Třinec – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 4:9 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Olomouc – Pardubice | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – K. Vary | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 6:3 (kon.) |
Kometa Brno – Litvínov | 2:1 (kon.) |
Ottawa – Arizona | 7:2 (kon.) | | | Boston – Los Angeles | 3:1 (kon.) | | | New Jersey – Florida | 3:1 (kon.) |
NY Rangers – Carolina | 4:1 (kon.) | | | Philadelphia – Toronto | 1:0 (kon.) | | | Winnipeg – Dallas | 2:5 (kon.) |
Tampa – Columbus | 3:1 (kon.) | | | Calgary – Edmonton | 4:2 (kon.) | | | San Jose – Chicago | 2:0 (kon.) |
Montreal – Arizona | 2:3 (kon.) | | | Washington – St. Louis | 3:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Nashville | 0:4 (kon.) |
Vancouver – Minnesota | 2:4 (kon.) |
Chabarovsk – Novokuzněck | 0:3 (kon.) | | | Vladivostok – Novosibirsk | 2:1 (kon.) | | | Omsk – Čerepovec | 2:3 (po pr.) |
Magnitogorsk – Ufa | 0:0 (12:30) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 0:0 (12:30) | | | Omsk – Barys | 0:0 (12:30) |
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk | 2:0 (kon.) | | | Magnitogorsk – Čeljabinsk | 2:0 (kon.) | | | Ufa – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) |
Toljatti – Nižněkamsk | 6:2 (kon.) | | | Kazaň – Jekatěrinburg | 0:0 (15:00) | | | Kazaň – Minsk | 2:1 (kon.) |
Petrohrad – Záhřeb | 5:2 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Jokerit – Atlant | 2:0 (kon.) |
Soči – Jaroslavl | 4:1 (kon.) | | | Riga – HC Slovan | 6:0 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 4:3 (kon.) |
Olomouc – Žďár n/S | 8:3 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) | | | Slavia – Hr. Králové | 1:2 (kon.) |
Chomutov – HC Plzeň | 5:4 (po pr.) | | | Havířov – Warriors Brno | 1:5 (kon.) | | | PZ Kladno – Kladno | 2:3 (kon.) |
K. Vary – HC Litvínov | 7:0 (kon.) |
Žilina – Poprad | 1:3 (kon.) | | | Piešťany – Nitra | 3:2 (kon.) | | | Martin – Košice | 2:3 (kon.) |
Trenčín – Banská Bystrica | 3:5 (kon.) | | | Zvolen – Skalica | 4:2 (kon.) |
Detva – SR 18 | 6:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kobra | 4:2 (kon.) |
Kroměříž – Rosice | 0:0 (*17:00) | | | Kobra Praha B – Louny | 8:3 (kon.) | | | Č. Krumlov – Žirovnice | 6:3 (kon.) |
Strakonice – Milevsko | 0:1 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Veselí nLuž. | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Soběslav – HC Vimperk | 6:3 (kon.) |
HC Šumperk – Uničov | 5:0 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Boskovice | 6:3 (kon.) | | | Kadaň – Vřesová | 5:3 (kon.) |
Třebechovice p. O. – HC Jičín | 1:0 (po pr.) | | | Jaroměř – Náchod | 4:1 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Nový Bydžov | 3:9 (kon.) |
Nová Paka – N. Město n. M. | 4:6 (kon.) | | | Světlá nS – Polička | 6:4 (kon.) | | | Moravská Třebová – Česká Třebová | 4:1 (kon.) |
Choceň – Litomyšl | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Ledeč n. S. – Skuteč | 5:6 (2:3 po s.n.) | | | Lomnice n/P – PSK Liberec | 10:3 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 7:4 (kon.) | | | Chrudim – Hlinsko | 9:3 (kon.) | | | HC Rokycany – Klatovy | 9:6 (kon.) |
Olympik – Žižkov Praha | 0:0 (odl.) |
Ústí n/L – Chomutov B | 9:1 (kon.) |
LA Stars – Znojmo | 6:7 (0:1 po s.n.) |
Brašov – Nové Zámky | 5:4 (kon.) |
konec
HC Lomnice nad Popelkou
10:3
(2:1, 3:2, 5:0)
PSK Liberec
49:49
|
Jiří Zákoutský (PSK) vyloučen na 2+2 minuty za hrubost. V témže čase Petr Karásek (LNP) vyloučen na 2 minuty za krosček + 2 minuty za hrubost.
|
|
48:26
|
Matěj Šorejs (PSK) vyloučen na 2 minuty za krosček.
|
|
47:30
|
Jan Zákoutský (PSK) vyloučen na 2 minuty za podražení.
|
|
41:42
|
Daniel Baran (PSK) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.
|
|
40:00
|
Hráčské lavici PSK udělen 2 minutový trest za zdržování hry – pozdní nástup. Trest odpykává Karel Ubry.
|
|
34:47
|
Jiří Zákoutský (PSK) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
|
|
30:22
|
David Kuch (LNP) vyloučen na 2 minuty za vystřelení puku mimo hřiště.
|
|
29:45
|
Jan Rutkovský (LNP) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
|
|
6:10
|
Miroslav Kapoun (PSK) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.
|
|
2:04
|
Miroslav Kapoun (PSK) vyloučen na 2 minuty za faul kolenem.
|
Branky a nahrávky:
14. Vala (Rudiš, Ješko), 17. Ješko (Vala), 26. Kedršt (Knap, Bláha), 33. Kedršt (Martinec), 36. Rudiš (Vala), 43. Rudiš (Vala, Syrovátka J.), 48. Bláha (Martinec, Kedršt), 49. Rutkovský (Syrovátka J.), 49. Kedršt, 54. Kedršt (Knap) – 16. Číž (Potocký), 31. Maděra (Zákoutský Jiří), 33. Potocký (Vorel)
Rozhodčí: Neťuka – Doležal, Štrébl
Diváci: 89
Neproměněná penalta:
HC Lomnice nad Popelkou:
Pyrochta – Kuch, Martinec, Kinčl, Karásek, Vala, Syrovátka J. – Knap, Bláha, Kedršt – Syrovátka L., Drahoňovský, Junek – Rudiš, Ješko, Rutkovský
Náhradníci:
Trenér:
PSK Liberec: Nedvídek – Vorel, Kapoun, Zákoutský Jan, Číž – Zákoutský Jiří, Maděra, Šebesta – Šorejs, Kotrč, Ubry – Baran, Beníšek, Potocký
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
PSK Liberec: Nedvídek – Vorel, Kapoun, Zákoutský Jan, Číž – Zákoutský Jiří, Maděra, Šebesta – Šorejs, Kotrč, Ubry – Baran, Beníšek, Potocký
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Neťuka – Doležal, Štrébl
Diváci: 89
Vladimír Mařan