Chabarovsk – Soči 0:2 (kon.) | Vladivostok – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 2:5 (kon.)
Novosibirsk – Jaroslavl 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Omsk 2:6 (kon.)

Robert Kousal (Čechov) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 15:01

Tomáš Rachůnek (Novokuzněck) – k utkání nenastoupil (16:53:55)

Je dobojováno. Hosté ovládli třetí třetinu, kterou vyhráli po brankách Afinogenova, Kousala a Cyganova, 3:0. Domácí už velký odpor nekladli a hosté si tak zaslouženě došli ke třem bodům. S konstatováním, že Čechov poráží Novokuzněck 5:2, se s Vámi loučím.

60:00

59:27
    Kotouč je ve středním pásmu a nevypadá to, že by se mělo skóre měnit.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:41
    Hráči Čechova mají kontrolují kotouč a nikam s ním nespěchají.

56:23
    Komaristij nevyzrál na dnes velmi spolehlivého Lisutina.
    CYGANOV - 2:5

55:07
    Čechov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. DMITRIJ CYGANOV posílá za Sorokinova záda pátou branku a hosté si jdou pro tři body. Asistence: Mathias Porseland.

54:20
    Hraje se opatrný hokej na obě strany.

52:46
    Lisutin podržel svůj tým nad vodou, když zachytl kotouč na brankové čáře.

51:25
    Čechov hraje v plném počtu a Seleznjov je zpět na ledě.

50:32
    Komaristij přihrával Galimovovi, jenž nepřekonal Sorokina.

49:25
    A navíc budou hrát domácí přesilovou hru. Seleznjov je vyloučen na dvě minuty za držení.

48:38
    Metallurg je v plném počtu.

47:30
    Domácím se daří vyhodit kotouč ven z pásma.

46:51
    Domácí jdou navíc do čtyř, když je vyloučen Bělochvostikov za hákování.
    KOUSAL - 2:4

46:38
    Čechov jde do dvoubrankového vedení, když se trefil přesně ROBERT KOUSAL, který zužitkoval nahrávku Romana Horáka. Asistence: Roman Horák.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 23. Galimov (Zotov, Komaristij), 34. O´Brien (Sentjurin) – 14. Horák (Cyganov, Porseland), 24. Kučerjavenko, 42. Afinogenov, 47. Kousal (Horák), 56. Cyganov

Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Chakimov) – Lashoff, Zotov, Fairchild, Kapotov, Skutar, Dorofejev, Bělochvostikov, Kuklev – Romanov, Kurepanov, O´Brien, Galimov, Kaprizov, Malcev, Sentjurin, Malinovskij, Komaristij, Kosourov, Plotnikov, Stoa
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Sateri) – Porseland, Klimontov, Seleznjov, Grebeškov, Kudinov, Golovkov, Vereščagin, Berdjukov – Cyganov, Horák, Soloduchin, Kousal, Vyglazov, Šitikov, Kučerjavenko, Afinogenov, Jakubov, Ziazov, Makarenko, Makeyev

Rozhodčí: Drejev, Kiseljov – Misjur, Raming