NY Rangers – Florida 6:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 5:2 (kon.) | San Jose – Edmonton 4:5 (1:2 po s.n.)
Calgary Flames
5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
Winnipeg Jets
Úterý 03.02.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:43:55)

Dnešní utkání sleduje 18 824 diváků.

Československá stopa v utkání:

Jiří HUDLER (CGY) 0+0 1 střela, čas na ledě 14:35

Michael FROLÍK (WPG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:35

Ondřej PAVELEC (WPG) 4 zákroky 0 gólů, 100% (střídal ve 48. minutě)

1. Mike GIORDANO (CGY) 0 + 1
    2. Brandon BOLLIG (CGY) 1 + 0
    3. Joe COLBORNE (CGY) 0 + 2

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Cagary Flames: 28

Winnipeg Jets: 19

Calgary se raduje ze skalpu Winnipegu v utkání, kde to dlouho bylo dost vyrovnané, i co se skóre týče. Hosté dokázali ještě ve 49. minutě snížit na 2:3 ze svého pohledu, ovšem pak znovu Hutchinson inkasoval z hole Bolliga a musel ven z branky. Dnešní zápas mu hrubě nevyšel, nahradil ho Ondřej Pavelec, který neinkasoval, byť domácí přidali pátý gól. Ten totiž padl do prázdné branky v okamžiku, kdy hráli hosté power-play. Flames tak slaví vítězství, hosté odchází z ledu se svěšenými hlavami.

60:00

59:15
    Probíhá již poslední minuta tohoto utkání.

58:51
    Pavelec se nyní blýskl proti střele Byrona, který byl úplně volný na pravé straně, ale z bezprostřední blízkosti na českého gólmana nevyzrál.

58:20
    Flames v útočném pásmu, nakonec se Bogosianovi podařilo obloučkem vyhodit.

57:54
    Je rozhodnuto, domácí dnes vybojují důležité vítězství, Ondřej Pavelec se vrátil do branky Jets.
    Sean MONAHAN - 5:2

57:27
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Winnipeg hrál se šesti hráči v poli, skvělou práci odvedl na brankovišti bránící Russell, poté Gaudreau vyhodil puk do středního pásma, odkud prázdnou branku soupeře trefuje SEAN MONAHAN. Asistence: Johnny Gaudreau a Kris Russell.

57:12
    Hosté v útočném pásmu, domácí se brání.

56:20
    Vhazování po pravici Hillera, úspěšnější hosté.

55:38
    Monahan hledá v útočném pásmu Hudlera, toho si pohlídal jeden z obránců Jets.

53:55

53:32
    Domácí vyhazují puk ze třetiny, následně si hosté nerozuměli v rozehrávce, icing.
    Branky a nahrávky: 5. Jones (Giordano), 22. Raymond (Baertschi), 45. Diaz (Bouma, Colborne), 48. Bollig (Colborne, Byron), 58. Monahan (Gaudreau, Russell) – 2. Wheeler (Little, Ladd), 49. Little (Ladd, Chiarot)

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bouma, Jooris, Jones – Raymond, Colborne, Baertschi – Byron, Stajan, Bollig
    Winnipeg Jets: Hutchinson (48. Pavelec) – Enstrom, Byfuglien, Stuart, Trouba, Chiarot, Bogosian – Ladd, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Frolík – Kane, Lowry, Thorburn – Galiardi, Slater, Peluso

Rozhodčí: Hebert, O'Halloran – Murchison, Pancich

Diváci: 18 824