Boavista – Estoril 1:2 (kon.) | Setúbal – Braga 1:3 (kon.) | Belenenses – Gil Vicente 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Nacional 2:3 (kon.) | Moreirense – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Benfica 0:4 (kon.)
Sporting – Rio Ave 4:2 (kon.)
Boavista FC
1:2 (1:1)
GD Estoril Praia
Neděle 18.01.2015, 17:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:52:09)

Dnešní utkání končí zaslouženým vítězství hostů, kteří se dnes na hřišti Boavisty prezentovali velmi dobrým výkonem. Po většinu zápasu byli lepším týmem a tři body tak zaslouženě berou hosté.

90+4

90+3
    Domácí mají míč, vhazují z levé strany, ale mají problém dostat se vůbec na polovinu soupeře.

90+1
    Žlutou kartu dostává Arthuro (GD Estoril Praia).

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, stále platí, že hosté drží těsné vedení.

87
    Žlutou kartu dostává Ruben Fernandes (GD Estoril Praia).
    Žlutou kartu dostává Matias Cabrera (GD Estoril Praia).

86
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Kléber, přichází Arthuro.

85
    Ještě zhruba pět minut řádné hrací doby mají domácí na vyrovnání, ovšem míč mají hosté.

82
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Alfonso Taira, přichází Mathías Cabrera.

82
    Akce hostů končí odmávaným a odpískaným ofsajdem, v němž se ocitl Sheba.

80
    Poslední desetiminutovka tohoto zápasu, podaří se ještě domácím alespoň vyrovnat?

78
    Defenziva Boavisty znovu zaúřadovala, ovšem místo tlaku domácích, kteří stále prohrávají, sledujeme stále útočné akce pouze Estorilu.

77
    Jenže hned vzápětí vybojovali hosté další rohový kop, který rozehraje Anderson Luís.

76
    Z rohového kopu se hosté neprosazují, míč mají domácí.

75
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Julian Montenegro, přichází Quincy Owusu-Abeyie.

74
    Hosté vybojovali další rohový kop, který rozehrají z levé strany, ještě předtím ale domácí prostřídají.

73
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Fernandinho, přichází Léo Bonatini.

70
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází João Dias, přichází Christian Pouga.

68
    Klébar si dělá zálusk na hattrick, ale jeho střela tentokrát míří pouze do míst, kde je připraven Mika.

67
    Žlutou kartu dostává Carlos Santos (Boavista FC).

65
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Brazilec KLÉBER dostává svůj tým do vedení, Lance Tozé prošel s míčem do vápna Boavisty, přihrál Kléberovi, který střelou z místa pokutového kopu nedává gólmanovi šanci.

64
    Žlutou kartu dostává João Dias (Boavista FC) za faul na Jorge Tavarese, který musí být ošetřován.

61
    Uchebo nedostihl pas Montenegra, ale domácí to tolik mrzet nemusí, jsou u míče na polovině soupeře.

60
    Žlutou kartu dostává Yohan Tavares (GD Estoril Praia).

58
    Fernandinho si bere míč a bude zahrávat rohový kop Estorilu.

56
    Žlutou kartu dostává Alex Kakuba (GD Estoril Praia).

54
    Hostující Kléber v šanci, jeho střela ale končí v rukavicích Mika.

52
    Jorge Tavares měl možnost dvakrát rozehrávat rohový kop, ani z jednoho ale hosté branku Boavisty neohrozili.

50
    Julian Montenegro v ofsajdu, míč pro Estoril.

48
    Uchebo se dostal s míčem před branku soupeře, ale je až příliš blízko brankáři, nakonec nedokázal ani vystřelit.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:02.

První poločas je minulostí, oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 1:1, když do vedení dostal domácí hned ve třetí minutě Mandiang, ale pak převzali otěže hry hosté, kteří se také dočkali vyrovnání. Ve 43 minutě se po rohovém kopu prosadil Kléber, který tak stanovil konečné skóre prvního poločasu.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Sudí de Barros Tavares se rozhodl nastavit jednu minutu.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby první půle, stav je nerozhodný, hosté dali gól do šatny!

43
    Hosté se prosazují z rohového kopu, míč směřuje z levé strany do vápna Boavisty, kde se prosazuje útočník Estorilu, Brazilec KLÉBER.

43
    S blížícím se koncem první půle sílí tlak hostů, kteří mají další roh!

42
    Pokus Fernandinha dokázala obrana Boavisty vyřešit, ani z této akce tak hosté nevyrovnají.

41
    Hosté mohou srovnat hned z následující akce poté, co bránící Montenegro odkopl míč na roh.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí stále drží jednobrankový náskok.

37
    Míč letí do pokutového území, Kieszek jde ven z brány, ale před ním odhlavičkovává obránce Carlos Santos.

36
    Rohový kop pro Estoril.

35
    Útočník Estorilu Kléber v ofsajdu, míč pro domácí.

33
    Hosté se opět dostávali do šance, znovu to byl Tozé, který střílí z hranice pokutového území Boavisty a míč prolétl jen těsně nad brankou!

31
    Fernandinho sprintoval po levé straně, dlouhý sprint přes půlku hřiště, ovšem pak jako by mu došly síly na centr, míč končí v rukou Mika.

29
    Žlutou kartu dostává Afonso Taira (GD Estoril Praia).

27
    Žlutou kartu dostává Idrissa Mandiang (Boavista FC).

26
    Ofsajdem končí akce hostů, v němž se ocitl Sheba.

24
    Argentinec ve službách Boavisty Julian Montenegro svým centrem hledá ve vápně Estorilu Ucheba, kterému ale k míči kousek chybělo, míč má Kieszek, který rozehraje od své branky.

20
    Estoril vyrovnal hru, tentokrát Sheba prochází do vápna Boavisty, dokonce i střílí, ale Mika je na svém místě a vytěsnil míč mimo.

17
    Je to v pořádku, Fernandes může pokračovat v zápase a vrací se zpět do hry.

16
    Fernandes odchází za postranní čáru a zápas tak může pokračovat.

15
    Sice se již začalo hrát, ale to netrvalo dlouho, tentokrát potřebuje ošetření hostující Reuben Fernandes.

14
    Hra zastaveno pro ošetření Diase.

12
    A opět se Tozé dostává do šance, tentokrát musí jeho pokus vyrážet Mika mimo branku.

11
    Poprvé se hosté dostávají do šance, Reuben Fernandes nachází v rohu vápna Tozého, který pálí, ale míč jde mimo branku Mika.

9
    Leozinho centruje do vápna Estorilu, pro míč si ale "došel" Kieszek.

6
    Boavista má po vstřeleném gólu velkou převahu, domácím se daří získávat důležité míče ve středu hřiště.

3
    Boavista právě vstřelila branku!
    IDRISSA MANDIANG se ve vápně Estorilu prosazuje hlavou, první útočná akce Boavisty končí gólem!

1

Boavista FC: Mika – João Dias, Carlos Santos, Philipe Sampaio, Afonso Figueiredo – Idris, Tengarrinha – Leozinho, Diego Lima, Montenegro – Uchebo
    Náhradníci: Daniel Monlor, Fábio Ervões, Pouga, Marek Cech, Quincy, Anderson Carvalho a Wei

GD Estoril Praia: Kieszek – Anderson Luís, Yohan Tavares, Reuben Fernandes, Kakuba – Anderson Esiti, Afonso Taira – Sheba, Tozé, Fernandinho – Kléber
    Náhradníci: agner, Bruno Miguel, Arthuro, Mathías Cabrera, Bruno Nascimento, Ricardo Vaz a Leo Bonatini

Rozhodčí: de Barros Tavares – Ribeiro, Cabral.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?