Austria – Salzburg 2:4 (kon.) | Grödig – Admira 5:0 (kon.) | Sturm Graz – Ried 3:1 (kon.)
Wiener – Rheindorf Altach 2:0 (kon.)
SC Wiener Neustadt
2:0 (0:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 06.12.2014, 18:30 • Stadion Wiener Neustadt, Vídeň • Rakouská Bundesliga

S kontatováním, že SC Wiener Neustadt porazil SC Rheindorf Altach po tom, co byl v obou poločasech lepší, ale ve druhé pětačtyřicetiminutovce své šance proměnil, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou u rakouské Bundesligy se těší Tomáš Lysý. (21:52:14)

Červené karty: 0-0.

Je dobojováno. SC Wiener Neustadt byl po celý zápas mírně lepší a ve druhém poločase přetavil svojí převahu v góly. Nejprve se prosadil v 53. minutě po diskutabilním souboji Kobrase a Maierhofera na malém vápně Kristijan Dobras, který následně poslal míč do opuštěné klece, dvě minuty před koncem pak pečetil výhru domácích z penalty Connor O'Brien.

90+5

90+4
    Domácí obrana se naprosto v klidu ubránila a je jasné, že Wiener Neustadt dnes sebere dva body!

90+3
    Zřejmě poslední šance hostí, rohový kop, který bude kopat Lukas Denner.

90+2
    Daniel Maderner vidí žlutou kartu za nesportovní chování po tom, co zastavil Lienharta a ještě mu znemožnil rozehrávku.

90+1
    Louis Ngwat-Mahop si naběhl na centr Seegera, ale hlavičkou poslal míč vedle levé tyče.

90
    Ve druhém poločase budou nastaveny dvě minuty.

90
    Běží poslední minuta druhého poločasu, a to jeho základní hrací doby.
    Conor O'BRIEN - 2:0

88
    Neustadt právě vstřelil branku!
    K pokutovému kopu se postavil CONOR O'BRIEN, poslal gólmana Kobrase na levou stranu a míč naopak do pravého dolního rohu. Je rozhodnuto!

Byla nařízena penalta pro domácí tým za faul Lienharta na Dobrase.

88
    Domácí mají míč na svých kopačkách a bezpečně si hlídají vybojovaný náskok z třiapadesáté minuty.

87
    A hned na to se míč dostal k Danielu Madernerovi. Nový muž na hřišti to zkusil naopak pravačkou, a to z hranice vápna, ale výsledek se neodstavil. Míč šel kousek vedle, resp. nad břevno.

86
    Matthias Koch se po pasu Dobrase pokusil o tvrdou střelu levačkou, kterou zblokovala hostující obrana.

85
    Andreas Lienhart vidí žlutou kartu za faul na jednoho z domácích hráčů.

84
    Poslední střídání domácích. Hřiště opustí faulovaný Stefan Maierhofer, kterého nahradí Daniel Maderner.

83
    A hosté zase budou muset své ofenzívní choutky přerušit, neboť Pöllhuber fauloval Maierhofera. To se domácím hodí, budou natahovat čas.