Chabarovsk – Kazaň 1:8 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:4 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 2:1 (po pr.)
Barys – Omsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 7:0 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 2:4 (kon.)
Viťaz – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Riga – Minsk 4:1 (kon.) | Záhřeb – Atlant 4:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Severstal Čerepovec
Pátek 14.11.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

59:11
    Po odpískání dohrál Štěpánka domácí Wojtek Wolski, který je vyloučen. Domácí hráč dostal ihned důrazně domluveno na ledě od hostujících obránců.

52:48
    Bude se vylučovat. Na straně domácích je vyloučen Grigorjev a na straně hostů je to Urbom. Oba hříšníci dostali dvě minuty za hrubost.

41:50
    Rozhodčí posílají na dvě minuty za podražení hostujícího Trubačjova, který již usedá na trestnou lavici.

36:23
    Domácí jsou potrestání za příliš mnoho hráčů na ledě. Hosté tak budou hrát na konci druhé třetiny v početní výhodě.

28:36
    Domácí mohou vzápěti odpovědět, jelikož budou mít k dispozici přesilovou hru. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Alexander Urbom za hákování.

24:54
    Za předchozí incident dostává 2+2 minuty domácí Denis Kazionov, za hru vysokou holí.

22:55
    Přesilovou hru si zahrají hostující hráči. Za držení si jde odpočinout Bernatskij, který nabízí Severstalu šanci na vyrovnání.

19:54
    Ještě se bude vylučovat. Za hákování si jde odpočinout další hráč Čerepovce. Tentokrát je to Dmitrij Kagarlitskij.

16:37
    Bude se opět vylučovat. Za hákování je vyloučen hostující kapitán Andrej Šefer.

10:29
    Za hru vysokou holí je vyloučen hostující Berdnikov, který tak oslabuje svůj tým.

05:13
    Domácí mají dobrou příležitost na vyrovnání. Za hru vysokou holí si jde odpočinout Zachar Arzamascev.

01:25
    Až nyní se vylučuje. Za hákování je vyloučen Jarkko Immonen, který nabízí šanci hostujícímu celku.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 19. Immonen (Wolski), 21. Salminen – 5. Černov (Kagarlitskij), 28. Šefer (Trubačjov), 41. Buchnevič, 49. Kagarlitskij

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (49. Jachin) – Grigorjev, Hietanen, Osipov, Chomitskij, Blažijevskij, Bernatskij, Malevič – Wolski, Galuzin, Filatov, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Iljin, Krasnoslobodcev, Dmitrij Kazionov, Denis Kazionov, Potapov, Kuljomin
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (60. Smirjagin) – Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Urbom, Pyett, Antropov, Arzamascev – Berdnikov, Kagarlickij, Kupcov, Trubačjov, Ullstrom, Černov, Nikoncev, Stoljarov, Monachov, Kovyršin, Buchnevič, Dedunov

Rozhodčí: Belov, Safiullov – Maitak, Pronskich