Alkmaar – GA Eagles 2:0 (kon.) | Excelsior – Feyenoord 2:5 (kon.) | Cambuur – Breda 0:1 (kon.)
Dordrecht – Eindhoven 1:3 (kon.) | Ajax – Willem II 5:0 (kon.)
Ajax Amsterdam
5:0 (4:0)
Willem II Tilburg
Sobota 06.12.2014, 20:45 • Amsterdam ArenA • Nizozemská Eredivisie

Pro dnešek je to ode mně vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na shledanou. (22:41:45)

Máme tu konec zápasu. Domácí dnes vyhrávají 5:0 zcela zaslouženě. Už ve 14. minutě se prosadil Sigthorsson, poté se ale zranil a musel vystřídat. Místo něj nastoupil Milik a hned ve 28. minutě vstřelil gól na 2:0. Poté se trefil hned za tři minuty Veltman a skóre na světelné tabuli svítilo 3:0. Ve 43. minutě se podruhé trefil Milik a pro hosty to byl velký šok. Druhý poločas už byl více opatrný a domácí vstřelily pouze jeden gól a to se v 57. minutě prosadil Klaassen.

Držení míče : 63% – 37%
    Střely celkem : 18 – 10
    Střely na branku : 9 – 3

90+3

90+2
    Sahar ještě vyzkoušel pozornost Cillessena střelou z hranice vápna, ten si ale s ní poradil a míč chytá.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

89
    Schöne hledal svým centrem ve vápně Milika a ten jen těsně nedoskočil na tento centr.

88
    Pomalu, ale jistě se blíží konec utkání a domácí hráči drží míč na svých kopačkách a do ničeho se zbytečně nepouštějí.

86
    Jejich akce ale většinou končí na velmi pevné obraně domácích.

85
    U míče jsou nyní hosté a ještě se snaží vstřelit alespoň jednu branku.
    Dnešní kanonádu sleduje 50 tisíc přítomných diváků.

84
    Ippel vidí za svůj zákrok na jednoho z domácích hráčů žlutou kartu.

83
    Záběr kamer se nyní soustředil na dvě dívky které si zrovna dělali selfie fotku.

82
    Ondaan vyzkoušel z levé strany obstřelit Cillessena, branku však míjí.

81
    Milik se nyní provinil útočným faulem a tak ve hře budou pokračovat hosté.

79
    Messaoud vyslal střelu z velké dálky a není divu že branku minul.

78
    Viergever našel na hranici vápna volného Milika a ten jen těsně přestřeluje. Stadionem to jen zahučelo.

77
    Střídají také hosté. Hřiště opouští Andrade a místo něj na hřiště nastupuje Ondaan.

76
    Domácí střídají potřetí. Hřiště opouští Kishna a místo přenechává mladičkému talentu Menigovi.

75
    Klaassen se dostal na hranici vápna ke střele, jeho střela ale neprošla přes obránce.