Lipt. Mikuláš – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 5:9 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 3:7 (kon.)
Bardejov – Trnava 3:0 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
HC Dukla Senica
sk Pátek 23.01.2015, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Skončilo sa hokejové stretnutie medzi Liptovským Mikulášom a Senicou, v ktorom sa napokon podarilo zvíťaziť domácemu tímu 5:3.
    Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera! (19:16:51)

60:00

59:48
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    V záverečných sekundách hry ešte domáci poistili svoje víťazstvo presným zásahom TOMÁŠA DEVEČKU, ktorý tak využil presilovú hru svojho tímu o dvoch hráčov.
    Asistencia: Peter Bartík.

59:27
    Zrejme už posledné vylúčenie dnešného zápasu – David Videlka, dve minúty za nedovolené bránenie v hre plus desaťminútový trest za nešportové správanie sa.

58:41
    Tesne pred koncom poslednej časti oslabuje svoj tím Martin Kalináč, ktorý inkasuje menší trest za nedovolené bránenie v hre.

Dnešné stretnutie sleduje 720 divákov.

56:32
    V závere tretej tretiny sa ale domácim opäť darí dostať do vedenia a to gólom MAROŠA PIATKU.
    Asistencie: František Poliaček, Tomáš Janči.

53:32
    Senica dala gól!
    Hosťom sa síce nepodarilo využiť ďalšiu presilovú hru, ale už pár sekúnd po jej skončení sa úspešným strelcom vyrovnávajúceho gólu stal PETER GULA.
    Asistencia: Marián Reissmuller

51:29
    Znovu sa vylučuje – Radoslav Macík dostáva dve minúty za podrazenie.

48:10
    Hosťom sa darí využiť presilovú hru o jedného hráča, keď kontaktný gól svojho tímu strieľa FILIP SUROVKA.
    Asistencia: Jakub Loydl.

47:41
    Vidíme niekoľko vylúčení v priebehu pár minút. Tentokrát je potrestaný hráč Senice – Peter Gula dostáva dve minúty za hákovanie.

47:27
    Následne ďalší dvojminútový trest inkasuje aj ďalší domáci hráč – Ivan Roháč, dve minúty za podrazenie.

46:16
    František Poliaček sa previnil hákovaním, na trestnej lavici si tak odsedí dvojminútový trest.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:48
    Ďalšie vylúčenie hostí – Patrick Brzobohatý, dve minúty za napadnutie.

35:10
    Tímu hostí sa darí znížiť skóre zápasu gólom MARTINA MIKOLÁŠKA.
    Asistencie: Vladimír Lantoš, Filip Surovka.

30:15
    Domáce družstvo pridáva tretí presný zásah, keď sa gólovo presadil ERIK JANČEK.
    Asistencie: Matúš Sukeľ, Jakub Sukeľ

30:15
    Hráč Senice David Všetečka dostáva desaťminútový osobný trest + trest do konca zápasu za nešportové správanie sa.

26:35
    Opäť sa bude vylučovať – Patrik Števuliak, dve minúty za hákovanie.

Radoslava Harvánková

Branky a nahrávky: 9. Sukeľ J. (Janček), 10. Trochta (Nitriansky), 31. Janček (Sukeľ M., Sukeľ J.), 57. Piatka (Poliaček, Janči), 60. Devečka (Bartík) – 36. Mikolášek (Lantoš, Surovka), 49. Surovka (Loydl), 54. Gula (Reissmuller)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Holiga, Janči, Kadlubiak, Mezovský, Nitriansky, Bartík, Jenček, Kuric, Macík, Piatka, Poliaček, Roháč, Sukeľ J., Sukeľ M., Števuliak, Trochta, Uhrík
    HC Dukla Senica: Peksa – Mikolášek, Penák, Surovka, Vereš, Videlka, Fian, Gula, Janík, Loydl, Mikéska, Reissmuller, Všetečka, Zábojník, Brzobohatý, Daniel, Jurák, Kalináč, Lantoš

Rozhodčí: Husár – Bednár, Vyšný