Slavia – Chomutov 1:2 (po pr.) | HC Litvínov – Kladno 5:6 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:5 (1:2 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 5:4 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 0:9 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 5:2 (kon.)
Motor ČB – Jihlava 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 2:3 (2.tř) | Vsetín – Zlín 0:4 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! PETR CHLÁN ujel domácím obráncům a prostřelil Pateru. Chomutovští tak berou bod navíc. Bez asistence.

57:12
    Další komplikace pro Slavii. Vobořil dostává dvě minuty za hákování.

54:13
    Záhy přichází početní převaha i pro hosty. Štibingr inkasuje trest za hákování.

52:13
    Šance pro sešívané vzít si vedení zpět v přesilovce. Veselý inkasuje dvouminutý trest za podražení.

49:11
    Je vyrovnáno. Sešívaní nechali na modré čáře volného JANA SVOBODU, který se sám řítil na Pateru. Slávistický gólman byl na jeho bekhendový blafák krátký. Asistence: Jakub Lauko a Adam Studený.

48:33
    Patera senzačně sebral Svobodovi vyloženou šanci, když přesně nastavil lapačku na jeho zakončení z bezprostřední blízkosti.

42:01
    Přesilovka pro Piráty. Melovič dostává menší trest za podražení.

38:24
    Kern si odsedí dvě minuty na trestné, jelikož si v souboji nedovoleně přidržel protihráče.

34:24
    Šilhan se dostal sám před Pavláta. Ten jeho forhendové zakončení z bezprostřední blízkosti dokázal zlikvidovat.

27:04
    Slávisté si vytvořili další slušnou šanci a vynutili si i faul. Baier bude pylat dvě minuty na trestné.

26:37
    Slavia právě vstřelila branku!
    Martínek zavezl kotouč do útoku a našel volného JOSEFA BAJERA. Ten dokázal poslat puk pod betony chomutovského gólmana. Asistence: Viktor Martínek.

18:49
    Jarý putuje na trestnou za hákování a nabízí sešívaným šanci udeřit v početní převaze.

13:00
    Jarý oslabuje svůj tým a inkasuje menší trest za hákování. Slavia si zahraje v početní převaze.

06:41
    První přesilovku si zahrají Chomutovští. Török si odsedí dvě minuty za hákování.

01:16
    Všetečka dobře nahodil puk na branku a Brož následnou dorážkou orazítkoval tyčku.

David Soumar

Branky a nahrávky: 27. Bajer (Martínek) – 50. Svoboda (Lauko, Studený), 64. Chlán

HC Slavia Praha: Patera (Pánek) – Török, Wünsch, Melovič, Štibingr, Vobořil, Zderadička, Šantrůček, Steinocher – Brož, Houška, Bajer, Vštečka, Kern, Mach, Hnát, Marek, Šilhan, Klapka, Martínek
    Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seemann, Studený, Zeman, Jarý, Záruba – Baier, Svoboda, Lauko, Chlán, Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek

Rozhodčí: Svoboda – Ovsík, Rambousek