Zlín – K. Vary 5:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 1:2 (kon.)
Pardubice – Sparta 0:3 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 1:5 (kon.)
HC Olomouc
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 10.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga

54:12
    Navíc bude hrát Mora oslabení, protože dvě minuty za hákování si odsedí Ivan Majeský (OLO).

51:27
    Mora si však vybojovala další přesilovou hru, protože na dvě minuty za sekání putuje na trestnou lavici Mitja Robar (MBL).

42:35
    Dvě minuty za krosček dostává Luka Vidmar (MBL).

39:30
    V závěru druhé třetiny je ještě na dvě minuty vyloučen Richard Jarůšek (MBL), který dostává svůj trest za nedovolené bránění.

33:35
    Mladá Boleslav bude hrát dlouho přesilovou hru, protože čtyři minuty za hru vysokou holí dostává Alex Rašner (OLO).

28:35
    Roman Čermák (MBL) neudržel své nervy na uzdě a začal napadat nejdříve Diviše a poté i Pateru, a tak mu hlavní rozhodčí uděluje dvě minuty za hrubost.

25:47
    Z tlaku Olomouce však, místo branky, nakonec vyplynul zcela zbytečný faul Pavla Skrbka (OLO), kterého sudí vylučuje na dvě minuty za hrubost.

18:06
    Mora bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Radan Lenc (MBL).

09:13
    Hlavní rozhodčí dnes zřejmě budou vylučovat snad každý menší faul, protože dvě minuty za nedovolené bránění nyní dostává Radek Dlouhý (OLO).

08:16
    Jenže Matěj Skříteský (MBL) nedovoleně zastavil domácího Skrbka, a tak si posedí dvě minuty na trestné lavici.

08:06
    A tak si i Mladá Boleslav zahraje proti třem, protože Martin Vyrůbalík (OLO) dostává dvouminutový trest za sekání.

06:24
    Rostislav Marosz (OLO) míří na trestnou lavici, protože dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

05:00
    Tak to bude dlouhá přesilovka pěti proti třem, protože Lukáš Pabiška (MBL) poslal kotouč ze svého obranného pásma do hlediště, a tak dostává dvě minuty za zdržování hry.

04:17
    Je tu první přesilová hra v utkání, kterou mají k dispozici domácí, protože dvě minuty za hákování dostává David Výborný (MBL).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 25. Hrňa (Laš) – 11. Výborný (Trška), 22. Výborný, 30. Pabiška, 54. Musil

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Houdek, Skrbek, Vyrůbalík, Ondrušek, Majeský, Rašner, Škůrek – Diviš, Patera (C), Dlouhý – Rác, Marosz, Cibák – Hrňa, Matai, Laš – Jergl, Zuzin, Buc.
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Valent) – Vidmar, Stříteský, Kučný, Hruška, Robar, Trška, Čermák – Klimenta, Broš, Mikulík – Pabiška, Výborný (C), Jarůšek – Rys, Vrbata, Pacovský – Lenc, Musil, Látal.

Rozhodčí: Fraňo, Horák – Hlavatý, Tošenovjan