Třinec – Vsetín 9:3 (kon.) | K. Vary – Slavia 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Sparta 0:0 (odl.)
Poruba 2011 – Kometa Brno 2:7 (kon.) | Kladno – PZ Kladno 9:2 (kon.) | Hr. Králové – Písek 5:4 (po pr.)
Zlín – Vítkovice 2:4 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 8:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 2:1 (kon.)
Berani Zlín
2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 28.10.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

48:52
    Zlín bude hrát přesilovku. Bartek podrazil svého protihráče a rozhodčí ho posílají na trestnou.

42:23
    Přesilovka pro Vítkovice. Zlínský hráč putuje na trestnou a hosté si tak zahrají přesilovou hru.

40:30
    Vítkovická přesilovka pokračuje a nyní navíc bude dvojnásobná. Sirota vyhodil puk na střídačku a míří na trestnou za zdržování hry.

39:07
    Za podražení putuje na trestnou zlínský Padrnos. Vítkovice se před koncem třetiny zahrají přesilovku.

35:33
    Další přesilová hra pro domácí. Vítkovický Šendera dostal dvě minuty za zdržování hry.

23:19
    Zlínský hráč putuje na trestnou, Vítkovice tak čeká přesilová hra.

17:02
    Další přesilovka pro domácí. Na trestnou usedá za podražení hostující Hartmann.

07:03
    Po zmatku před klecí Šimečka končí puk v hledišti. Tam ho vyhodil vítkovický Toman a dostává dvě minuty za zdržování hry.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 3. Váňa (Krejčiřík, Mikulec), 24. Werbik (Schmied) – 4. Slánský, 43. Malina (Ďurkáč, Raška), 53. Stupka, 60. Slánský

Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Sirota, Váňa, Schmied, Kosorin, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Dlabaja, Werbik
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Daňa) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Štěpánek, Šendera, Ďurkáč, Krčmář, Slíž, Bartek – Franz, Raška, Malina, Maxner, Toman, Vondál, Slánský, Stupka, Danielčak, Hartmann, Šala

Rozhodčí: Obadal – Bryška, Valentík