Boavista – Estoril 1:2 (kon.) | Setúbal – Braga 1:3 (kon.) | Belenenses – Gil Vicente 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Nacional 2:3 (kon.) | Moreirense – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Benfica 0:4 (kon.)
Sporting – Rio Ave 4:2 (kon.)
Moreirense FC
1:0 (1:0)
FC Arouca
Neděle 18.01.2015, 17:00 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas (Kapacita : 9 000) • Portugalská Primeira Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Dnes nás čeká zápas sedmnáctého kola portugalské Primeiry Ligy mezi Moreirense FC a FC Arouca.

Moreirense se nachází v tabulce na devátém místě s jednadvaceti body. Po šestnácti odehraných zápasech mají na svém kontě 5 výher, 6 remíz a 5 porážek. Na domácí půdě zatím odehráli sedm zápasů ze kterých mají 3 výhry, 3 remízy a 1 prohru. Dokáží dnes na své půdě porazit papírově slabšího soupeře?

FC Arouca

Arouca je na tom hůře než jejich dnešní soupeř. V tabulce se nachází na čtrnáctém místě s patnácti body. Po šestnácti odehraných kolech mají na svém kontě 4 výhry, 3 remízy a 9 porážek. Na venkovní půdě zatím odehráli osm zápasů ze kterých mají 1 výhru, 2 remízy a 5 porážek. Dokáží dnes překvapit Moreirense a třeba je i porazit na jejich půdě?

Benfica – Arouca 4:0
    Arouca – Setúbal 1:0 (POHÁR)
    Boavista – Arouca 3:1
    Arouca – Marítimo 1:0

Nejlepší střelci obou mužstev

Moreirense FC – Na domácí straně to je Paraguayský záložník André Simões, který má na svém kontě 3 branky.

FC Arouca – Na druhé straně to je Portugalský záložník Pintassilgo, který má na svém kontě 2 branky.

Poslední 3 vzájemná utkání

Moreirense – Arouca 0:2
    Arouca – Moreirense 3:1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

2
    Paulinho udělal v obraně obrovskou chybu, naštěstí blíže k míči měl brankář Marafona než Roberto a míč chytá do svých náručí.

8
    Rui Sampaio vyzkoušel své štěstí z hranice vápna, trefil však jen před sebou stojícího Danielsona.

10
    Artur se snaží překvapit Marafonu z obrovské dálky, míč však končí vysoko nad brankou.

13
    Roberto dostal skvělý míč za obranu, míč si však zpracoval rukou a rozhodčí to viděl.

18
    Arsénio pálil z velkého úhlu, jeho střela také podle toho vypadala, míč končí vysoko nad brankou.

20
    Arsénio se nyní tvrdě srazil s Coelhem, oba musí být ošetřeni.

22
    Oba hráči nakonec budou pokračovat dále ve hře.

31
    Hra se pohybuje spíše ve středu hřiště.

33
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Moreirense se dostává do vedení! Autorem branky je VÍTOR GOMES.

39
    Arouca se nemůže vůbec dostat k míči, domácí si nyní s nimi dělají co chtějí.

43
    Vítor Gomes vystřelil z velké dálky, míč míjí jen těsně pravou tyč branky.

44
    První žlutou kartu vyfasoval Nuno Coelho.

45

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Druhý poločas začne zhruba v 18:04.

Domácí zatím přehrávají svého soupeře ze všech stránek. Jenom na góly je to zatím 1:0, když se ve 33. minutě trefil Vítor Gomes. Hosté se v prvním poločase nedostali k vážnější šanci.

49
    Cardozo vystřelil z hranice vápna k pravé tyči, Goicoechea však tuto střelu konečky prstů vyráží.

51
    Nyní musel předvést další zákrok Goicoechea, tentokrát proti střele Battaglii.

52
    Hosté budou poprvé střídat. Hřiště opouští Fokobo a místo něj nastupuje Claro.

57
    Paulinho vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za tvrdý faul na Artura.

61
    Cardozo se dostal z rohového kopu k hlavičce, ta však postrádala razanci a Goicoechea ji v pohodě chytá.

63
    Pintassilgo vyfasoval od rozhodčího žlutý kartónek za nevybíravý faul na Gomese.

65
    Další žlutá karta, tentokrát pro Nelsinha.

69
    Hosté budou střídat. Hřiště opouští Roberto a místo něj nastupuje Vuletich.

72
    Pedro vypálil z hranice vápna, míč však míří jen těsně nad břevnem.

75
    Domácí budou střídat. Hřiště opouští Arsénio a místo něj nastupuje Gerso.

77
    Hosté budou střídat. Hřiště opouští Artur a místo něj nastupuje Madeiros.

79
    Domácí budou střídat. Hřiště opouští Pedro a místo něj nastupuje Coronas.

80
    Žlutou kartu vyfasoval Gomes.

82
    Žlutou kartu vidí od rozhodčího také Claro.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90+5

Domácí dnes zcela zaslouženě vyhráli a připíšou si do tabulky cenné 3 body. Od prvního poločasu byli lepším týmem domácí a jen jsme čekali kdy vstřelí vedoucí branku, stalo se tak ve 33. minutě když se trefil Gomes. Po zbytek zápasu už žádná branka nepadla a domácí tak zvítězili tím nejhubenějším možným výsledkem 1:0.

Držení míče : 50% – 50%
    Střely celkem : 10 – 4
    Střely na branku : 6 – 1

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:00:57)