NY Rangers – Florida 6:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 5:2 (kon.) | San Jose – Edmonton 4:5 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
San Jose Sharks
4:5 (1:1, 0:2, 3:1 - 0:0)
Edmonton Oilers
Úterý 03.02.2015, 04:40 • SAP Center, San Jose (kapacita 17562 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (07:45:32)

Největší čas na ledě: Burns 25:31 – Schultz 26:13

Branky a nahrávky: 12. Pavelski (Marleau, Thornton), 43. Hannan (Thornton, Pavelski), 44. Tennyson (Kennedy, Nieto), 50. Pavelski (Burns, Thornton) – 19. Eberle (Hall, Klefbom), 21. Eberle (Schultz, Nugent-Hopkins), 30. Roy (Jakupov), 58. Schultz (Purcell, Lander), rozh. náj. Klinkhammer. Diváci: 17376. Rozhodčí: L'Ecuyer, McCauley – Shewchyk, Racicot.

Výbornou hokejovou podívanou jsme dnes časně ráno mohli sledovat na ledě SAP Center v San Jose! Skóre utkání otevřel ve 12. minutě Joe Pavelski, ještě do první přestávky se ale hostům podařilo vyrovnat zásluhou Jordana Eberleho.

Jordan Eberle pak po 22 vteřinách hry ve druhé třetině otočil vývoj utkání na stranu Oilers, v polovině základní hrací doby se pak prosadil také Derek Roy a Edmonton vedl již o dvě branky.

Žralokům se ale v úvodu třetí části hry povedlo dvoubrankové manko velmi rychle smazat, když se prosadili obránci Scott Hannan a Matt Tennyson. V 50. minutě se pak zásluhou druhé branky Joa Pavelskiho podařilo domácím otočit zápas na svou stranu.

Když už se zdálo, že Sharks dnešní vítězství nic nevezme, tak se necelé tři minuty před koncem prosadil Justin Schultz. Rozhodnout pak musely až samostatné nájezdy, které se dostaly až do své třinácté série, ve které rozhodl Rob Klinkhammer.

Edmonton tak ve vynikajícím zápase z pohledu neutrálního diváka trochu překvapivě vítězí na ledě San Jose 5:4 po samostatných nájezdech. Oilers tak potvrdili svou stoupající formu pod trenérem Nelsonem, Sharks přibyli do své pokladničky alespoň jeden bod.

Rob KLINKHAMMER - 4:5sn

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
    Autorem vítězné branky je ROB KLINKHAMMER.

13. série
    1:2
    Rob Klinkhammer se konečně prosazuje, když kličkou do forhendu rozhýbal Niemiho a poté mu poslal puk přesně k tyči!

13. série
    1:1
    Matt Irwin nerozhýbal Niemiho tak, jak by si představoval. Ani obránce Sharks tak neuspěl.

12. série
    1:1
    Niemi likviduje také nájezdový pokus Jeffa Petryho.

12. série
    1:1
    Fasth nedovolil skórovat ani Mattu Nietovi, jehož střelu vyrazil vyrážečkou.

11. série
    1:1
    Boyd Gordon se sice pěkně uvolnil, poté ale poslal puk do Niemiho lapačky.

11. série
    1:1
    James Sheppard netrefil vůbec branku, Fasth nemusel zasahovat.

10. série
    1:1
    Oscar Klefbom poslal kotouč pouze do Niemiho lapačky, pokračuje se dál.

10. série
    1:1
    Desátou sérii načal Tyler Kennedy, střelou mezi betony na Fastha nevyzrál.

9. série
    1:1
    Anton Lander se rozjel velmi rychle, Niemiho ale nepřekvapil střelou mezi betony.