Chabarovsk – Soči 0:2 (kon.) | Vladivostok – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 2:5 (kon.)
Novosibirsk – Jaroslavl 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Omsk 2:6 (kon.)

Michel Miklík (Chabarovsk) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:18

Rastislav Špirko (Chabarovsk) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:57 (12:16:31)

Je dobojováno. Ve třetí třetině jsme se konečně dočkali branky. Minutu a jedenáct vteřin před koncem poslal hosty do vedení Pervyšin a pojistku přidal do prázdné branky Oleg Saprykin.

60:00
    SAPRYKIN - 0:2

59:53
    Soči právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Sedm vteřin před koncem utkání přidává OLEG SAPRYKIN pojistku do prázdné branky. Asistence: Max Warn.

59:36
    Amur je v pásmu, ale Pöpperle stále drží.

59:09
    Domácí to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

59:09
    Hosté si vyžádali oddechový čas.
    PERVYŠIN - 0:1

58:49
    Tak to je gól za pět minut dvanáct. Ignatuškin vyhrál v útočném pásmu buly a hned z první pálil od modré ANDREJ PERVYŠIN a nenápadná střela zaplula za záda Borisova. Asistence: Igor Ignatuškin.

58:23
    Kotouč mají na holi domácí hráči, kteří s ním jsou ve středním pásmu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:03
    Petersson zavezl kotouč do pásma, kde se následně dostal z levé strany ke střele, ale Borisov si černý nesmysl pohlídal a schoval ho v lapačce.

56:18
    Michajl Anisimov se dostal do úniku a sám na Borisova nevyzrál. Domácí gólman si poradil i s následnými dorážkami.

55:51
    Hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

55:04
    Kotouč nepřesel brankovou čáru a stav zůstává nadále bezbrankový.

55:04
    Přesto se jde rozhodčí poradit s kolegy u videa.

55:04
    Hosté se již radovali po velikém závaru před brankou. Ovšem rozhodčí jasně rozpažil.