Jihlava – Chomutov 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Šumperk 9:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 6:2 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 0:1 (kon.) | Prostějov – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:6 (po pr.)
HC Stadion Litoměřice
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 12.01.2015, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

57:45
    Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za nesportovní chování dostává Jaroslav Kalla.

53:37
    Vyloučení Třebíče. Dvě minuty za hákování dostává Roman Erat. Litoměřice by měly svojí osmou přesilovou hru využít pokud chtějí dnes pomýšlet na bodový zisk.

48:50
    Vyloučení Litoměřic. Dvě plus deset minut dostává Vítězslav Bílek za úder do oblasti hlavy a krku.

43:34
    Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za krosček dostává Martin Ondráček.

42:25
    Vyloučení Třebíče. Dvě minuty za podražení dostává Vlastimil Bilčík.

39:01
    Vyloučení Třebíče. Dvě minuty za hákování dostává Matěj Pekr. Litoměřice tak mají další šanci na vyrovnání.

31:12
    Litoměřice si přesilovku příliš neužily. Síly na ledě se opět vyrovnají. Dvě minuty za krosček dostává Jakub Kolář.

30:44
    Vyloučení Třebíče. Dvě minuty za zdržovaní hry dostává Milan Přibyl.

28:40
    Kalla zavezl kotouč do útočné třetiny, kde si jej převzal Chlapík. Podél mantinelu se však litoměřický útočník nedostal, vzhledem k tomu, že jej Jan Zdráhal přimáčkl na mantinel a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

23:26
    Síly na ledě se na chvíli vyrovnají. Dvě minuty za držení plus deset minut osobní trest dostává David Dolníček.

22:10
    Vstřelená branka hosty nabudila a jsou momentálně aktivnějším týmem na ledové ploše. Tlak Třebíče končí vyloučením domácího Jakuba Šulce, který dostává 2+2 minuty za hru vysokou holí.

19:39
    Vyloučení Litoměřic těsně před první přestávkou. Dvě minuty za faul kolenem dostává David Švagrovský.

09:21
    První vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za podrážení dostává Dominik Málek.

06:54
    Vyloučení Třebíče. Dvě minuty za držení dostává Milan Přibyl. Litoměřice mají šanci na reparát první přesilové hry.