Třinec – Plzeň 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 3:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.)
Olomouc – Liberec 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 1:8 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 26.09.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

59:06
    Na trestné lavici sedí David Hruška (KVA) za nedovolené bránění. O dnešním vítezi je tak nejspíš už rozhodnuto.

48:19
    Zdálo se, že hlavní sudí neví, jestli zvednout ruku. Možná že i nevole domácího publika ho k tomu donutila a Radim Hruška (KVA) už sedí na trestné lavici za nedovolené bránění.

46:24
    Rozhodčí znovu vylučuje. Dvouminutový trest odpyká Matěj Stříteský (MBL), který se dopustil hákování.

39:05
    Jiří Kučný (MBL) sedí na trestné lavici za hrubost.

34:42
    Další vyloučení. Domácí sice protestují, ale Mitja Robar (MBL) musí na trestnou lavici za vražení. Příležitost pro hosty, aby snížili.

29:33
    43 sekund se bude hrát 3 na 3! Vyloučení na straně hostů – pyká David Hruška (KVA) za vysokou hůl.

28:31
    Vyloučení na straně hostí. Jaromír Kverka (KVA) vyloučen za hákování.

28:23
    Domácí jdou na dlouhou dobu do tří! Lukáš Pabiška (MBL) vyhodil zakázaně puk mimo hrací plochu a pyká za zdržování hry.

28:16
    Diváci se zlobí, ale rozhodčí je nekompromisní. Za držení protihráče si odsedí 2 minuty Jiří Kučný (MBL).

17:48
    Vyloučení na straně hostů. Radek Duda (KVA) bude pykat za držení.

09:17
    Poprvé se vylučuje, na trestné lavici sedí Milan Hruška (MBL) na 2 minuty za hákování.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 11. Mikulík (Trška), 31. Pabiška (Výborný, Kučný), 38. Lenc (Vidmar) – 52. Kverka (Vachovec, Tomeček)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Valent) – Hruška, Kučný, Stříteský, Trška, Robar, Vidmar, Čermák – Hyka, Výborný, Pabiška – Mikulík, Broš, Klimenta – Látal, Musil, Lenc – Květoň, Vrbata, Bárta
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Sičák, Harant, Redlihs, Tomeček J., Deyl, Šmach, Dvořák, Koblasa – Vachovec, Kverka, Duda – Pšurný, Balán, Hruška D. – Štáls, Skuhravý, Tomeček V. – Heizer, Hruška R., Gorčík

Rozhodčí: Hodek, Horák – Bláha, Špůr

Diváci: 3 760