Mouscron – Anderlecht 4:2 (kon.) | Oostende – Lierse 2:1 (kon.) | Lokeren – Cercle Bruggy 0:0 (kon.)
Kortrijk – Mechelen 3:0 (kon.)
Royal Excel Mouscron
4:2 (3:1)
RSC Anderlecht
Sobota 06.12.2014, 18:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League
    Favorit RSC Anderlecht překvapivě nestačil na nováčka

Fotbalisté týmu Royal Mouscron-Péruwelz dokázali překvapit favorita z Anderlechtu a díky třem brankám během pětadvaceti minut dosáhli na velmi cenné tři body. Soupeř sice do poločasu ještě snížil, jenže domácí zvýšili svůj náskok dvacet minut před koncem z penalty a hosté se už na odpověď nezmohli. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (20:21:25)

90+4

90+3
    Domácí naposledy střídají, hřiště opustil Diaby a nahradil ho Gano.

90+2
    Badri je nachytán v ofsajdu.

90+1
    Nastavují se tři minuty, domácí rozehrávají z vlastní poloviny.

90
    Další žlutou kartu dostává domácí Vandendriessche.

88
    Po dalším ataku na levé straně se obrana Anderlechtu opět ubránila.

87
    Anderlecht už nemá čas a navíc nedokáže delší dobu mít míč ve své moci.

86
    Mouscron dohrává utkání v naprostém klidu na vlastní polovině.

85
    Od své branky bude odkopávat Cros.

83
    Cyriac se už dostával do pokutového území, nakonec byl ale včas odzbrojen.
    Zore CYRIAC - 4:2

81
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Hosté ještě snižují a snaží se utkání zdramatizovat. Po krásné přihrávce za obranu převzal balón ZORE CYRIAC a v tváří tvář proti gólmanovi Crosovi uspěl.

79
    Ze hřiště se jen velmi těžko zvedá Vandendriessche, hosté naposledy střídali. Trávník opustil Conté a nahradil ho Roef.

78
    Znovu hlavní postavou Vanden Borre, který sáhl rukou po protihráči a může být rád, že není po druhé žluté kartě vyloučen.

77
    Vanden Borre se tlačil do zakončení na levé straně a je to další roh.

76
    Cyriac unikal po levé straně a vybojoval rohový kop.

75
    O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto, ovšem za tohle se pokutové kopy opravdu nepískají.

Viktor Sandev

Branky: 6. Vandendriessche, 10. Vandendriessche, 25. Mbemba (vla.), 73. Michel (pen.) – 45. Mbemba, 81. Cyriac

Karty:   37. Pennacchio (MOP), 57. Langil (MOP), 90. Vandendriessche (MOP) – 39. Praet (AND), 54. Borre (AND), 72. Proto (AND)

Royal Excel Mouscron: De Vlamynck (31. Cros) – Boli, Mézague, Delacourt, Mohamed – Pennacchio (74. Badri), Michel, Vandendriessche – Dingome, Diaby (90+3. Gano), Langil
    Náhradníci: Cros, Gano, Verstraete, Badri, Jeanvier, Houzé
    Trenér: Rachid Chihab

RSC Anderlecht: Proto – Vanden Borre, Mbemba, Deschacht, Acheampong – Tielemans (46. Bastien) , Praet, Kljestan (46. Dendoncker) – Kabasele, Cyriac, Conté (79. Roef)
    Náhradníci: N'Sakala, Colin, Heylen, Dendoncker, Roef, Bastien, Kawaya
    Trenér: Besnik Hasi

Rozhodčí: Delferiére – De Neve, Vanyzere