NY Islanders – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Dallas 2:3 (kon.) | NY Rangers – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.)
Washington – New Jersey 6:2 (kon.) | Montreal – Boston 6:4 (kon.) | Ottawa – Colorado 5:3 (kon.)
Los Angeles – St. Louis 1:0 (1:0 po s.n.)
Washington Capitals
6:2 (2:2, 1:0, 3:0)
New Jersey Devils
Pátek 17.10.2014, 01:10 • Verizon Center, Washington • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:49:10)

Patrik ELIÁŠ (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:14
    Martin HAVLÁT (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 8:08 (odstoupil kvůli zranění v obličeji v závěru druhé třetiny)

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

Washington Capitals: 33

New Jersey Devils: 28

3. třetina:

Washington Capitals: 9

New Jersey Devils: 7

Jasné vítězství Capitals, kteří od druhé třetiny doslova vymazali soupeře z ledu. Ďáblové dokázali svému soupeři sekundovat pouze v první dvacetiminutovce, pak se vypařili z ledu a Ovečkin a spol. mohou slavit vysoké vítězství nad doposud neporaženým týmem!

60:00

59:20
    Vhazování ve středním pásmu, Merrill nahazuje puk do třetiny Capitals.

59:00
    Poslední minuta tohoto utkání.

58:38
    Židlický nepřesně rozehrává, Ruutu nezachytil jeho pas a hrají domácí.

57:55
    Smělý pokus Tootooa o průnik z vlastní třetiny až do třetiny soupeře končí ztrátou puku hned za útočnou modrou čárou.

57:19
    Puk končí mimo ledovou plochu, následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat po levici Clemmensena.

56:39

55:58
    Na závěrečné vteřiny posílají hosté na led Židlického, Zajace, Cammalleriho, Seversona a Jágra.

55:36
    Devils v útočném pásmu, na ledě Eliášova útočná formace.

54:39
    Jason Chimera fauluje a hosté si zahrají přesilovou hru.

54:29
    Jaromír Jágr zaváží puk do útočného pásma, Ovečkin ho nedokázal zastavit.

52:57
    Tootoo v ofsajdu, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 1. Ovečkin (Brouwer, Orpik), 12. Brown (Green, Orpik), 27. Johansson (Laich, Green), 41. Backstrom (Niskanen, Brouwer), 44. Ward, 49. Burakovsky (Kuzněcov, Niskanen) – 11. Severson (Zajac, Cammalleri), 17. Severson (Clowe, Henrique)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Schmidt, M. Green – Ovečkin, Backstrom, Brouwer – Laich, Burakovsky, M. Johansson – Chimera, Fehr, Ward – O'Brien, Kuzněcov, Brown
    New Jersey Devils: Schneider (44. Clemmensen) – Salvador, Židlický, Gelinas, Merrill, Greene, Severson – Cammalleri, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Havlát – Clowe, Henrique, Ryder – Ruutu, Gionta, Tootoo

Rozhodčí: Sutherland, Burchell – Nowak, Morin

Diváci: 18 506