Chabarovsk – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Ufa 0:0 (12:30) | Novosibirsk – Čeljabinsk 0:0 (12:30) | Omsk – Barys 0:0 (12:30)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 0:0 (15:00) | Kazaň – Minsk 2:1 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 3:2 (kon.) | Jokerit – Atlant 2:0 (kon.)
Soči – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Ak Bars Kazaň
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Neděle 01.02.2015, 15:00 • TatNeft Arena • KHL

Dnešní utkání sledovalo 5495 diváků.

59:04
    Tvrdá rána z hole Ryana Vesce se od Nilssona odrazila před branku, kde se strhla pořádná mela. Gólový účet je však zatím stejný.

58:42
    HC Dinamo Minsk hraje v šesti lidech!

53:21
    Tohle bude ještě zajímavé, Minsk jde do třech! Matt Ellison (MIN) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí fandové skandováním "šajbu, šajbu" dávají najevo, že chtějí gól na 3:1.

52:50
    Obrovská chyba v obraně Kazaně! Paul Szczechura upaloval zcela sám na Nillsona, ten jej ale vykryl betonem a podržel tak svůj tým nad vodou.

51:46
    Na ledě se začíná přiostřovat. Na dvě minuty je vyloučen Alexandr Matěruchin (MIN), jelikož hákoval soupeře.

47:23
    Kirill Petrov měl na holi gól na 3:1! Skákající puk ale do klece nedopravil.

45:50
    Minsk protlačil kotouč do sítě, avšak gól nebyl uznán pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

43:25
    Charles Linglet nedokázal nadvakrát protlačit kotouč za záda Nilssona!
    Matt ELLISON - 2:1

37:00
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Úchvatná branka! Linglet našel skvělým pasem MATTA ELLISONA, který si stylově vybruslil před Nilssona a poté jej překonal. Asistence: Charles Linglet, Paul Szczechura

33:02
    Zacharčuk po zpětném posouzení rozhodčích, kdy nejprve srazil tvrdě Cheechooa a o chvíli později bodyčkem srovnal se zemí Meleška úderem do oblasti hlavy a krku, opouští hřiště a míří do šatny.

33:02
    Hra se přesouvá do stádia 4 na 4. Stěpan Zacharčuk (KZN) je vyloučen na pět minut za úder do oblasti hlavy a krku.

31:48
    Přesilovka pro domácí. Za podražení míří na trestnou lavici Ryan Vesce (MIN).
    Dmitrij OBUCHOV - 2:0

26:39
    Kazaň vstřelila branku!
    Nedáš – dostaneš. DMITRIJ OBUCHOV získal puk v útočném pásmu a dlouho rozmýšlel, co s ním. Nakonec se rozhodl pro střelu a ta byla úspěšná. Kazaň tak Minsku odskakuje na rozdíl dvou branek. Bez asistence

24:05
    Nepokrytý Alexandr Matěruchin obdržel přesný pas, nicméně vystřelil moc pozdě. Nilsson už se stihl přesunout. Zaručeně největší šance Minsku.

23:03
    Cheechoo se z ničeho nic dostal ke střele z mrtvého úhlu! Puk však Nilssonovi nepropadl do sítě.

22:41
    Komplikace pro domácí. Konstantin Kornejev (KZN) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

18:17
    Další vyloučení. Za podražení si jde sednout Alexandr Kitarov (MIN).

08:03
    Máme zde přesilovku pro hosty. Jakov Rylov (KZN) si jde sednout za držení.
    Justin AZEVEDO - 1:0

07:38
    Domácí jdou do vedení! Denisov vyslal od modré čáry střelu, kterou stihl JUSTIN AZEVEDO tečovat za záda Milčakova. Asistence: Vladimir Denisov, Oscar Moller

03:14
    Máme zde první vyloučení. Za držení si jde sednout Nick Bailen (MIN).

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 8. Azevedo (Denisov, Moller), 27. Obuchov – 37. Ellison (Linglet, Szczechura)

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Tokranov, Kornejev, Zacharčuk, Nikulin, Denisov, Rylov – Petrov, Burmistrov, Obuchov – Azevedo, Moller, Varnakov – Kosticyn, Vrána, Gluchov – Lukojanov, Svitov, Mirnov
    HC Dinamo Minsk: Milčakov (Haugen) – Krajíček, Goroško, Bailen, Nogačjov, Lisovec, Šinkevič – Szczechura, Matěruchin, Cheechoo – Pavlovič, Vesce, Ellison – Meleško, Linglet, Kulakov – Kitarov, Razvadovskij, Štěpanov, Drozd

Rozhodčí: Vjačeslav Bulanov, Sergej Kulakov – Eduard Metalnikov, Alexandr Sirotkin