Elche – Atlético 0:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Cordoba 0:1 (kon.) | Real Madrid – Celta Vigo 3:0 (kon.)
La Coruňa – Malaga 0:1 (kon.)
Elche CF
0:2 (0:1)
Atlético Madrid
Sobota 06.12.2014, 16:00 • ESTADIO MARTÍNEZ VALERO • Španělská LaLiga

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou. (17:53:20)

Je za námi zajímavý duel, ve kterém vítězí Atlético Madird potvrzující roli favorita.

Vítězství se zrodilo již v 16. minutě, kdy dokázal skórovat Giménez a poslal tak hosty do vedení.
    V 53. minutě vedení hostů navršil Mandžukič a bylo jasné, že si hosté odvezou plný počet bodů.

90+2
    O dnešním vítězi je jasno. Rozhodčí každým momentem ukončí dnešní zápas.

90+1
    S rozehráním hosté příliš nepospíchali, až je rozhodčí musel upozornit k rozehrání.

90+1
    Gabi byl faulován a získává další cenné vteřiny pro svůj tým.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hráči Atlética získali svojí kombinací nějaké dvě minuty klidu a následným odkopem posílají míč daleko od vlastní branky.

88
    Hosté nikam nepospíchají a kombinují na vlastní polovině.

87
    Vše skončilo na prvním hostujícím obránci, který si poradil s kličkujícím Jonathasem.

87
    Domácí se nadechují k závěrečnému tlaku.

86
    Pas za obranu dostal Griezmann, který raději vyčkal na své spoluhráče.

85
    Gabi byl faulován na polovině hřiště a hosté tak získávají další cenné vteřiny.

84
    Hosté nikam nepospíchají, drží míč na svých kopačkách a odpočítávají závěrečné minuty do konce zápasu.

83
    Domácí naposledy střídají. Hřiště opouští Rodríguez a jeho místo nahradí Giménez.

81
    Domácí hráči se ještě snaží něco se zápasem udělat a zakládají další útok.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut a hosté z Madridu vedou nad Elche 2:0. Uvidíme jestli se podaří domácím hráčům zápas zdramatizovat.

79
    Hosté podruhé střídají. Hřiště opouští Arda Turan a na trávník se podívá Raul Jiménez.

78
    Domácí hráči podnikají další útok ale jejich nepřesnost narůstá a lacino tak přichází o míč.