Pátek 10.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Boskovice • Liga staršího dorostu

59:46
    Jiří Šmahel trestné střílení proměnuje. Stav utkání – 2:6

50:48
    Opava právě vstřelila branku v početní výhodě!
    Autorem první přesilovkové branky dnešního zápasu je Tomáš Černý. Asistence: Tomáš Rubý.

37:41
    Chvíli před koncem první třetiny ale domácí přeci jen stihli vstřelit branku. Na 1:5 nemohl snížit nikdo jiný, než domácí střelec Jiří Šmahel, který má dobrou střeleckou formu. Asistence Ondřej Slavíček.

33:36
    Ani Miroslav nečas nedokázal zábranit vstřelní dalšího gólu brankostroje Opavy. Šestý gól vstřílí po pěkné souhře Emil Adamczyk (asistence Daniel Kupka a Tomáš Rubý).

25:40
    Přibližně minutu poté si připisuje další bod, tentokrát za gól, Jakub Dohner a upravuje skóre na 4:0 (asistence Adam Rýpar). Vypadá to, že domácí nejspíše přišli o možnost ještě nějak zápas zdramatizovat a popřípadě i vyrovnat.

24:13
    S domácími to vypadá špatně. Třetí gól přidal Marcel Fedor (asistence Jakub Dohner).

22:06
    Chvíli po začátku druhé třetiny střílí Opava další gól a ujímá se vedení 2:0. Po asistenci Tomáše Černého se prosadil Tomáš Rubý.

10:37
    Opava střílí první gól dnešního utkání a ujímá se vedení 1:0. O úvodní gól zápasu se postaral po asistenci Marcela Fedora a Daniela Kupky hráč č. 6 Emil Adamczyk

Stanislav Scheiner

Branky a nahrávky: 38. Šmahel (Slavíček), 60. Šmahel (TS) – 11. Adamczyk (Fedor, Kupka), 23. Rubý (Černý), 25. Fedor (Dohner), 26. Dohner (Rýpar), 34. Adamczyk (Kupka, Rubý), 51. Černý (Rubý)

HC Boskovice: Nečas, Külzer J. – Šindelář, Procházka, Hejduk, Fabiánek "C", Hořava – Külzer N., Hrubeš M., Slavíček, Šmíd, Šmahel, Pospíšil, Malach, Vyskočil, Hrubeš K., Peša;
    Trenér: Svatopluk Vařeka, vedoucí družstva: Markus Külzer

HK Opava: Lamla, Vojkůvka – Cibulka, Černý "A", Kupka, Drelliuš, Kažimír – Borunský "C", Adamczyk, Cygal, Fedor, Rubý, Dohner, Dostal, Rýpar, Klement;
    Trenér: Miloslav Kukol, vedoucí družstva: Karel Suchánek

Rozhodčí: Tomáš Měkýš, Martin Šustr (hlavní rozhodčí Michal Dědek se nedostavil)