Real Madrid – Sevilla 2:0 (kon.)
Real Madrid
2:0 (1:0)
Sevilla FC
Úterý 12.08.2014, 20:45 • Cardiff City Stadium, Cardiff, Wales (kapacita 33000 míst) • UEFA Super Cup

90+4
    Gareth Bale ještě vypálil slušnou ránu, kterou ale Beto dalším skvělým zákrokem vyrazil!

89
    Grzegorz Krychowiak se před šestnáctkou hezky uvolnil, jeho střelu ale likviduje Casillas!

86
    Poslední střídání v dnešním zápase obstarává kouč Realu Carlo Ancelotti. Ze hry stahuje Luku Modriće, kterého nahrazuje Asier Illaramendi.

84
    Střídá také Sevilla. Cokeho, který chytal už křeče, nahrazuje na posledních pár minut Diogo Figueiras.

84
    Pauzu kvůli ošetření Real využívá ke střídání. Fabia Coentraa nahrazuje brazilský obránce Marcelo.

78
    Sevilla podruhé v zápase střídá. Ze hřiště odstupuje Denis Suárez, na jeho místo naskočí zkušený José Antonio Reyes.

73
    Střídá také Real, na místo Jamese Rodrígueze přichází Isco.

68
    Beto se opět vyznamenal proti tvrdé ráně Jamese Rodrígueze na přední tyč!
    Beto se vyznamenal proti Jamesově pumelici.

66
    První střídání v dnešním zápase. Dohráno má Aleix Vidal, jehož nahrazuje Iago Aspas, který do Sevilly přišel na hostování z Liverpoolu.

66
    Žlutou kartu za faul na Balea vidí Fernando Navarro.

63
    Karim Benzema vyslal po Ronaldově přihrávce slušnou střelu, kterou Beto dokázal vyrazit!
    Benzemovu střelu Beto vyráží.

53
    Krychowiak postupoval směrem dopředu, tvrdým zákrokem ve skluzu ho ale zastavil Toni Kroos, za což německý záložník vidí zcela oprávněně žluté napomenutí.

49
    Real právě vstřelil branku!
    Královský klub jde zkraje druhého poločasu do dvoubrankového vedení! Rychlá akce Realu skončila přihrávkou Benzemy na CRISTIANO RONALDA, který se nijak nerozpakoval, práskl do míče levačkou a trefil přesně. Beto si sice na míč sáhl, vytlačit z branky ho ale nedokázal!
    Cristiano RONALDO - 2:0

45
    Suárez se rychlostí dostal za Daniho Carvajala, který musel zatáhnout za záchrannou brzdu a v závěru poločasu vidí žlutou kartu také obránce Realu.

42
    Vidíme první žlutou kartu v zápase, Vitolo ukázal u autové čáry tvrdost Ronaldovi, za zbytečný šlapák tak anglický rozhodčí Clattenburg poprvé uděluje žlutou kartu.

34
    Obrovská šance Sevilly! Po špatném odkopu Jamese se po skvělé práci Baccy dostal do velké příležitosti Daniel Carrico, tváří tvář Casillasovi ale neuspěl, španělský veterán v brance Realu podržel svůj tým!
    Carrico mohl vyrovnat, Casillas byl proti.

30
    Sevilla ztratila míč na útočné polovině, Ronaldo rychle otočil hru na druhou stranu, kde se míč přes Jamese dostal k Baleovi, ten zatáhl míč po levé straně a perfektním centrem našel na zadní tyči volného CRISTIANA RONALDA, který ve skluzu dokázal usměrnit míč za Beta!
    Cristiano RONALDO - 1:0

26
    Zatím největší šance zápasu! Benzema našel v pokutovém území Ronalda, ten se skvělým zpracováním uvolnil, střelu ale poslal přesně do Beta, který skvěle Ronaldovi zmenšil úhel!
    Ronaldo se skvěle uvolnil, Beto ale vytáhl ještě lepší zákrok.

14
    Ronaldova střela z volného přímého kopu končí těsně nad, míči nad branku pomohla lehká teč hráčské zdi!
    Ronaldo z přímého volného kopu míří těsně nad branku.

12
    První vzrušení, Gareth Bale napřáhl z velké dálky, jeho střelu tečoval Krychowiak na rohový kop.