Kroměříž – Rosice 0:0 (*17:00) | Kobra Praha B – Louny 8:3 (kon.) | Č. Krumlov – Žirovnice 6:3 (kon.)
Strakonice – Milevsko 0:1 (kon.) | Hluboká n.V. – Veselí nLuž. 4:5 (0:1 po s.n.) | Soběslav – HC Vimperk 6:3 (kon.)
HC Šumperk – Uničov 5:0 (kon.) | Uh.Ostroh – Boskovice 6:3 (kon.) | Kadaň – Vřesová 5:3 (kon.)
Třebechovice p. O. – HC Jičín 1:0 (po pr.) | Jaroměř – Náchod 4:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Nový Bydžov 3:9 (kon.)
Nová Paka – N. Město n. M. 4:6 (kon.) | Světlá nS – Polička 6:4 (kon.) | Moravská Třebová – Česká Třebová 4:1 (kon.)
Choceň – Litomyšl 3:2 (1:0 po s.n.) | Ledeč n. S. – Skuteč 5:6 (2:3 po s.n.) | Lomnice n/P – PSK Liberec 10:3 (kon.)
Gepardi Jablonec – Č. Lípa 7:4 (kon.) | Chrudim – Hlinsko 9:3 (kon.) | HC Rokycany – Klatovy 9:6 (kon.)
Olympik – Žižkov Praha 0:0 (odl.)
HC Lomnice nad Popelkou
10:3 (2:1, 3:2, 5:0)
PSK Liberec
Neděle 01.02.2015, 18:00 • zimní stadion v Lomnici nad Popelkou • Krajská liga: Liberecký kraj

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Úvodní sestavy: Pyrochta, Kuch, Martinec, Knap, Bláha, Kedršt – Nedvídek, Vorel, Kapoun, Zákoutský Jiří, Maděra, Šebesta

HC Lomnice nad Popelkou: Pyrochta – Kuch, Martinec, Kinčl, Karásek, Vala, Syrovátka J. – Knap, Bláha, Kedršt – Syrovátka L., Drahoňovský, Junek – Rudiš, Ješko, Rutkovský

PSK Liberec: Nedvídek – Vorel, Kapoun, Zákoutský Jan, Číž – Zákoutský Jiří, Maděra, Šebesta – Šorejs, Kotrč, Ubry – Baran, Beníšek, Potocký

Rozhodčí: Neťuka – Doležal, Štrébl.

00:01

2:04
    Miroslav Kapoun (PSK) vyloučen na 2 minuty za faul kolenem.

4:04

6:10
    Miroslav Kapoun (PSK) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

8:10

13:59
    Lomnice právě vstřelila branku!
    Autorem branky střelou od modré je MICHAL VALA. Asistence Darek Rudiš a Daniel Ješko.

16:00
    PSK Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je RASTISLAV ČÍŽ. Asistence Vojtěch Potocký.

16:23
    Domácí si rychle berou vedení opět na svoji stranu. Autorem branky je DANIEL JEŠKO. Asistence Michal Vala.

20:00

20:01

25:25
    Autorem branky je JAROSLAV KEDRŠT. Asistence David Knap a David Bláha.

29:45
    Jan Rutkovský (LNP) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

30:22
    David Kuch (LNP) vyloučen na 2 minuty za vystřelení puku mimo hřiště.

30:50
    Hosté využívají dvojnásobného oslabení domácích. Autorem branky je DANIEL MADĚRA. Asistence Jiří Zákoutský.

32:05
    hosté využívají i zbývající čas z druhého trestu domácích. Autorem branky je VOJTĚCH POTOCKÝ. Asistence Jan Vorel.

32:22
    Autorem branky je JAROSLAV KEDRŠT. Asistence Vladimír Martinec.

34:47
    Jiří Zákoutský (PSK) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

35:46
    Domácí také využívají přesilovou hru. Autorem branky je DAREK RUDIŠ. Asistence Michal Vala.

40:00

40:00
    Hráčské lavici PSK udělen 2 minutový trest za zdržování hry – pozdní nástup. Trest odpykává Karel Ubry.

40:01

41:42
    Daniel Baran (PSK) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

42:57
    Domácí také využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Autorem branky je DAREK RUDIŠ. Asistence Michal Vala a Jakub Syrovátka.

43:42

47:30
    Jan Zákoutský (PSK) vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:51
    Domácí opět využívají přesilovou hru. Autorem branky je DAVID BLÁHA. Asistence Vladimír Martinec a Jaroslav Kedršt.

48:26
    Matěj Šorejs (PSK) vyloučen na 2 minuty za krosček.

48:51
    Autorem branky z další přesilové hry je JAN RUTKOVSKÝ. Asistence Jakub Syrovátka.

49:00
    Domácí využívají přesilovou hru. Autorem branky je po samostatné akci JAROSLAV KEDRŠT, který tak dokončil svůj další hattrick této sezóny.

49:00
    Oddechový čas pro hosty.

49:49
    Jiří Zákoutský (PSK) vyloučen na 2+2 minuty za hrubost. V témže čase Petr Karásek (LNP) vyloučen na 2 minuty za krosček + 2 minuty za hrubost.

53:49
    Autorem branky je JAROSLAV KEDRŠT. Asistence David Knap.

54:26
    Vojtěch Potocký (PSK) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

56:26

60:00
    Konec zápasu. (20:21:32)

Vladimír Mařan

Branky a nahrávky: 14. Vala (Rudiš, Ješko), 17. Ješko (Vala), 26. Kedršt (Knap, Bláha), 33. Kedršt (Martinec), 36. Rudiš (Vala), 43. Rudiš (Vala, Syrovátka J.), 48. Bláha (Martinec, Kedršt), 49. Rutkovský (Syrovátka J.), 49. Kedršt, 54. Kedršt (Knap) – 16. Číž (Potocký), 31. Maděra (Zákoutský Jiří), 33. Potocký (Vorel)

Rozhodčí: Neťuka – Doležal, Štrébl