místo nad Královo vyrážečkou. Asistence: David Selingr.

31:55
    Litoměřice využívají již třetí přesilovou hru. Hašek vyhrál buly na MARKA HRBASE, který okamžitě střílel a kotouč prošel Vošvrdovi mezi betony. Asistence: Jaroslav Hašek.

31:51
    Hosté jdou znovu do čtyř. Dvě minuty za napadení dostává Jakub Herman.

28:51
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za hrubost dostává Miloslav Čermák.

28:01
    Litoměřice využívají další přesilovou hru. ADAM CHLAPÍK vystřelil tahem z vrcholu pravého kruhu a díky velmi dobrému clonění Haška zapadl kotouč pod horní tyčku Vošvrdovy branky. Asistence: Martin Novák, Radek Míka.

27:22
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za držení a dvě minuty za hákování dostává David Ostřížek.

23:43
    DAVID OSTŘÍŽEK nahodil kotouč ze středního pásma na Krále, který kotouč nedokázal zkrotit. Asistence: Radim Kucharczyk, Pavel Selingr.

15:46
    Novák zblokoval střelu hostujícího obránce na modré čáře, z toho se dostal do samostatného úniku, ve kterém nedokázal vyzrát na Vošvrdu.

08:54
    Hosté také využívají hned první početní výhodu. Střelu Bartoně od modré čáry Král pouze vyrazil na hůl ROSTISLAVA MAROSZE a ten uklidil kotouč do prázdné branky. Asistence:Jakub Bartoň, Jan Knotek.

08:47
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Martin Procházka.

05:21
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává Jakub Herman.

02:20
    Domácí využívají přesilovou hru. Chabada z levého mantinelu našel před branou úplně volného JAKUBA ŠULCE, který propasíroval kotouč pod Vošvrdovými betony. Asistence: Martin Chabada, Tomáš Doležal.

00:52
    První vyloučení utkání. Dvě minuty za držení dostává Jiří Ondrušek (OLO).

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 3. Šulc (Chabada, T.), 29. Chlapík (Novák, Míka), 32. Hrbas (Hašek), ?. Novák – 9. Marosz (Bartoň, Knotek), 24. Ostřížek (Kucharczyk, Selingr), 38. Ostřížek (Selingr)

HC Stadion Litoměřice: Král (Lavinger) – Humphries, Šulc, Hrbas, Míka, Drábek, Husák, Kolář, Žovinec – T. Doležal, Chabada, Čermák, Chlapík, Hašek, Novák, Budínský, Koudelka, Z. Doležal, Bahenský, Rubeš, Procházka.
    HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Jaroměřský, Cartelli, Houdek, Ondrušek, Bartoň, Staněk, Kadela – Kucharczyk, Ostřížek, Selingr – Pekr, Kindl, Švaňhal – Marosz, Knotek, Herman – Diviš, Jergl, Lehečka.

Rozhodčí: Jílek, Zubzanda – Svoboda, Špůr.