Trenčín – Nitra 3:2 (kon.) | Martin – Zvolen 2:3 (kon.) | Košice – Poprad 3:1 (kon.)
Banská Bystrica – Skalica 5:0 (kon.) | Piešťany – Žilina 3:0 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
HK Skalica
sk Pátek 23.01.2015, 17:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

Končí sa stretnutie, v ktorom Banská Bystrica prehrala Skalicu vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene vyhrala rozdielom triedy. Skaličania nedokázali využiť svoje šance, najmä v závere prvej tretiny a tiež presilovú hru o dvoch hráčov v trvaní dvoch minút a tak zákonite prehrali. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem Vám ešte príjemný zvyšok večera. (19:33:45)

60:00

58:49
    Nedarí sa ani Renému Školiakovi, ktorého strela – nestrela končí na pozornom Košarišťanovi.

58:40
    Lipovský zasahuje aj v závere stretnutia a nasledovať bude vhadzovanie v tretine Skalice.

58:01
    Do konca zápasu ostávajú 2 minúty.
    KAFKA - 5:0

57:09
    Banská Bystrica dala gól!
    Gól strelil KAFKA, Asistencie: Preisinger, Handlovský.
    Po vhadzovaní teraz jeden z hosťujúcich hráčov nedôsledne vyhodil puk, ktorý sa dostal priamo na hokejku PETRA KAFKU, ktorý strelou z prvej, spomedzi kruhov prekonáva Lipovského!

57:00
    Zblokovaná strela Michala Hudeca končí mimo hracej plochy a nasledovať bude vhadzovanie v tretine Skalice.

56:01
    Neuveriteľné čo teraz dokázali spáliť hostia! Puk teraz poskakoval na bránkovisku, pričom ani jednému z hostí sa ho nepodarilo umiestniť do siete.

55:36
    Hostia sú v útočnom pásme, kde si dokázali vytvoriť tlak, Košarišťan však doposiaľ zasahovať nemusel.

54:18
    Barák (Skalica) – 2+10 min. – Hrubosť
    Kadura (Banská Bystrica) – 5 min.+DKZ -Hrubosť

V hre sa pokračuje presilovou hrou hostí 5 proti 3.

54:18
    Bude sa vylučovať, presilovú hru si zahrajú hostia, pričom po faule jedného z domácich sme videli pred bránkou Skalice pästný súboj Kadura vs. Barák, ktorý vyznel jednoznačne v prospech domáceho hokejistu.

53:29
    Košarišťan teraz radšej podržal ďalekonosnú strelu od jedného z hostí a nasledovať bude vhadzovanie v tretine domácich.

52:39
    O víťazovi dnešného stretnutia je zrejme rozhodnuté, do konca zápasu však ostáva ešte niečo vyše 7 minút.
    HANDZUŠ - 4:0

50:53
    Gól strelil HANDZUŠ. Asistencie Čížek.
    MICHAL HANDZUŠ opäť ukázal svoje majstrovstvo a skvele čítal hru, neodišiel striedať, zatiaľ čo hostia áno, pričom Václav Čížek sa dostal s pukom do útočného pásma a krásnou rybičkou našiel pred bránkou Handzuša, ktorý z bezprostrednej blízkosti poslal puk za chrbát Lipovského.