Kometa Brno – Sparta 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 3:2 (po pr.) | Kladno – Havířov 3:2 (kon.)
PZ Kladno – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 2:3 (kon.) | Písek – Vsetín 3:0 (kon.)
Letňany – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.) | Zlín – Liberec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Olomouc 4:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 4:1 (kon.)

59:49
    V závěru utkání dostává ještě dvě minuty domácí Jan Kučera.

56:31
    Letec Dominik Řepík byl vyloučen za podražení.

56:08
    Na trestné lavice usedají také Pavel Šimon (držení protihráče) a Patrik Straka (nesportovní chování).

55:56
    2+10 minut inkasoval mladoboleslavský Marek Mlčoch, a to za zásah do oblasti hlavy a krku.

55:16
    Vyloučeni jsou Jakub Planý a Michal Pařík, oba hráči dostali dvě minuty za hrubost.

54:38
    Za krosček byl vyloučen letňanský Tomáš Chvála.

53:16
    Musliu Kroni, dvougólový střelec Mladé Boleslavi, obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

50:28
    Hraje se velmi tvrdě, což dokládá také souboj Václava Maříka a Petra Straky, kteří jsou vyloučeni za hrubost.

46:16
    Dominik Řepík si v souboji s protihráčem počínal nedovoleným způsobem, když svého soka přidržel, a dostal menší dvouminutový trest. Ve stejném čase byl ovšem vyloučen také Jiří Veselý, který si stejný počet minut odpyká za hrubost.

45:26
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Severočeši na gól svého soupeře zareagovali a snižují na rozdíl dvou branek. Podruhé v utkání se do listiny střelců zapsal MUSLIU KRONI. Bez asistence.

44:58
    Opět se vylučuje na obou stranách. Shodně za hrubost usednou za katr letňanský Václav Burda a mladoboleslavský Martin Kalus.

44:24
    Hokejisté domácího mužstva si navíc zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici totiž usedne František Uřidil, jenž se provinil nedovoleným bráněním.

43:39
    Letňany právě vstřelily branku!
    Letci přidávají pátý gól a rozdíl ve skóre je již tříbrankový! Domácí příznivce rozjásal DOMINIK ŘEPÍK. Asistence: Michal Pařík.

43:15
    Na domácí straně je za podražení vyloučen Jiří Horák, na straně hostů putuje na trestnou lavici Musliu Kroni, který si za sekání odpyká rovněž menší trest.

40:01

40:00

37:19
    Poměr sil na ledě se po nedovoleném zákroku Jana Kučery, který se provinil sekáním, vyrovná.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 6. Burda (Urban, Horák), 15. Mařík (Řepík, Procházka), 23. Babčuk (Pařík), 33. Mařík (Procházka), 44. Řepík (Pařík) – 5. Kroni (Mašek), 22. Dančišin (Planý), 46. Kroni

HC Letci Letňany: Hamalčík (Nahodil) – Pařík, Brabec, Kubát, Kolenatý, Chvála, Babčuk, Šimon, Katriňák – Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík, Kučera
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Mašek, Kalus, Marček, Mlčoch – Prokop, Kroni, Vajsejtl, Straka, Vaníček, Rypar, Planý, Kerda, Skořepa, Veselý, Uřidil, Dančišin

Rozhodčí: Jechoutek – Marek, Doležal