Zlín – Kladno 4:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 1:3 (kon.) | Jihlava – Chomutov 0:1 (kon.)
Slavia – Třinec 3:1 (kon.)
HC Slavia Praha
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 17.10.2014, 18:00DHL Extraliga juniorů

A je tady konec. Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější domácí, kteří urvali všechny tři body i díky dvěma využitým přesilovkám. (20:07:53)

60:00

59:13
    A domácí jdou do tří. Dvě minuty za podražení si odpyká Kottek.

58:40
    Oceláři jsou opět v pěti a může tak začít závěrečný tlak hostí.

57:28
    Sešívaní si však příliš dlouho přesilovku neužili. Dvě minuty za podražení dostává domácí Drahorád.

56:40
    Dvě minuty za krosček inkasuje třinecký útočník Tomáš Franek.

53:16
    Domácí nápor Třince přežili a nadále si hýčkají dvoubrankové vedení.

51:16
    Je tady šance pro hosty na kontaktní branku. Na trestné lavici si posedí Kottek – dvě minuty za hákování.

50:24
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí se znovu radují. FILIP HLINKA po přiklepnutí od Drahoráda dokázal využít i druhou početní výhodu ve třetí části a Slavia odskakuje soupeři na rozdíl dvou branek.

49:17
    Slavia si zahraje další přesilovou hru. Christov odchází na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

44:23
    A domácí záhy početní výhodu využívají. PETR TEJRAL usměrnil puk za hostujícího gólmana a Slavia se poprvé v utkání dostává do vedení. Asistence: Marek Novák, Lukáš Kasala.

43:54
    Domácí se zahrají druhou přesilovku v tomto zápase. Dvě minuty za nedovolené bránění si jede odsedět Doudera.

40:01

Ve druhé třetině dokázali domácí srovnat krok zásluhou branky Tomáše Andrese. Poslední část začne přibližně v 19:33.

40:00

35:43
    Slavia srovnává krok. Sešívaní předvedli ukázkovou kombinaci, na jejímž konci stál TOMÁŠ ANDRES. Asistence: Jakub Procházka, Josef Saňa

33:12
    Zkrácená přesilovka Ocelářů však branku také nepřinesla.

32:02
    Hra ve čtyrech branku nepřinesla a začíná přesilovka Třince.

31:12
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. V domácím dresu se dopustil nedovoleného bránění Saňa.

Adam Kolář

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 36. Andres (Procházka, Saňa), 45. Tejral (Novák, Kasala), 51. Hlinka (Drahorád) – 2. Kovařčík (Pisarik)

HC Slavia Praha: Frodl – Vala, Novák, Saňa, Havelka, Drahorád, Kottek, Krejčí – Červený, Šmerha, Kasala, Nestrašil, Fortelka, Ječný, Vyskočil, Tejral, Hlinka, Procházka, Andres, Furch
    HC Oceláři Třinec: Svoboda – Pisarik, Heider, Bednárik, Stránský, Roman, Matyáš, Doudera, Zahradníček – Franek, Kofroň, Kovařčík O., Severa, Petrák, Bednář, Pala, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík M.

Rozhodčí: Bejček – Marek, Rybáček