Přerov – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Opava – Vsetín 4:2 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 1:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Trutnov – Mor. Budějovice 5:3 (kon.) | Kobra – Kolín 7:2 (kon.)
Nymburk – Klatovy 2:4 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 7:5 (kon.) | Bílina – Tábor 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Klášterec nO 7:2 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 6:5 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:5 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
HC Technika Brno
Pondělí 17.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Tereza Břeclav • 2. liga skupina Východ

53:34
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Tak konečně. Beneš našel zpoza branky ROMANA PRŮDKA, který po 53 minutách kazí Novákovi čisté konto. Lvi jsou na dostřel, na vyrovnání mají 6 a půl minuty. Asistence: Peter Beneš.

07:06
    Technika právě vstřelila branku!
    Po souvislém tlaku Lvů přichází další studená sprcha. Klimeš vyhodil puk přímo na hokejku PETERA BUSTINA, který i když překvapený, dokázal trefit prázdnou branku. Puku se do cesty postavila ještě hokejka jednoho z domácích obránců a vypálila jej ven, ale podle brankového rozhodčího už puk prošel přes čáru. Bez asistence.

02:47
    A hosté přesilovku využívají. PETR ŠTINDL si na modré počkal, až se mu uvolní výhled a tvrdým příklepem prostřelil vše před sebou. Asistence: Martin Zábranský.