Boston – Dallas 3:5 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:2 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Toronto – NY Rangers 4:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Florida – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 2:1 (po pr.)
Winnipeg Jets
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Minnesota Wild
Středa 11.02.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepšího světového hokeje. V tomto zápase National Hockey League proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a Minnesota Wild.

Minnesota odehrála 52 zápasů, ve kterých má bilanci 26-20-6, vybojovala 58 bodů a v tabulce ligy je na 17. místě. Nejproduktivnějším hráčem je Zach Parise, který vstřelil jednadvacet branek a na devatenáct přihrál. Druhý v bodování je Jason Pominville (10+29). Brankář Darcy Kuemper má odchytáno nejvíce zápasů, druhým nejvytěžovanějším je Niklas Bäckström.

Domácí Winnipeg odehrál 55. zápasů (27-18-10). Získal 64 bodů a v tabulce NHL je na 12. pozici. Kanadské bodování Tryskáčů vede Andrew Ladd mající na svém kontě osmnáct branek a sedmadvacet asistencí. Na záda mu dýchá Brian Little (21+23). V brance se střídají Michael Hutchinson a Ondřej Pavelec.
    Fotka z jednoho z předchozích zápasů.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hostující tým je připraven.

Ve Winnipegu je vše připravené, aby mohl začít zápas domácích Jets a Wild.

00:01

00:19
    Andrew Ladd vyslal první střelu zápasu na branku Dubnyka. Domácí o kotouč přišli, a tak Niederreiter vyvážel do středního pásma.

01:05
    Ryan Suter se dostal do dobré šance, ale střelou ze střední vzdálenosti branku domácího týmu minul.

02:07
    Adam Lowry si připsal dva dobré střelecké pokusy, ani jednou však na brankáře Wild nevyzrál. Winnipeg Vede na střely na branku 4:0, a skutečně do zápasu vstoupil aktivněji i opticky.

03:28
    Balek Wheeler přijal kotouč na úrovni kruhu a střelou zápěstím trefil jen betony brankáře Dubnyka.

04:49
    7:0, takový je poměr střel na branku v začátku tohoto zápasu. Hostující tým se vůbec nemůže dostat z obranného pásma.

05:14
    Dubnyk utěsnil všechny mezírky ve svém postoji, kotouč, který byl nahrnutý k jeho brance, skončil před brankovou čárou.

06:06
    Dustin Byfuglien je autorem domácí střely číslo deset. Ani on na gólmana nevyzrál.

06:39
    Thomas Vanek zaznamenal první střelu Minnesoty v tomto zápase. Hutchinson neměl problém zasáhnout.

08:27
    Vyloučen hostující Zach Parise na dvě minuty za držení.

08:50
    Winnipeg se ze začátku nemohl dostat do útočného pásma, Minnesota dobře hrála ve středním pásmu.

09:15
    Blake Wheeler si dobře najel na volný puk, brankář Wild dokázal jeho ránu zneškodnit.

09:53
    Bryan Little měl dostatek prostoru a času, aby si puk srovnal a mohl vystřelit, ale trefil jen dobře postaveného maskovaného muže.

10:57
    13:1 je aktuální podoba statistiky počet střel na branku. Domácí svou aktivitu zatím nedokázali vyjádřit gólově.

11:47
    Jason Pominville měl opravdu hodně času, aby něco vymyslel před brankou domácího týmu, Michael Hutchinson jej vychytal velmi dobře.

13:27
    Sledujeme rychlý hokej, Minnesota se pomalu také osměluje a dostává se do střeleckých příležitostí, ale Winnipeg má utkání celkově hodně pod kotnrolou.

14:02
    Komerční přestávka znamená přerušení hry.

15:10
    Tryskáči jsou opět nastěhovaní v útočném pásmu, kde se snaží něco vymyslet. Výsledkem byla střela Jacoba Trouby, kterou ovšem brankář chytil.

15:57
    Dustin Byfuglien vyloučen na dvě minuty za nedovolenou hru loktem.

16:50
    Zach Parise se dostal k volnému puku, trefil jen beton domácího brankáře.

17:25
    Domácí nepustili svého soupeře do nějaké velké šance, zatím oslabení hrají velmi dobře.

17:32
    To už teď neplatí, protože nebezpečně vystřelil Matt Dumba. Hutchinson zůstal nepřekonaný.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

18:59
    Winnipeg kombinuje v útočném pásmu, následně se domácí osvobozují.

19:24
    Jason Pominville střelou ze středního pásma zaměstnal gólmana domácího týmu, který puk raději přidržel.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

V první třetině jsme branku neviděli, nicméně střelecká převaha Winnipegu 15:8 hodně prozradí o obrázku hry.
    23 střel na branku, ale gól žádný.

Všechno je připraveno na úvodní buly druhé třetině.

20:01

20:13
    Jason Pominville se dostal k první střele třetiny, ale nebyl přesný v zakočení.

21:08
    Ryan Sutter vystřelil, puk z jeho hole trefil jen tyčku domácí branky. Brankář Winnipegu se jen tak bezmocně ohlédl, nyní při něm stálo štěstí.

22:30
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Minnesoty. Wheeler ihned po vhazování trefil jen hruď brankáře Dubnyka.

22:50
    Druhá přesilová hra pro hosty, vyloučen Jim Slater na dvě minuty za podražení.

23:15
    Ladd osvobozuje svůj tým, alespoň několik sekund Jets našetřili.

24:00
    Zach Parise jemnou střelou překonal domácího brankáře, ale pohotově zareagoval Thorburn, který nahrnul puk pod Hutchinsona.

24:21
    Vyloučen Nino Niederreiter na dvě minuty za držení.

24:50

25:10
    Minnesota využila špatné rozehrávky domácího týmu k tomu, aby se dostala pryč od vlastní branky. Wild střídají.

25:56
    Bryan Little v dobré pozici minul branku hostujícího týmu.

26:21
    Hosté v plném počtuNejprve nebyl Dustin Byfuglien v zakončení, poté Mathieu Perreault nepřekonal Devana Dubnyka.

27:21
    Michal Frolík se poprvé v zápase dostal do střelecké příležitosti, vážnější šanci si nevypracoval, nicméně získal vhazování v útočném pásmu.

28:48
    Charlie Coyle bekhendovou stranou hole zkoušel překonat domácího brankáře, neúspěšně. "Hutch" chytil kotouč, buly po jeho levé ruce.

29:13
    Jason Pominville se dnes nebojí vystřelit, další ránu zkrotil brankář Winnipegu. Kdo nestřílí, ten nemůže skórovat. Něčím podobným se asi řídí hráč hostů.

30:03
    Komerční přestávka v době, kdy obrana domácího týmu začíná dělat drobné chybičky, které by mohly utkání hodně ovlivnit.

30:35
    Mark Scheifele si najel středem kluziště do útočného pásma, ale branku nadstřelil o nějaký metr.

31:10
    Další nepřesnost stála domácí šanci, Blake Wheeler rovněž minul brankové zařízení.

32:43
    Nino Niederreiter v zajímavé pozici nedokázal překonat domácího brankáře, který dnes, stejně jako jeho protějšek, podává velmi dobrý výkon.

33:12
    TJ Galiardi rychlou střelou nedokázal najít recept na Dubnyka.

34:58
    Jonas Brodin z levého kruhu vystřelil přímo do míst, kam se přemisťoval brankář Jets. Poměr střel na branku 20:16.

35:00
    Pět minut zbývá do konce druhé třetiny a stále v tomto zápase čekáme na gól.

35:11
    Charlie Coyle obkroužil branku, ale nedokázal puk zasunout přesně k tyčce.

35:41
    Nino Niederreiter v jasné gólové pozici zklamal, parádně ho vychytal domácí brankář.

35:59
    Neuspěl ani Marco Scandella střelou nápřahem. Hutchinson drží šance domácího celku.

36:14
    Vyloučen Ryan Sutter na dvě minuty za držení hole. Šance pro Winnipeg.

36:31
    Nepřesná rozehrávka stála domácí celek útočné pásmo, a tak musí od své vlastní branky.

37:35
    Přesilovka to není sehraná vyloženě špatně, ale žádné gólové pozice si domácí zatím nedokázali vypracovat.

38:14

38:28
    Andew Ladd se dostal ke střele zápěstím, ale trefil jen hruď hostujícího brankáře, který má na svém kontě 23 zákroků.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:30
    Charlie Coyle se dostal ke střele, ale brankář Jets byl připraven.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé třetině jsme viděli zajímavý rychlý hokej. Diváci stále čekají na úvodní branku utkání.

40:01

40:40
    Hra je vyrovnaná, lze předpokládat, že budou rozhodovat maličkosti.

41:20
    Dustin Byfuglienj v zajímavé pozici nedokázal zamířit přesně.

41:53
    Mark Stuart střelou příklepem nedokázal překonat Devana Dubnyka.

42:49
    Vyloučen Erik Haula na dvě minuty za držení hole. Přesilová hra pro domácí tým.

43:35
    Mathieu Perreault si ještě vylepšil střeleckou pozici, trefil jen tyč.

44:33
    Postavení mimo hru zastavuje snahu o útočnou kombinaci domácího týmu.

44:49

45:02
    Haula vystřelil ze středního pásma, Michael Hutchinson připraven.

45:29
    Vyloučen Dustin Byfuglien na dvě minuty za podražení. Šance pro hostující tým dostat se do vedení.

46:12
    Thomas Vanek nedokázal překonat domácího brankáře, který na střelu viděl.

46:53
    Zach Parise si vybruslil do oblasti kruhu, odkud trefil jen brankáře.

47:18
    Oba týmy trefili tyčku. Obrovské příležitosti nejprve na straně Minnesoty, pak Winnipegu. O něco později oba týmy v plném počtu.

47:53
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Perreaultovu přihrál na modrou čáru, kde stál TOBIAS ENSTRÖM, který na první pohled nenápadnou střelou otevírá skóre zápasu. Hostující brankář neměl šanci na střelu zareagovat. 48 minut čekali diváci v MTS Centre na první gól. Asistence: Mathieu Perreault,
    Tobias ENSTRÖM - 1:0

49:07
    Domácí fanoušci ožívají, fandí, snaží se hnát svůj oblíbený tým.

50:00
    V polovině třetí třetiny vedou na střely domácí 28:25.

50:22
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Chyba domácí obrany znamená vyrovnání na 1:1. Winnipeg přišel o kotouč, čehož využil JASON POMENVILLE k přesné střele, která propadla až do branky. Bez asistence.
    Jason POMENVILLE - 1:1

51:00
    Komerční přestávka v době, kdy před domácí brankou došlo k šarvátce.

52:01
    Michael Hutchinson se štěstím zneškodnil další střelu soupeře. Na druhé straně ujížděl v přečíslení dva na jednoho Frolík, který vystřelil, ale neuspěl.

53:45
    Šance jsou na obou stranách, uvidíme, který tým bude důraznější v zakončení.

55:00
    Konec třetí třetiny se blíží, stav je stále vyrovnaný 1:1.

55:23
    Andrew Ladd nedokázal branku trefit střelou z velké rychlosti.

57:00
    Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny, bojuje se o puk ve středním pásmu.

57:07
    Nino Niederreiter trefil z dobré pozice pouze horní tyčku! Obrovská šance hostů.

57:35
    Michael Frolík se probojoval ke střele, ale branku Dubnyka vyloženě neohrozil.

58:34
    Puk je ve středním pásmu, zdá se, že uvidíme prodloužení.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

59:50
    Už se nic nestane.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:01

60:39
    Oddechový čas pro domácí.

61:08
    Jonas Brodin nahodil kotouč na branku Winnipegu a šel střídat.

62:00
    Michael Frolík mohl rozhodnout, ale k puku do dostal o zlomek sekundy později než brankář Minnesoty.

63:44
    Mikko Koivu v dobré pozici trefil jen brankáře Hutchinsona.

64:00
    Celá akce začalo právě střelou Koivu, který tím přišel o puk, a tak jeli domácí dva na jednoho . DUSTIN BYFUGLIEN to vzal na sebe a precizní střelou pod horní tyč rozhoduje.
    Dustin BYFUGLIEN - 2:1