Zlín – Slavia 2:3 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:4 (0:1 po s.n.)
Olomouc – Chomutov 3:4 (0:2 po s.n.) | Třinec – HC Plzeň 4:1 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 2:0 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Olomouc
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 – 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 01.03.2014, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

56:11
    Další přesilová hra pro Piráty. Za zdržování hry je vyloučen na dvě minuty David Škůrek (OLO), který poslal puk ze své obranné třetiny do hlediště.

50:36
    Máme tu první vyloučení chomutovského hráče. Václav Cestr (CHM) totiž seknul do Slezáka při jeho zákroku, a hlavní rozhodčí neváhal ani chvilku a vylučuje prvního hostujícího hráče na dvě minuty za sekání.

50:10
    Chomutov bude hrát svou čtvrtou přesilovou hru, protože David Škůrek (OLO) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

43:35
    Mora bude hrát již své třetí oslabení v utkání, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen Tomáš Markl (OLO).

23:53
    Chomutov bude hrát svou druhou přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty vyloučen David Škůrek (OLO) za držení protihráče.

13:42
    Máme tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty na trestnou poslán domácí Šimon Beták (OLO) za nedovolené bránění.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 13. Markl (Bauer), 41. Konečný (Škůrek, Králík), 46. Králík (Kocián, Markl) – 25. Kaše (Cestr, Černý), 58. Hejcman (Vrána, Šulák), 59. Hejcman (Lehnert), rozh. náj. Hejcman

HC Olomouc: Slezák (Kochta) – Škůrek (C), Hradil, Kreigher, Soukal, Rašner, Nesvadba – Markl, Bauer, Fibrich, Kocián, Rajnoch, Králík, Ostřanský, Beták, Zezula, Konečný.
    Piráti Chomutov: Dvořák (Maštalířský) – Meliško, Ringler, Drobný, Cestr, Šulák, Michálek, Černý, Tejnor (C) – Šťovíček, Jindra, Vrána, Paleček, Bednář, Lehnert, Huňady, Hejcman, Kaše.

Rozhodčí: Jeřábek – Adamec, Poruba