Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzněck 2:3 (po pr.) | Barys – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:3 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižněkamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | Soči – Toljatti 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Minsk 3:1 (kon.) | Atlant – Riga 7:2 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Jokerit 2:3 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Úterý 24.02.2015, 14:00 • Sport Complex • KHL

Já vám děkuji za pozornost a budu se společně s vámi těšit na další online přenos. Pěkný zbytek dne. (16:20:43)

Slovenská stopa v utkání
    Ján Laco (AST) – 38 zákroků, 2 obdržené branky, procentuální úspěšnost zákroků 95%

Dnes jsme sledovali utkání mezi Barysem Astana a Torpedem Nižnij Novgorod. Po první třetině vedli domácí 2:0 po brankách Dawese a Žajlauova. Ve druhé třetině přebrali iniciativu utkání hosté z Novgorodu a zásluhou Dvurečenskije snížili na 2:1. Stejný hráč se na začátku třetí dvacetiminutovky postaral o nerozhodný stav 2:2. Definitivní rozhodunít přinesla 50. minuta, kdy se prosadil Nikolaj Antropov, který dával na rozdílových 3:2. Výhru Astany zpečetil v 59.minutě střelou do prázdné branky Konstantin Puškarjov. Domácí si tedy před blížícím se play-off zvedli sebevědomí a už se mohou těšit na souboje s Avangardem Omsk. Ani hosté nemusí zoufat, protože je vyřazovací boje také neminou.

60:00

59:50
    Domácí míří za vítězstvím, které je určitě povzbudí před nadcházejícím play-off.

58:48
    Pěkná Upperova střela končí v náručí Kasutina.
    PUŠKARJOV - 4:2

58:07
    Astana právě vstřelila branku!
    Je hotovo. Domácí ujeli dva na jednoho a po přihrávce Romanova se do prázdné branky přes padajícího obránce trefil KONSTANTIN PUŠKARJOV – 4:2! Asistence: Konstantin Romanov.

57:38
    Hosté hrají bez brankáře.

57:00
    Oddechový čas pro hosty.

56:56
    Další šanci hostujícího týmu, ve které byl Iljin, dokázal Laco zneškodnit.

56:13
    Domácí se brání pouze za cenu vyhazování ze třetiny.

55:33
    Hostům se čas neúprosně krátí a brzy se dá očekávat timeout a hra bez brankáře.

54:54
    V dobré pozici se ocitl hostující Filatov, ale Laco vytáhl další ze svých skvělých zákroků dnešního odpoledne!

53:01
    Střelu Makarova ze středního pásma vyráží Laco mimo branku.

52:04
    Hosté se nadechují k závěrečnému náporu, ale domácí mají skvěle pokryté střední pásmo.

50:51
    Bochenski dostal dobře nabito na pravý kruh, avšak jeho střela minula branku Torpeda.

50:00
    Hosté znovu dohánějí jednobrankové manko a mají 10 minut na to, aby dokázali vyrovnat.
    ANTROPOV - 3:2

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 3. Dawes (Lundin), 13. Žajlauov (Boyd, Laco), 50. Antropov (Žajlauov, Ruděnko), 59. Puškarjov (Romanov) – 38. Dvurečenskij (Savinainen, Knyazev), 46. Dvurečenskij (Savinainen)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluetkov) – Dallman, Lundin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Bartulis, Litviněnko – Dawes, Boyd, Bochenski – Ruděnko, Antropov, Žajlauov – Mikhailis, Kvasha, Puškarjov – Upper, Rachmanov, Romanov. Trenér: A. Nazarov
    Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Alyapkin) – Bernackij, Blaževskij, Malevič, Aljajev, Makarov, Osipov, Valejev – Knyazev, Savinainen, Dvurečenskij – Galuzin, Filatov, Kazionov – Salminen, Drugov, Děmagin – Iljin, Ruděnkov, Žarkov. Trenér: P. Skudra

Rozhodčí: Goffman, Ronn – Matyusha, Petrov