Newcastle – Chelsea 2:1 (kon.) | Hull City – West Brom 0:0 (kon.) | Liverpool – Sunderland 0:0 (kon.)
Queens Park – Burnley 2:0 (kon.) | Stoke – Arsenal 3:2 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Manchester City – Everton 1:0 (kon.)
Hull City AFC
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 06.12.2014, 16:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Anglická Premier League
    Mužem utkání byl zvolen brankář Allan McGregor:

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou. (17:53:55)

Naprosto zasloužená remíza se urodila v Hullu. Zatímco v první půli si oba týmy nevytvořily prakticky nic, druhý poločas byl o poznání zajímavější, avšak z několika šancí se ani jednomu skórovat nepodařilo. Branky na Kingston Communications Stadium jsme se dnes jednoduše nedočkali.

90+4

90+2
    U míče je v závěru Hull, nicméně kloudnější akci vymyslet nedokáže. Po levé strany se nikomu prosadit nepodařilo. Předtím se pokusil vypálit Silvestre Varela, ale gólman McGregor lapil.

90+1
    Běží první minuta z avizovaného tříminutového nastavení. Gólman Foster nyní neměl snadnou pozici, míč nepříjemně padal, ale hostující muž v rukavicích ho zkrotit dokázal.

90
    Mulumbu (WBA) dostává v závěru žlutou kartu za ostrý atak proti Meylerovi.

89
    Silvestre Varela se snažil u brankové čáry dostat k míči, jenže si počínal proti soupeři nedovoleně.

88
    Vše se schyluje k remíze. Oba trenéři nyní nervózně přešlapují na střídačce, bude pro ně důležité uhrát alespoň bod.

86
    Oba celky se ve druhém dějství dostaly k několika šancím, ale zatím bez úspěšného konce. Do zápasu nám zbývá čtyři minutky plus nějaké nastavení.

84
    Huddlestone poslal z levé strany pas do vápna, kde se k hlavičce dokázal propracovat Jelavič. Jenže jeho pokus nebyl prudký, ani přesný. Odkopávat od branky bude Foster.

82
    Mulumbu se snažil vyslat do šance Ideyeho, Nigerijec se však ocitl pouze v ofsajdu, a v akci tak pokračovat nemohl.

81
    Huddlestone se snažil překonat Fostera střelou ze střední vzdálenosti, jenže jeho pokus skončil pouze mimo tři tyče.

80
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Craig Gardner, přichází Ideye Brown.

79
    Tohle byla škoda pro Hull. Jelavič dostal pěknou přihrávku do vápna, jenže tam akci zabrzdil, protože míč dlouho držel na noze.

77
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Sone Aluko, přichází Nikica Jelavić.

75
    Tutovka pro Hull! Centr ze standardky od Bradyho doletěl na hlavu Hernándeze, který se trestuhodně dostal ke střele, svůj pokus přitom namířil jen kousek vedle brány.

73
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Victor Anichebe, přichází Saido Berahino.

72
    ... Gardner mohl skórovat svou střelou z přímého kopu! Míč dokázal zakroutit přes zeď a ten pomalu a jistě padal do šibenice. Jenže McGregor pohotovým zákrokem svoje mužstvo podržel.