Nitra – Martin 4:2 (kon.) | Poprad – Skalica 6:1 (kon.) | Trenčín – Piešťany 3:0 (kon.)
Košice – Zvolen 4:1 (kon.) | Žilina – Banská Bystrica 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
MsHK Žilina
3:2 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Úterý 28.10.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

64:56
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice, 2 minúty dostáva hráčska lavica hostí za 6 hráčov na ľade. Trest si odpyká Tomáš Matoušek.

59:10
    Znovu rýchly útok Žiliny, Štěpán Novotný sa predral pred Košarišťana, no puk umiestnil len do brankára hostí.

58:36
    Chyba v obrane hostí, v ľavom kruhu ostal osamotený Stanislav Hudec, no puk strelou švihom poslal len do brankára hostí.

57:18
    Lukáš Bambúch poslal ďalšiu vizitku Karolovi Križanovi, ten ju prijal do expresne rýchlo vystrelenej lapačky.

54:46
    Obrovská šanca na strane Žiliny, Drevenák a ani Drábek zoči voči mladému gólmanovi hostí nepochodili.

53:52
    Banská Bystrica dala gól!
    Tak predsa len bol už tlak hostí príliš silný. Kudrna pálil od modrej čiary, Križan puk ešte vyrazil, no dostal sa k nemu nikým nekrytý MICHAL HUDEC a zakončil presne. Asistencia: Andrej Kudrna.

51:48
    Bambúchova delovka od modrej čiary tesne minula bránku Žiliny

47:11
    Znovu v úniku Kristek, no zjavne mu chýbali sily a tak len z diaľky príklepom preveril pozornosť brankára hostí.

46:12
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Ján Šimko za vyhodenie puku z ľadovej plochy.

44:40
    Veľká šanca Žiliny, Ján Šimko šiel sám na Košarišťana, no ten vytiahol skvelý zákrok vyrážačkou. K následnej dorážke sa už Novotný nedostal.

39:32
    Petr Kanko v útočnom pásme šikovne našiel Jaroslava Kristeka, ten z podobnej pozície ako pri góle páli do tyčky banskobystrickej bránky.

38:49
    Neuveriteľné. Po strele PATRICKA WHITEA Križan puk síce vyrazil pred seba, no ten sa následne od niektorého zo Žilinčanov odrazil za bránkovu čiaru. Asistencie: Petr Kafka, Marek Biro.

37:29
    Žilina dala gól!
    Domáci využili zmätok v strednom pásme po skončení trestu Bobčeka. Milan Procházka našiel na modrej čiare voľného JAROSLAVA KRISTEKA, ktorý si zbehol do pásma a strelou švihom nedal Košarišťanovi žiadnu šancu. Asistencia: Milan Procházka.

35:20
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Igor Bobček za údery.

33:25
    Petr Haluza ostal s pukom sám pred Košarišťana, stiahol si ho na ideálne zakončenie, pretože brankár hostí už ležal na ľade. Český legionár však puk zdvihol príliš vysoko a bránku prestrelil.

27:49
    Vylúčenie Banská Bystrica, 2 minúty dostáva Tomáš Matoušek za krošček.

25:54
    Ján Šimko sa vo oslabení prebil pred Andreja Košarišťana, v zakončení však tesne minul bránku Banskej Bystrice.

24:19
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Dávid Bajaník za nedovolené bránenie v hre.

21:30
    Expresne rýchly protiútok Žiliny, JAROSLAV JABROCKÝ preletel do pásma hostí po ľavej strane a bombou z kruhu doslova prestrelil Andreja Košarišťana. Asistencia: Štěpán Novotný.

13:45
    Do úniku sa dostala dvojica Handlovský – White. Druhý menovaný zakončoval, no Križan priestor pri pravej tyčke dobre pokryl.

12:45
    Vylúčenie Banská Bystrica, 2 minúty dostáva Daniel Gachulinec za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

10:23
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Jakub Drábek za hákovanie.

08:36
    Obrovská šanca Žiliny, Valášek spoza bránky hostí našiel v medzikruží úplne voľného Ondreja Rusnáka, ktorý z prvej napálil puk len do Miiku Wiikmana.