HC Plzeň – Kladno 5:3 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 1:2 (2:3 po s.n.) | Písek – Sparta 1:6 (kon.)
Hr. Králové – Jihlava 3:4 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Zlín 1:6 (kon.)
Letňany – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:0 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:2 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:5 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:2 (kon.)
HC Plzeň 1929
5:3 (0:0, 4:1, 1:2)
Rytíři Kladno
Pátek 17.10.2014, 15:00 • Malá hala • Extraliga staršího dorostu

A je dobojováno! Přestože se Kladno z ničeho nic zmohlo, tak si nakonec indiáni zasloužené vítězství vzít nenechali. (17:06:25)

60:00

59:24
    Brankář Zeman raději podržel kotouč ve své lapačce. Plzeňští tak mohou jít v poklidu vystřídat.

58:49
    Stráský se prodral do třetiny, jeho následná rána golfákem zaduněla jen o zadní mantinel.

58:19
    Kladno nyní vyrazilo po ztrátě puku soupeře do protiútoku, ale plzeňská obrana na poslední chvíli zaváhání napravila.

57:55
    Plzeňští se nadále s vervou tlačí dopředu.

57:01
    Kladno hraje v plném počtu.

55:42
    Gólman Kladna uklidňuje situaci podržením kotouče ve své rukavici.

55:22
    Kaňákovu střelu od modré ukryl brankář Stahl do své výstroje.

55:01
    Přesilovka pro indiány. Dominik Borkovec (KLA) dostává dvě minuty za krosček.

54:47
    David Roubal se už už probíjel do šance, ale na poslední chvíli ho hostující obrana dokázala zastavit.

54:00
    Plzeňští kontrolují kotouč v útočné třetině a nikam pochopitelně příliš nespěchají.

51:59
    Trenér indiánů Čihák nechce dopustit podobný zvrat jako před týdnem proti Letňanům a vybírá si oddechový čas.

51:59
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Pomalu neviditelné Kladno se dostává zpět do utkání! Čečetka nabil do palebné pozice VINCENTU KESZIMU který bez přípravy propálil gólmana Zemana. Asistence: Michal Čečetka.

51:30
    Rytíři se prosazují z přesilové hry. DOMINIK BORKOVEC zavřel oči a propálil před sebou vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.

51:17
    Jiří Stráský (PLZ) vletěl nedovoleně do soupeře a je vyloučen za napadení.

51:14
    Jeden z plzeňských obránců parádním hitem zpacifikoval soupeře.

50:37
    Filip Kokoška se řítil zcela sám na gólmana Stahla, který ale plzeňského forwarda parádně vychytal.

50:03
    Oba týmy hrají v plném počtu.

Branky a nahrávky: 24. Rubner (Kokoška, Kantner), 26. Kaňák, 26. Vracovský (Stráský), 32. Hajšman (Vracovský), 46. Krystl – 27. Patyk (Chládek), 52. Borkovec, 52. Kezsi (Čečetka)

HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Kvasnička, Váchal, Kaňák, Sysel, Čechura, Sedláček, Pokorný – Roubal, Kučera, Krystl, Krásný, Kantner, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Tubner, Hajšman, Hanzlík
    Rytíři Kladno: Stahl (Kodad) – Havelka, Zelingr, Chládek, Smrž – Řepka, Sagan, Patyk, Bláha, Okegawa, Kalaj, Keszi, Janeček, Hrabík, Borkovec, Čečetka

Rozhodčí: Svoboda – Černý, Kotyza