Martin – Košice 2:3 (po pr.) | Trenčín – Banská Bystrica 1:2 (kon.) | Žilina – Poprad 2:4 (kon.)
Piešťany – Nitra 5:4 (2:1 po s.n.) | Zvolen – Skalica 5:4 (kon.)
HK VITAR Martin
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Košice
sk Pátek 10.10.2014, 17:30Tipos Extraliga (SR)

62:08
    Domáci budú hrať v oslabení. Na trestnú lavicu odchádza Michal Važan za hákovanie. Uvidíme rozhodujúci gól?

58:46
    Markovič po opustení trestnej lavice dostal osobný, desaťminútový trest. Asi "vybehol" po rozhodcovi.

58:19
    Galamboš sa vrátil z trestnej lavice, no opäť sa vylučuje. Markovič mieri na lavicu hanby.

56:52
    Galamboš je vylúčený, keďže puk po jeho strele trafil jedného z divákov, ktorý musel odísť asi na ošetrenie.

53:23
    Domáci sa previnili faulom – Dvořák fauloval Chovana, ktorý bol sám pred martinskou bránou. Veľká príležitosť na vyrovnanie pre hostí.

50:28
    Napokon je vylúčený Jenčík za bránenie v hre.

45:03
    Peter Smrek mieri na trestnú lavicu. Hostia majú ideálnu šancu na vyrovnanie.

41:58
    Presilovka domácich. Šeda dostáva menší trest za hákovanie.

35:44
    Kolba si za hákovanie pôjde sadnúť na trestnú lavicu. Presilovka pre Košice.

30:21
    Kročšček Lapšanského je "odmenený" dvomi minútami , hrá sa 5 proti 3.

28:46
    Philipp dostáva trest za nedovolené bránenie v hre.

23:27
    A ďalšie vylúčenie. Domáci hrajú nedisciplinovane. Finsterle hákoval a bol "odmenený" dvomi minútami.

22:11
    Za hákovanie mieri Themár za podrazenie. Lapšanský sa totiž krásne uvoľnil a hráč domácich musel zatiahnuť "ručnú brzdu".

21:20
    Štrbák mieri na trestnú lavicu za držanie. Hrá sa 4 na 4.

20:01
    Varga mieri na trestnú lavicu.

11:20
    Drgoň dostal dve minúty za podrazenie. (KOS)

09:37
    Za podrazenie mieri na lavicu hanby domáci hráč Markovič, ktorý si odsedí dve minúty za brankára Čecha, ktorý podrazil útočníka hostí.

03:19
    Kolena pôjde za podrazenie na trestnú lavicu. Domáci majú k dispozícii presilovú hru. Využijú ju?

Petra Beblavá

Branky a nahrávky: 20. Kolba (Varga, Markovič), 32. Markovič – 11. Jánošík (Štrbák, Jenčík), 59. Češík (Štrbák), 63. Štrbák

HK VITAR Martin: Čech – Kolba, Rusina, Dírer, Pokrivčák, Šugár, Suje, Themár, Varga, Važan, Illo, Jokeľ, Markovič, Brcko, Ďatelinka, Dvořák, Lojek, Smrek, Tupý, Finsterle, Galamboš
    HC Košice: Hylák – Štrbák, Lapšanský, Sojčík, Spilár, Stupka, Kolena, Bartánus, Bartoš, Češík, Hinďoš, Cebák, Drgoň, Jánošík, Šeda, Černák, Macejko, Philipp, Hrnka, Chovan, Jenčík