Boston – Dallas 3:5 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:2 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Toronto – NY Rangers 4:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Florida – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 2:1 (po pr.)
Buffalo Sabres
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Ottawa Senators
Středa 11.02.2015, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

59:28
    Hosté vyvezli puk a Condra zpoza modré čáry minul prázdnou branku!

58:55
    Sabers jsou v útočném pásmu a zkouší hru bez brankáře!

57:44
    Velká šance pro domácí! Mark Methot dostává dvě minuty za podražení.

55:34
    Lehner se teď vyznamenal parádním zákrokem proti střele Girgensonse!

53:01
    Sabers si komplikují situaci. Domácí hráli chvíli v šesti, což neuniklo pozornosti rozhodčího, takže z toho bude dvouminutová přesilovka pro Senátory.
    Milan MICHÁLEK - 1:2

52:15
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Hosté se vrací do vedení! Wiercioch vypálil zpoza pravého kruhu, Enroth jeho střelu pouze vyrazil před sebe a MILAN MICHÁLEK zblízka pohotově dorazil kotouč do brány. Asistence: Patrick Wiercioch, Mike Hoffman.

47:26
    Přesilovka pro Senátory. Gionta si odsedí dvě minuty za sekání.
    Tyler MYERS - 1:1

45:08
    Sabres právě vstřelili branku!
    Je srovnáno! Moulson poslal puk doprava TYLERU MYERSOVI, který propálil od modré vše, co mu stálo v cestě. Důležitou práci odvedl Girgensons, který při střele bránil Lehnerovi ve výhledu. Asistence: Matt Moulson, Zemgus Girgensons.

44:14
    Přesilovka pro Sabers. Hostující Gryba si odsedí dvě minuty za faul loktem.

37:23
    Hostující MacArthur si odsedí dvě minuty za držení protihráče. Další přesilovka pro Sabers.

36:08
    Weber dostal přihrávku zpoza branky a z levého kruhu propálil Lehnera! Domácí se však z vyrovnání radovali jen chvíli, jelikož rozhodčí gól neuznal pro postavení Foligna v brankovišti.

33:34
    Chris Neil (OTT) dostává dvě minuty za hrubost a za následnou bitku si pět minut odsedí na domácí straně Kaleta a na hostující Borowiecki.

26:33
    Po vyhraném vhazování vypálil domácí Mitchell, puk propadl přes Lehnera a zastavila ho až vzdálenější tyč! Kotouč se nikam neodrazil, ale zůstal na brankové čáře a jako první se k němu dostal Michálek, který zachoval chladnou hlavu a vyrazil ho mimo brankoviště.

23:24
    Kaletovu střelu vyrazil Lehner lapačkou jen před sebe a puk poté nebezpečně poskakoval v hostujícím brankovišti. Kaleta objel celou branku a znovu se dostal ke střele, ale Lehner dokázal vleže jeho střelu zneškodnit.

13:04
    Na ledě došlo k šarvátce po níž se bude vylučovat na obou stranách. Domácí Deslauriers a hostující Condra dostávají shodně pětiminutový trest za hrubost.
    Erik KARLSSON - 0:1

12:18
    Hosté využívají přesilovku! ERIK KARLSSON vypálil od modré, puk změnil směr po teči Girgensosovy hole a zapadl za bezmocného Enrotha. Asistence: Kyle Turris, Mark Stone.

11:41
    Michálek zblízka míjí branku! Senátoři jsou nadále v útoku.

11:33
    Domácí Gionta si jde odsedět dvě minuty za podražení. Zajímavá příležitost pro Ottawu, která má převahu i při hře 5 na 5 a nyní bude mít k dispozici přesilovou hru.

04:55
    Obrovský závar před domácí brankou! Po Pageauově střele byl Enroth již překonán, ale domácí obránci dokázal puk zastavit na brankové čáře!

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 46. Myers (Moulson, Girgensons) – 13. Karlsson (Turris, Stone), 53. Michálek (Wiercioch, Hoffman)

Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Gorges, Myers, Zadorov, Ristolainen, Weber, Meszároš – Stewart, Girgensons, Ennis – Moulson, Mitchell, Gionta – Foligno, Flynn, Stafford – Deslauriers, Ellis, Kaleta
    Ottawa Senators: Lehner (Hammond) – Methot, Karlsson, Gryba, Borowiecki, Wiercioch, Ceci – MacArthur, Zibanejad, Pageau – Michálek, Turris, Stone – Hoffman, Lazar, Chiasson – Condra, Legwand, Neil

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Greg Kimmerly – Ryan Galloway, Steve Miller