Žilina – Poprad 1:3 (kon.) | Piešťany – Nitra 3:2 (kon.) | Martin – Košice 2:3 (kon.)
Trenčín – Banská Bystrica 3:5 (kon.) | Zvolen – Skalica 4:2 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
HK Nitra
sk Neděle 01.02.2015, 17:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR)

Piešťany teda porážajú Nitru 3:2, pripisujú si pekné tri body, vo výbornej atmosfére, aj zásluhou hosťujúceho fanclubu. Nitra doplatila na dva góly, ktoré si nechala streliť pri vlastnej presilovke. Piešťanom zahrali do kariet výsledky Skalice aj Žiliny, týmto víťazstvom si zrejme zabezpečili play off a keďže zaváhal aj Martin, môžu skúsiť ponaháňať aj ten. Zaslúžená ďakovačka teraz.

Andrej Kmeč (Nitra): Bolo to vyrovnané stretnutie, domáci lepšie korčuľovali zo začiatku, potom sme sa im vyrovnali. Škoda tých dvoch gólov v oslabení. Už sa nám nepodarilo vyrovnať aj keď sme sa o to snažili.

Jozef Krišák (Piešťany): Zopakovali sme bojovný výkon z posledných zápasov, oslabovka 3 proti 5 bola zlomova, dali sme gol, chalanov to vzpružilo, pomáhali si, podržal nás brankár. Zápas mal vynikajúcu atmosféru a bol taký, aký by mal v extralige byť. Boli sme šťastnejší, sme radi, body potrebujeme zbierať.

Ťažko vyzdivhovať jednotlivcov, z domácich hrali výborne viacerí, trebárs Leppänen, Jaborník, brankár Šúrek, Stupka, Pašek, z hostí dobrý zápas zahral H. Ručkay, hoci neskóroval, dobre hral Lelkeš.

Ďakujem za pozornosť, z Piešťan zase v utorok, keď je na programe dohrávka s Martinom. Pekný zvyšok večera. (19:17:21)

60:00

59:54
    Puk v strednom pásme.

59:41
    Tománek vedľa.

59:34
    Nahadzovaný puk si napokon Šúrek na ľade našiel a chytá. Buly.

59:19
    Ručkay, Štefanka, Ordzovenský, Mezei, Stumpel, Tománek..

59:19
    2 min. Leppänen (PIE), seknutie.

Time out Nitra, bude sa hrať určite 6 na 4.

59:15
    Bude sa vylučovať, sekera na Lelkeša, celkom zjavná.

58:30
    Pupák, Tománek a Stumpel v snahe vyrovnať, výborný Rais v obrannom zákroku na ľade zablokoval Tománkovu strelu z ľavého kruhu.

57:36
    A aj v šanci, švihom z pravej strany pod brvno, Šúrek ale akoby mal túto Ručkayovu strelu prečítanú, vyrazil.

57:09
    Buly pred Šúrekom, taký H. Ručkay pomaly nejde z ľadu, teraz vo formácii s bratom a Slovákom.

57:05
    Teraz tam bol náznak šance, Pupák medzi kruhmi dočahoval puk, ale nedočiahol a k strele sa nedostal.

56:39
    10 min. L. Novák (NIT), nešportové správanie.

Nevšimol som si čo konkrétne sa stalo, hovorí sa tu o filmovaní a následných diskusiách. Ale neviem.

56:30
    Ešte stále dostatok času na nejaký ten gól, či už na jednej, alebo druhej strane.

56:18
    Zblokovaná strela Henricha Ručkaya na ochrannú sieť, vhadzovať sa bude pred Šúrekom.

55:59
    Kotaška dobre pri mantineli zastavil H. Ručkaya.

55:10
    Mišura s Románkom držia puk za Lakosilom a získavajú čas.

54:20
    Pašek poslal puk na zakázané uvoľnenie. Vhadzuje sa pred Šúrekom.

53:43
    Lelkeš po súboji s Kotaškom šikovne skúsil zasunúť puk spoza bránky. Šúrek si dal pozor. Buly.

52:43
    Leppänenov strelecký pokus od ľavého mantinelu, na teč, ale ten sa nepodaril nikomu. Piešťany teraz hrajú veľmi dobre.

52:29
    Icing Nitry, buly pred Lakosilom.

51:56
    Románkov príklep spoza kruhov triafa do nôh Pupáka, a ten to veru cíti.

51:39
    Stupka zvolil široký oblúk z pravej strany, Lakosil sa nedal rozhodiť a puk končí azda aj s prispením brankára mimo.

51:39
    Stupka pôjde na trestné strieľanie po Mezeiovej sekere, zbytočne Jožko Stumpel diskutuje.

50:45
    Snaha Nitranov o nejaký súvislejší nápor, zatiaľ ale neúspešná. Pozor si musia dať na brejky Havranov.

49:44
    Úmyselný ofsajd Havranov, Petráš veru musel vedieť, žeby nemal hrať.

49:14
    Puk na piešťanskej striedačke, buly v stredovom kruhu.

48:29
    Kutálkova strela od pravého mantinelu prešla tesne vedľa pravej tyčky z pohľadu brankára.

48:10
    Lakosil chytil nahodený puk a hodil ho do jazdy bekovi. A odpískala sa prihrávka rukou. Zase sme múdrejší čo sa týka pravidiel. Buly pred Lakosilom. 1613 divákov.

47:37
    Piešťany v plnom počte a vo vedení.

47:06
    Piešťany dali gól!
    A gól dávajú zase Piešťany. Strelu priamo z buly Lakosil neudržal a puk stojaci na bránkovej čiare dostal do brány TIBOR KUTÁLEK. Druhý gól v oslabení, to sa Stavjaňovi páčiť nebude a Nitranom by sa stávať nemalo.

Asistencia: Pašek.

47:01
    Tománek neuspel ani pri trojnásobnej dorážke pri ľavej tyčke, hostia sa dopustili icingu. Ešte 36 sekúnd presilovky.

46:47
    Ručkay z ostrého uhla neprekvapil Šúreka a ten následne parádnym semaforom zastavil delovku Mezeia.

46:13
    Mezeiovu delovku vyrazil Šúrek nad ochrannú sieť. Buly. Ešte 33 sekúnd z trestu Jaborníka.

45:45
    Vyhraté buly je základ, hostia pri puku.

45:37
    2 min. Klempa (PIE), vyhodenie puku.

No a teraz obrovská šanca pre Corgoňov, 1:09 o dvoch hráčov.

45:08
    Mezei opäť skúšal strieľanú prihrávku pri tyčku, presný teč sa jeho spoluhráčom nepodaril. Presilovku však nehrajú zle.

44:46
    2 min. Jaborník (PIE), podrazenie.

Dravý prienik Lelkeša po ľavej strane končí presilovkou.

44:35
    Zmeniť to chcel Pašek, po pravej strane sa dostal do brejku 2 na 1, asi mu iné nezostávalo ako vystreliť, z bodu na vhadzovanie poslal puk zápästím na Lakosila, ten si poradil.

44:15
    Teraz sledujeme skôr boj ako nejaké akcie.

42:58
    Hrá sa teda 5 na 5, samotná presilovka až taká nebezpečná nebola.

42:00
    Na ľade Ručkay – Stumpel – Tománek a pred Havranov to znamená ešte vyššiu pohotovosť. Do šance medzi kruhy sa dostal Kuzma, dobre zasiahol Šúrek.

40:49
    Dobre zasiahol pri blokovaní strely Kotaška, následne Stupka skúsil využiť, že aj Milo, aj Mezei sú pomalší ako on a získal tak cenné sekundy v útočnom pásme.

40:28
    2 min. Brňák (PIE), hákovanie.

Hneď v úvode presilovková možnosť hostí po faule na Tománka.

40:01
    Úvodné buly buly pre legendu, hráči Nitry však vyrobili zakázané uvoľnenie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine zápasu je teda zaslúžená remíza, keďže hra je vyrovnaná a priepastný bodový rozdiel nie je na ľade vidieť. Po záverečnom hvizde a odchode do šatní už takmer tradičná debata hlavného s Jožkom Stumpelom. Pred treťou tretinou teda k bodom pre oboch rovnako ďaleko, zápas má spád.

Tretia tretina začne asi o 18:37.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:58
    Ešte jedna šanca domácich, keď Lakosil neudržal puk vo svojej moci, Pašekovi na zakončenie už ale chýbali sekundy.

39:25
    H. Ručkay pred bránkou tiesnený zakončil bekendom, Šúrek včas sklepol betóny.

39:00
    Minúta do konca druhej tretiny, mierne navrch v týchto sekundách majú Nitrania, po góle to tak býva.

38:28
    Aj Havrani pohrozili, z ľavej strany Klempom.

37:55
    A už mohlo byť 2:3, keď sa k zakončeniu dostal Štefanka, neprestrelil však brankára.

37:29
    Nitra dala gól!
    Nedôraz pred bránkoviskom, kde sa ocitol úplne sám ROMAN TOMÁNEK a toho netreba dva krát prosiť. Medzi gólmanove nohy vyrovnal. Domáci kapitán Brňák ešte proti niečomu protestuje, ale nie je mu to nič platné.

Asistencia: Stumpel, H. Ručkay.

37:24
    Jaborníkova nepresná rozohrávka, Pašek sa síce snažil, ale icingu Havrani neunikli. Buly pred Šúrekom.

37:07
    Vaculín do tandemu Mišurovi, jeho strela zápästím tesne za modrou nemohla prejsť, keďže Románkovi sa nepodarilo dostať k teču cez obrancu a Lakosil tak nemohol mať problém. Buly.

36:10
    Štefanka po prieniku do pásma skúšal posunúť puk zadovkou na Lelkeša, trochu presnosti chýbalo.

35:38
    Nitra v plnom počte, Piešťany stále v pásme.

35:13
    K odrazenému puku sa prvý dostal Brňák, ktorý to mal na strelu, jeho príklep ale mieril iba do nôh Nádašdiho.

34:47
    Zašliapnutý puk pri mantineli, ďalšie buly pred brankárom Nitry.

34:34
    Leppänen príklepom od modrej, Lakosil chytá. Buly.

34:14
    Rapáčovu chybnú rozohrávku vystihol Pupák, z ľavého kruhu skúsil príklep, bol ale z uhla.

33:42
    Mezei posiela puk až za Šúreka.

33:31
    2 min. Slovák (NIT), seknutie.

Piešťany boli v tlaku, aj sa dostávali do nebezpečných priestorov a tak je vylúčenie len dôsledkom tejto snahy.

32:25
    Stupka po ľavom krídle prešprintoval Mila, vystrelil z kruhu a Lakosilovi puk od masky padol pod nohy, kde tiež brankár Corgoňov nevedel moc, kde je. Tiež by potreboval nejaký lepší zákrok.

32:06
    Dôležitý zákrok pre Šúreka. Prvú strelu Ordzovenského vyrazil dosť neisto, opakovaný pokus nitrianskeho beka z hranice ľavého kruhu chytil pekne do lapačky.

31:14
    Teraz už ale šťastie Lakosilovi neprialo, strela Jaborníka spoza kruhov, ani nie moc vydarená, drobným tečom BRANISLAVA RAPÁČA však končí v sieti.

Asistencia: Jaborník, Kutálek.

30:43
    Lakosil akoby sa chcel vyrovnať náprotivkovi a ľahučké nahodenie takmer pustil do siete, na jeho šťastie šiel puk tesne vedľa.

30:22
    2 min. Slovák (NIT), podrazenie.

28:51
    Tak ako doteraz držal Šúrek svojich, tak tento okamih by najradšej vymazal. Vykorčuľoval ďaleko z bránky pre puk, rozohral ho však rovno Tománkovi, ktorý síce ešte prázdnu bránku netrafil, ale z pokračujúcej aktivity skóruje JOZEF STUMPEL, ktorý sa presadil pred bránkou. A pritom stačilo Šúrekovi puk chytiť a nerozohrávať.

Asistencia: H. Ručkay

27:52
    Pupák bojuje v rohu s Kotaškom, štvrtá formácia hostí robí dobrú robotu, zväčša dokáže držať puk ďaleko od Lakosila.

27:29
    Icing Corgoňov. Buly pred Lakosilom.

27:25
    V závere presilovky predsa len príležitosť, keď pri pravej tyčke zakončoval Stupka (alebo Klempa). Ale už neusmernil puk akoby si želal.

26:50
    Po minúte a pol hrôzy sa Piešťany dostali do pásma, ale iba na malú chvíľu.

26:12
    Katastrofálna hrubka vo vlastnom pásme, Kutálek presne prihral Novotnému do nájazdu, keď Kutálkovi spoluhráči tiež nedávali pozor. Celá pätica môže betóny Šúrekovi vybozkávať, domáci brankár chytil aj Novotného nájazd.

25:30
    Vzruch ale pred Šúrekom, hostia v oslabení dobre zatiahli puk a Štefanka s Novákom dobre podkúrili Piešťanom. Šúrek puk chytá, buly.

25:16
    2 min. Lelkeš (NIT), seknutie.

25:08
    Už sa zdalo, že sa hostia budú tešiť, kanonier Tománek sám pri pravej tyčke už mal aj brankára na ľade, Šúrek ale vytiahol parádny zákrok a drží stiahnutú roletu.

24:42
    Stupka si dobre počkal na Tománkovu krížnu prihrávku na H. Ručkaya a na červenej zachytil.

24:25
    Icing prvej formácie Corgoňov, buly pred Lakosilom.

23:46
    H. Ručkay v dobrej príležitosti pri pravej tyčke, dobre zasiahol Šúrek, v pokračujúcej akcii zase dobre zasiahol Rais. Znova mikrosúboj Ručkay – Rais.

23:35
    Bajtek si v strede pásma robil priestor, z ľavej strany aj zakončil, vysoký puk Šúrek podržal vo výstroji. Buly.

23:19
    Icing, buly pred Šúrekom.

22:27
    Kutálek dobre tečoval Jaborníkovu strieľanú prihrávku, hostia so šťastím odolali, aj druhá strela Leppänena bola pre brankára nepríjemná. Stav sa nemení.

21:44
    Presilovka teda nevyužitá, prerušenú hru využívajú oba tímy na prestriedanie. Buly v strednom pásme.

20:31
    A mohlo byť vyrovnané. Ordzovenského strelu od mantinelu perfektne sklepol H. Ručkay, puk už smeroval do bránky, gólmana ale zaskočil Matúš Rais a spred bránkovej čiary puk odpálil do bezpečia. Piešťanec mohol dať gól svojim, Nitran mu v tom zabránil.

20:01
    Stumpel na buly úspešný, ešte 22 sekúnd presilovky.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine spokojní Havrani, ktorí gólom svojho kapitána v oslabení otvorili skóre a vedú najtesnejším rozdielom. Dobrý hokej z oboch strán, dobrá atmosféra na tribúnach.

Druhá tretina začne asi o 17:47.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:55
    Peknú kombináciu pokazila zlá Nádašdiho prihrávka na Ordzovenského, presnejšie teda, za Ordzovenského. A bolo po šanci.

19:20
    Piešťany sa teraz dva krát oslobodili a majú puk. Jaborník ho nahadzuje za Lakosila.

18:50
    Táto presilovka vyzerá zo strany hostí lepšie, v prvej šanci Milo, ktorý so zbehol medzi kruhy.

18:27
    2 min. Petráš (PIE), nedovolené bránenie.

18:27
    Skvelý zákrok Brňáka, ktorý sklom zachytil Tománkovu prihrávku pred bránku. Píska sa však faul.

18:15
    Dve Raisove neúspešné strely.

17:54
    Znova H. Ručkay po pravom krídle okolo vyčerpaného Bučku, prihrával bekendom pred bránku, kde korčuľou zasiahol puk Drgoň, na domáce šťastie ale šiel puk mimo bránku.

17:36
    H. Ručkay dostal dosť priestoru od Bučku, napokon to bol práve Bučka, ktorý zablokoval Ručkayovu strelu švihom. A následne vyhodil na zakázané uvoľnenie, vhadzuje sa po Šúrekovej ľavici.

16:50
    J. Ručkay dobre forčekoval v útočnom pásme, Leppänen si musel dať pozor.

16:00
    Peško na ľade, skúsil aj zaútočiť, ale puk mu nejak odskakoval.

15:42
    Icing a buly pred Lakosilom. Nitra presilovku nevyužije, ešte aj stihla inkasovať.

15:24
    A ukazujú toho ešte menej, nakoľko sa do brejku dostal na ľavom krídle obranca TOMÁŠ BRŇÁK a strelou švihom ponad lapačku brankára Lakosila otvára skóre. Nitra má ale ešte nejakých 20 sekúnd presilovky.

Asistencia: Mišura, Petráš

14:48
    Prvá minúta presilovky je preč a Corgoni toho neukázali omoc viac ako Havrani v tej svojej.

14:19
    Nádašdi od modrej vystrelil príklepom, jeho pokus ale tečoval Ordzovenský pred bránou na ochrannú sieť. Buly v strednom pásme.

13:47
    2 min. Peško (PIE), nedovolené bránenie.

Presilovku si tak zahrajú aj Stavjaňovci.

12:33
    Kutálek vo veľkej šanci po prihrávke Rapáča, bol však napokon uložený na ľad. Čisto.

11:48
    Veľký závar v útočnom pásme Piešťan po Šedivého strele, takmer sa k dorážke do prázdnej bránky dostal Stupka, Piešťany nič nevyťažili ani z pokračujúceho tlaku. Ale dobré striedanie Holovičovej formácie.

10:41
    Mišura na osi ihriska, vystrelil zápästím spoza hráča, strela obrtrela o tyčku.

10:02
    Brňák triafa vedľa z hranice ľavého kruhu.

09:41
    Jaborníkov prienik až pred Lakosila vyzeral sľubne, brankár Nitry si poradil a z brejku potom nechali hostia vyniknúť Leppänena, ktorý im zmaril šancu ohroziť bránku. Prihrávku tečoval na ochrannú sieť, buly pred Šúrekom.

09:15
    Po pravej strane proti početnej presile skúsil prejsť Klempa, jeho bekend nenarobil Lakosilovi problémy.

08:22
    J. Ručkay na ľade, je po presilovke. Akoby ani nebola.

07:56
    Už len 25 sekúnd, táto presilovka ale bude nevyužitá, keďže puk je v piešťanskom obrannom pásme.

07:21
    Minúta presilovky je fuč, Piešťany sa stále nedokázali usadiť v pásme.

06:45
    Corgoni sa hneď po buly oslobodili a darí sa im to aj opakovane.

06:21
    2 min. J. Ručkay (NIT), seknutie.

Zbytočný faul v strednom pásme a prvá početná výhoda.

05:57
    Holovič na buly s Bajtekom úspešný, následne Šedivého strela z pravej strany od modrej narobila Lakosilovi problémy, dorážajúci Klempa na bránkovisku ale puk neprepasíroval za brankárov chrbát.

05:35
    Mezei presnou strieľanou prihrávkou vyzval pred bránkou Lelkeša, ten aj dobre tečoval, ale puk predsa len šiel pár čísel vedľa.

05:00
    Na jednej strane nebezpečný Tománkov teč, na opačnej strane brejk Románka po pravom krídle a jeho príklep vedľa.

04:51
    Vhadzovanie pred domácim gólmanom Šúrekom.

04:30
    Henrich Ručkay pri mantineli stroskotal na dvojici Jaborník – Rapáč.

04:06
    Šedivý 2x nahadzoval na Lakosila, akcia končí hvizdom, nakoľko Stupka spracoval puk vysokou hokejkou. Buly v strednom pásme.

03:30
    Puk na domácich hokejkách, niečo nebezpečné však domáci nevymysleli.

02:53
    Brňák na ľade, zranenie teda nebolo nejaké vážne.

-1723:00
    Lelkeš z otočky na pravej strane posielal puk pred bránku na Novotného, tomu sa nepodarilo dobre spracovať.

01:38
    Obrovská šanca Nitry. Tománek za bránou obral Leppänena, prihral pred bránku, kde bol nekrytý Lukáš Novák, ten síce blafákom do bekendu položil Šúreka, ale už nedokázal usmerniť puk do bránky. Možno ten záver akcie trochu podcenil a už premýšľal ako oslávi gól.

01:20
    Klempa tentoraz z pravej strany namieril vysoko nad, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

00:59
    Nitrania sami nepresnou prihrávkou v útočnom pásme vysunulu do brejku na ľavej strane Stupku, ten mieril nad.

00:19
    Opakované buly vyhral Stumpel a po nahodení Nádašdiho sa Jozef aj pokúsil tečovať. Neúspešne.

00:13
    Na buly mal lepší postreh Peško, Nitrania ale dobrým forčekingom nedovolili domácim rozohrať. Dlhšie sa nehrá, v rohu leží na ľade obranca Brňák.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Oba tímy na ľade, početný nitriansky fanclub dáva o sebe vedieť.

Úvodné zostavy:

ŠHK 37 Piešťany: Šúrek – Brňák (C), Rais, Šedivý, Kotaška, Leppänen, Jaborník, Bučka, Drgoň – Petráš, Peško, Haring – Stupka, Holovič (A), Klempa – Rapáč, Pašek, Kutálek – Románek (A), Mišura, Vaculín
    Tréner: L. Gudas

HK Nitra: Lakosil – Ordzovenský, Nádašdi, Mezei, Bednár, Milo (A), Kuzma, Novák M., Bačík – Slovák, Stumpel (C), H. Ručkay – Novák L. Štefanka (A), Tománek – Mráz, Lelkeš, Novotný – J. Ručkay, Bajtek, Pupák
    Tréner: A. Stavjaňa

Rozhodca: Lauff – Korba, Bogdaň.

Dobrý deň z Piešťan.

Mali byť tri zápasy na piešťanskom ľade tento týždeň, kvôli piatočnej snehovej kalamite uvidia v Piešťanoch len dva. Martinčanom sa prísť nepodarilo, Nitrania to snáď zvládnu.

O Piešťanoch teda platí, čo som písal v preview v piatok. Havranom sa trošku podarilo ujsť po vzájomných zápasoch prenasledovateľom so Žiliny a Skalice, Vlkom na 9 bodov, Záhorákom už na 12. Piešťanci ale zaznamenali aj zlepšené výkony a mierne aj zlepšenú návštevnosť. V poslednom zápase porazili Trenčín 4:3, pričom už prehrávali v polke zápasu 0:3. Hattrickom za 6 minút sa zaskvel Tibor Kutálek o ktorého prechode do Košíc sa už šíria rôzne JPP správy. Oficiálne zatiaľ nikto nič nepotvrdil, ale nejaké prekvapenie by to nebolo. Piešťany strácajú na svojho dnešného súpera 7 bodov, a tak isto spravia všetko preto, aby sa tento rozdiel znížil ma body 4.

HK Nitra
    Ani Nitrania v piatok svoj zápas neodohrali a tak isto hokejistov aj fanúšikov už svrbia ruky. Corgoni stále hrajú o druhé miesto, keď na Banskú Bystricu strácajú 2 body. V poslednom vzájomnom súboji s týmto súperom zvíťazili doma vysoko 8:2, inak však v posledných kolách hrávajú Stavjaňovci zápasy s tesnými výsledkami, kde je to o gól. Naposledy zdolali v Martine domácich 5:4 sn, kolo predtým doma vyhrali nad poslednou Skalicou tesne 2:1 a ešte kolo predtým podľahli v Trenčíne 2:3. Fanúšikov potešil návrat Petra Koniga do nitrianskeho dresu, bohatšieho o skúsenosti z českej extraligy. Najmä v presilovkách si od jeho deloviek v Nitre veľa sľubujú. Najlepšia ligová ofenzíva stále môže počítať s bodmi Tománka, Stumpela či piešťanského odchovanca H. Ručkaya. Ako si s nimi poradí zlepšená obrana ŠHK?

Vzájomné zápasy 2014/2015

Piešťany – Nitra 4:5 sn (v), 5:4sn (d), 2:5 (v), 1:2 sn (d), 3:2 (v)

Bodový rozdiel určuje za favoritov hráčov spod Zobora, Piešťany však proti Nitre vedia zahrať dobrý zápas.

Kto teda môže, nech si pozrie zápas naživo, stále akciová cena 3,50€, pravdepodobne vo výbornej atmosfére, kto nemôže, nech si otvorí tento prenos, začo vopred ďakujem. Bavme sa hokejom, priatelia.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Vlado Zimányi

Branky a nahrávky: 16. Brňák (Mišura, Petráš), 32. Rapáč (Jaborník, Kutálek), 48. Kutálek (Pašek) – 29. Stumpel (H.Ručkay), 38. Tománek (Stumpel, H.Ručkay)

Rozhodčí: Lauff – Korba, Bogdaň